Rezultaty wyszukiwania dla :

artur i minimki gra chomikuj

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główna postać budzi się w swoim domu na odludziu i spostrzega że świat napadł szał. Grupy przeklętych przejęły miasta na Dzikim Zachodzie. W desperackiej próbie uratowania swej rodziny, główny bohater postanawia przemierzać, pogrążony w obłąkaniu i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i ratować bliskich.

James Bond: Blood Stone
Opisana produkcja nie jest złączona z historią omówioną w filmach jest to całkowicie nowa opowieść. Ponownie Naszemu bohaterowi swojej osoby wypożyczył Daniel Craig. W tytule pojawia się także jego dziewczyna Joss Stone. Meritum gierki stanowią dynamiczne walki z rozmaitymi przeciwnikami, jednakże aby wzbogacić rozgrywkę musimy czasami pokierować samochodem biorąc udział w pościgu.

Avatar: The Game
Avatar: The Game to gierka akcji podparta na wzorze z filmu Avatar, przedstawiciela gatunku science fiction. Jest to tytuł, w którym zaprezentowane zdarzenia obserwujemy z perspektywy innej osoby. Udział w procesie tworzenia gry miał sam James Cameron. Fabuła opowiedziana w grze nie jest identyczna jak ta zaprezentowana w filmowym obrazie co dodatkowo ulepsza grę.

Sid Meiers Civilization V
W zaprezentowanej grze zaszły bardzo duże zmiany największe w samym interfejsie, który musimy określić mianem łatwego, a co za tym idzie przyjaznego użytkownikowi. Nawet te ukryte funkcje można zobaczyć jednym kliknięciem myszki. Powiadomienia mają aktualnie formę ikon, co ułatwia ich odszukanie. Wszelkie te zmiany posłużyły ułatwieniu sterowania i daniu większej satysfakcji z gry.

Tekken 6
Ukazany tytuł jest następną częścią sławnej na całym świecie grą walki, która była na rynku rozrywkowym jeszcze w latach konsoli PSX. Geneza jest ciagiem dalszym zdarzeń opowiedzianych w Tekken 5, teraz Jin Kazama stoi na czele Mishima Zaibatsu i ogłasza kolejną prezentację sławnego turnieju King of Iron Fist, by ostatecznie uporać się z G Corp. Prezentowany tytuł oferuje przede wszystkim dużą liczbę wojowników, których możemy dowolnie edytować. Dodatkowo do starych zawodników przyłącza się ósemka nowszych śmiałków.

Need For Speed
skierowany jest w głównej mierze na niezapomniane, ekscytujące wyścigi, które rozgrywamy w asyście policji. Nie ścigamy się zatem tylko z innymi zawodnikami, lecz także ze policjantami. Gra, prócz wątku fabularnego dla jednego grającego, oferuje tryb gry wieloosobowych, w którym każdy może zdecydować po której pragnie być stronie. Może być gliniarza i uprzykrzać innym grę. Mamy możliwość także dobierania zawodników wedle umiejętności.

Symulator Autobusu
Zostaniesz kierowcą autobusu! Wybierz jeden z kilkunastu podanych samochodów, od autobusów przegubowych, aż po autobusy piętrowe i wyjeżdżasz w trasę. Fantastycznie odwzorowana miasto, zmienne warunki atmosferyczne oraz pory dnia i nocy dają poczuć się jak kierowcy realistycznego autokaru.

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Burger Quest
Wyjątkowa gra, która łączy audiobook i własną mechanikę gry przygodowej! Oferuje w pełni niepowtarzalne audio, cztery końcówki i rozgrywkę, która da wiele radości! Pozatym gwarantuje humorystyczne opowiadania Jeffa Girea. Głosu użyczył Shen Alexander, Kay Josana, Sood Rishi i Gire Jeff. Opracowane przez Shen Games.

Space Rocks
Jesteś na misji w kopalni metali szlachetnych i kryształów platyny i diamentów. Użyj ciężkich maszyn górniczych, wybuchów aby pobrać rudy.

Omikron
Klasyczna gra platformowa 2D.

cow vs zombie
Użyj klawiszy WSAD do poruszania się myszki do celowania i lewego przycisku myszki, aby strzelać (przytrzymaj lewy przycisk, aby uruchomić rakiet marchew), liczba klucz 03/01 zmiana broni, kliknij ikonę poniżej, aby zbudować produkcji i obrony jednostek, budynków i uruchomić kurnik obory, aby zdobyć pieniądze dla innych jednostek.Darmowe Gry Online :


Madpet Massacre MOBILE

Alien Hunter

Hungry Dino

Sheep Sheep Wolf

Maze 6.0

Artillery 1.0

Coaster Cars: Twist track

Marine Dodger

Be Water

Last Line Of Defense

Key Krusher

Twin Cat Warriorn 2

Gry Komputery / Konsole :

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główny bohater gry budzi się w swoim domu na odludziu i widzi że świat napadł szał. Armie obłąkanych zniszczyły miast ...
Uzyskanych glosów : 29
gra Mafia 2
Mafia 2 to kontynuacja wydanej w 2002 roku produkcji Mafia: The City of Lost Heaven pomysłodawcy Illusion Softworks. G ...
Uzyskanych glosów : 21
Harry Potter i Insygnia Śmierci
W prezentowanej grze główny bohater musi walczyć z samym Lordem Voldemortem, który niesie niebez ...
Uzyskanych glosów : 17
UFC Undisputed 2010
W tej gierce bierzemy współzawodnictwo w walkach odbywających się na prywatnym ringu. Naprzeciw siebie sta ...
Uzyskanych glosów : 27
Mass Effect 2
Mass Effect 2 zagrożone jest życie całej ludzkości. Niedawno po tym, jak główny bohaterboha ...
Uzyskanych glosów : 16
Castlevania: Lords of Shadow
Prezentowana gra to najnowsza seria znanej przygodówki, która została przygotowana z myślą o fanach tego ty ...
Uzyskanych glosów : 17
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja znanych na blaszakach gier rajdowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie zmieniać własne auto, uczestniczyć w ulicznych wyścigach, podrywać lask ...
Kreatorka mody

Wejdź do barwnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to dopiero początek! Sprzedawaj swoje ciuchy do konkursu z innymi kreatorkami, ...
Gry okładki :

Red Dead Redemption

Lara Croft and the Guardian of Light

Sniper: Ghost Warrior

Divinity II: The Dragon Knight

gra Mafia 2

Gran Turismo