Rezultaty wyszukiwania dla :

artur i minimki gra

NBA 2K11
Prezentowana gra to dalsza, dwunasta już wersja rozpoznawalnego cyklu gier sportowych, umożliwiającego wzięcie udziału w zawodach najznakomitszej koszykarskiej ligi świata NBA. Gra została stworzona w studiu Visual Concepts we kooperacji z 2K Games, a jej zwierzchnikiem stał się Michael Jordan, jeden z najlepiej utytułowanych zawodników świata. Na wstępie gierki losujemy drużynę, którą będziemy w dalszej cześć kierować do mistrzostwa, rozgrywając nią przez cały sezon, możemy także wzbogacić grę o liczne opcje menadżerskie – tak, by decydować realnie o wszystkim.

Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to następna odsłona rozpoznawanego, cyklu wyścigowych gier akcji, znanego również jako Alarm for Cobra 11. Jej sponsorem jest firma Synetic, a wydawcą firma dtp entertainment. Marka bazuje na znanym, niemieckim serialu telewizyjnym Cobra: Oddział Specjalny, wyemitowanym przez niemiecką stację RTL.

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest rewelacyjną grą akcji, w której grający przeistacza się snajpera. W gierce musimy przede wszystkim być czujnymi i systematycznie niszczyć wrogów z ukrycia. Fabuła giery jest o tyle niezwykła, że mamy możliwość wcielić się w żołnierza posługującego się pistoletem snajperskim.

Resident Evil 5
Produkcja opowiada o nowym niebezpieczeństwie Które przyczaiło się w mrocznych miejscach świata. Niedługo po wydarzeniach z poprzedniej części gry, nadszedł czas zupełnie krwawego terroru. Chris Redfield powraca by niszczyć zło w zupełnie nowej organizacji. Zostaje skierowany do Afryki, gdzie katastrofalne potknięcia bioterrorystów zamieniają ludzi i zwierzęta w bezmózgie z którymi Chris jak by nie było będzie musiał sobie poradzić.

Final Fantasy XIII
Gra przedstawia konflikt pomiędzy panami szczęśliwego miasta Cocoon a rebeliantami pochodzącymi z planety Pulse. W grze wcielamy się między innymi w rozpoznawalną ze względu na niezwykły odcień włosów Lightning, pomagając jej w walce z oponentami, poprzez ataki fizyczne, używanie magii oraz akcje specjalne, ujawnione po napełnieniu odpowiedniego wskaźnika.

Dantes Inferno
Dantes Inferno to tytuł wytworzona na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednakże gra o wymiarze edukacji, lecz ciemna gra akcji, w której oczekuje na grającego autentyczna wyprawa do bram piekielnych. Gracz ma zadanie przejść dziewięć kręgów Piekła, spotykając dusze potępionych za najcięższe grzechy.

Symulator Demolki
Opisana gra to następna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej firmy GIANTS Software, w której mamy możliwość przekonać się, jak przedstawia się praca w niezwykłym znanym zawodzie. W tym wypadku zamiast prowadzić swoje gospodarstwo jako rolnik, dbamy o funkcjonowanie firmy wyspecjalizowanej w burzeniu budynków. Produkcja składa się 30 misji w różnych regionach przemysłowych miasta.

Maze 7.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Snow White Difference
Gra to tradycyjna bajka o Snow White.

Scape
Musisz uciec z piekielnego więzienia i zlikwidować policjantów aby dotrzeć do końca.

Ghost Catching
Inwazja złych duchów! Postanowieniem faraona, Mage Lew przyszedł do piramid zwalczyć złe duchy. Jednak nieznana siła, te złe duchy są całkowicie odporne na wszelkie formy ataku. Na szczęście Mage Lion ma na to sposób.

littleSkywire2
Little Skywire to fajna gra zapewniająca 11 poziomów, wiele różnych scenariuszy rozgrywek.Darmowe Gry Online :


Coaster Cars: Twist track

Truck Trial

Retro Run

Vacation House Escape

Book of Mages: The Dark Times

Maze 11.0

Key Krusher

Arcade Race Extreme

Salve o Brasil das Enchentes

Maze 6.0

Scape

Steam Cab

Gry Komputery / Konsole :

God of War III
Uzbrojony w 2 ostrza spięte łańcuchem, bóg wojny wyrusza naprzeciw najgorszym kreaturom mitologi. Kier ...
Uzyskanych glosów : 24
Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Gra zapewnia dziesięć misji dla graczarozgrywającego, umieszczonych na polach najznakomitszych starć teg ...
Uzyskanych glosów : 27
Killzone 2
Killzone 2 gdzie działanie wojenne rozpoczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. Tytuł przenos ...
Uzyskanych glosów : 11
Lowrider Extreme
Możesz być bossem miasta w nowej, rewelacyjnej grze motoryzacyjnej. Zdobądź auto, z którego stworzysz w ...
Uzyskanych glosów : 21
God of War: Ghost of Sparta
Prezentowana produkcja to następna krwawa gra akcji z serii God of War. Uzyskanych glosów : 20
Gta Chinatown Wars
Wspomniana fabuła przenosi nas na ulice wspaniale znanego graczom, fikcyjnego miasta Liberty City ...
Uzyskanych glosów : 26
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na kompach PC gierek rajdowo-tuningowych. Zawodnik może modyfikować własne auto, startować w zorganizowanych wyścigach, zdobywać dziewczyny i resp ...
Kreatorka mody

Wejdź do barwnego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Wystawiaj swoje kreacje do konkursu z innymi graczami, sprzedawaj zrobione ...
Gry okładki :

James Bond: Blood Stone

Dragon Ball: Raging Blast 2

Napoleon: Total War

Fallout: New Vegas

Gran Turismo

Test Drive Unlimited 2