Rezultaty wyszukiwania dla :

football generation gra

Football Manager 2010
W najnowszej odsłonie na graczy oczekuje, wielebardzo dużo|duża liczba zaskakujących udoskonaleń, lepszy interfejs oraz narzędzie Match Analysis. Wypasioną nowinką jest moduł taktyczny, poprzez który możemy podczas gry cały czas przekazywać wskazówki dla piłkarzy. Dodatkowo jest 3 ligi polskiej, lub również jest możliwość zrobienia swojego klubu oraz ligi w edytorze.

Black Mirror II
Akcja ukazanej produkcji dziej się w 1993 roku, a więc dwanaście lat po zmaganiach z pierwszej sagi The Black Mirror. W tym wypadku gracz wciela się w postać mężczyzny imieniem Darren, a zabawa rozpoczyna się w niedużym mieście Biddeford, umiejscowionym w Nowej Anglii. Główny bohater poznaje tu Angelinę, którą poszukuje niebezpieczna osoba, najprawdopodobniej nie posiadająca wobec niej pokojowych zamiarów.

Killzone 2
Niezwykła gra gdzie walka zaczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. ISA wysyła zmagania wojenne na ziemie Helghastów dokonując frontalnego ataku na wroga. Zmagania są jeszcze bardziejdramatyczne, przeciwnicy lepiej walczą a wojna wciąż się toczy. Już niedługo pochłonie Cię realistycznie ukazany plan walk wojennych.

Divinity II: The Dragon Knight
Divinity II: Ego Draconis to następna prezentacja grupy gier cRPG. Gra ukazuje dzieje, które na umieszczają nas w krainy Rivellon, do czasów na 50 do 100 lat po wydarzeniach zapamiętanych z Beyond Divinity. W produkcji wcielamy się w likwidatora smoków, który razem z tokiem wydarzeń zostając Dragon Knight i sam jest w stanie przeistaczać się w smoka.

Tron Evolution
W tytule bierzemy udział w zdarzeniach posiadających stanowisko przed historią opowiedzianą w poprzedniej. Dostajemy tu więc możliwość poznania całej genezy, zapoczątkowanej w latach 80. przez reżysera i scenarzystę Stevena Lisbergera. Co ciekawe, w filmie ukazane zostały odniesienia do gierki, więc jego empatia w pewnym stopniu wymaga znajomości TRON: Evolution.

Brothers in Arms: D-Day
Prezentowana gra tak samo jak poprzednie serie, zezwala nam wcielić się w wojsko, podejmujące działania w desancie w Normandii. W swoje ręce bierzemy życie podległych nam wojsk i razem z Mattem Bakerem i Joegem „Reda” Hartsockiem, uczestniczymy w niezwykłym wydarzeniu. Wszelkie|Wszystkie obszary działań są autentycznymi mapami lotniczymi z okresu II Wojny Światowej.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wyprodukowane poprzednie części tej gry jest bijatyką, w której niezależnie od granej osoby wykorzystywać możemy przeróżne techniki\triki ninja. Niezależnie od|Oprócz tego|Pomijając to| Ponad to podczas walki stosujemy niezwykłe przedmioty np. powiększone shurikeny oraz trujące bomby. Pojedynek rozgrywa się na 2 planach, bliższym i oddalonym, pomiędzy którymi przenosimy się stosujac przyjazne kombinacje przycisków. Tryb fabularny, przedstawiony tu Master Road daje nam możliwość wzięcia udziału w zdarzeniach ukazanych w drugiej serii anime Naruto.

Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Fabuła produkcji dzieje się kilka lat przed sytuacjami zilustrowanymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep rozdzielona jest na trzy, równozednie toczące się misje. Poszczególna misja jest odpowiedzialna któremuś z obecnych studentów Mistrza Keyblade. Głównym celem jest znalezienie Mistrza Xehanorta i jego studentów, których zaginięcie doprowadziło do mnóstwa katastrof.

Driving puzzle
Gra zapewni sprawdzian umiejętności kierowcy, jak i stanowi wyzwanie dla Twojego umysłu! W odróżnieniu od innych gier parking, ta ma dodatkowy poziom trudności. Zobacz, czy zdobędziesz najwięcej punktów i zostaniesz królem na parkingu!

Space Rocks
Jesteś na misji w kopalni metali szlachetnych i kryształów platyny i diamentów. Użyj ciężkich maszyn górniczych, wybuchów aby pobrać rudy.

GrannyCatches
Złap jak najwięcej jajek, w 30 sekund, ale uważaj na pomidory i arbuzy! Jak złapiesz arbuza lub pomidora tracisz 2 jajka.

Alien Spaceship Shooter
Alien Shooter Spaceship. Wejdź w otchłań niekończącej się walki w przestworzach.

Super Buddy 2
Jest to kolejna gra Super wiewiórki i przygód jej przyjaciół. Tym razem nasz bohater musi stanąć do walki. Skakać przez wrogów, zbierać pieniądze i dodatki dekoracyjne lub ozdobne kwiaty.Darmowe Gry Online :


Just Shut Up & Drive

Burger XXL Restaurant

Trippy Ballz: Flash Version

Stealth Bomber

Super Buddy 2

Key Krusher

Wizardraw

Ghost Catching

Little Warrior

SpeedBoat

Twin Cat Warriorn 2

Madpet Massacre MOBILE

Gry Komputery / Konsole :

Planet Horse
Prezentowany to gra dla sympatyków jazdy konnej, w której oprócz różnych ras koni możemy wybra ...
Uzyskanych glosów : 15
Crysis 2
Geneza gierki rozpoczyna się trzy kilka lat po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w poprzedniej czę ...
Uzyskanych glosów : 19
BioShock 2
Zaprezentowana gra to poszerzona rozrywka typu akcji FPP z składowymi innych gatunków, stanowiąca ...
Uzyskanych glosów : 22
Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Geneza tytułu rozgrywa się kilka lat przed zdarzeniami przedstawionymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep rozdzielona j ...
Uzyskanych glosów : 21
Fable 3
Fable III to następna, trzecia już przygoda umieszczona w krainie Albionu przygotowana przez Petera Moly ...
Uzyskanych glosów : 18
God of War III
Uzbrojony w dwa ostrza złączone łańcuchem, główna postać gry wyrusza przeciwko niebywałym stworą mitologi. Dowodzo ...
Uzyskanych glosów : 10
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może zmieniać własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, zdobywać laski i respekt na mi ...
Kreatorka mody

Wejdź do barwnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje ciuchy do rywalizacji z in ...
Gry okładki :

Resident Evil 5

Red Dead Redemption

Lowrider Extreme

Tenchu: Shadow Assassins

Metro 2033

Ultimate Motocross