Rezultaty wyszukiwania dla :

football hooligans gra

Football Manager 2010
W najnowszej serii na rozgrywającego czeka, mnóstwobardzo dużo|duża liczba nowych unowocześnień, nowy interfejs oraz narzędzie Match Analysis. Wypasioną nowością jest moduł taktyczny, poprzez który możemy podczas gry cały czas przekazywać instrukcje dla piłkarzy. Dodatkowo jest 3 ligi polskiej, lub także może stworzyć swojego klubu oraz ligi w edytorze.

Dantes Inferno
Dantes Inferno to gra wytworzona na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednakże produkcja o cechach edukacji, lecz mroczna gra akcji, w której oczekuje na grającego autentyczna wyprawa do bram piekielnych. Nasz bohater musi przemierzyć dziewięć bram Piekła, spotykając dusze zesłanych za najcięższe grzechy.

God of War: Ghost of Sparta
Opisywana produkcja to następna krwawa gierka akcji z serii God of War.

The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest rozszerzeniem to do 3 części serii The Sims. Tym razem oddaje on grającym korzystanie z dobrodziejstw rozpoznawanych ponadto z szybkiego sposobu życia, pozbawionego trosk i zmartwień. Za pomocą Szybkiej jezdy Simy, które maja kase, zarobione fundusze mogą wykorzystać na fanaberie niedostępne dla zwykłego, człowieka. Nowe gadżety są więc przeznaczone przede wszystkim fanom motoryzacji, a także luksusowego życia.

Test Drive Unlimited 2
Opisana gra to kolejna odsłona lubianego ciągu gierek samochodowych, za której wytworzenie odpowiada wytwórnia Eden Studios. Właściciele zadali sobie wiele trudu aby rozszerzyć najlepsze elementy części pierwszej oraz wyeliminowanie z niej najgorszych błędów. Gra ponaddto pozwala rywalizować w Internecie wielu użytkownikom jednocześnie.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to dodatek do jednej z najznakomitszych serii gier tego typu. W tej produkcji głównym tematem uzupełnienia jest kariera zawodowa znanych Simów. Otrzymujemy szereg zawodów, w których możemy podjąć pracę, a po czasie awansować na coraz lepsze stanowiska, by zdobyć więcej kasy i muc np. rozbudować swojego mieszkania.

NHL 11
NHL 11 to doskonała edycja symulatorów sportowych, zrobionych i wydawanych przez firmę Electronic Arts. Tytuł pozwala nam na wcielenie się w jakiś team i przeprowadzenie go do zwycięstwa w pojedynczych starciach oraz mistrzostwach. W grze starano się odwzorować realia hokeja gdzie gracz może również angażować się w walki hokeistów.

ArmA 2: Armed Assault 2
ArmA 2: Armed Assault 2 tak samo jak część poprzednia jest niezwykłą strzelanką FPP. Wszelkie misje rozgrywają się na rozległych obszarach, gdzie grający dowolnie może się przemieszczać. Poza rodzajem ataków piechoty mamy możliwość również skorzystać z dużej liczby różnych pojazdów. ArmA 2: Armed Assault 2 przenosi nas na realne pole walk oferując nie tylko zabawę w pojedynkę, lecz również opcję multiplayer.

Burger Quest
Wyjątkowa gra, która łączy audiobook i własną mechanikę gry przygodowej! Oferuje w pełni niepowtarzalne audio, cztery końcówki i rozgrywkę, która da wiele radości! Pozatym gwarantuje humorystyczne opowiadania Jeffa Girea. Głosu użyczył Shen Alexander, Kay Josana, Sood Rishi i Gire Jeff. Opracowane przez Shen Games.

Last Line Of Defense
Ave Aliens inwazji Ziemi, jesteś jednym z ostatnich pozostałych pilotów myśliwców. To ty musisz bronić Ziemi jako ostatnia linia obrony przed najeźdźcami Shadow!

GrannyCatches
Złap jak najwięcej jajek, w 30 sekund, ale uważaj na pomidory i arbuzy! Jak złapiesz arbuza lub pomidora tracisz 2 jajka.

Maze 12.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Super Laser Tank vs The Robot Invasion
HOLD Space: Fire twoja opatentowana super bron laserowa niszcząca wszystkich wrogów.Darmowe Gry Online :


Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Archery Training

Maze 12.0

Penguin Racer

CrashBoard

Stealth Bomber

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Arm of Revenge

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter

Little Warrior

Hungry Dino

Omikron

Gry Komputery / Konsole :

Symulator Autobusu
Zostań kierowcą autobusu! Wybierz jeden z kilkunastu podanych samochodów, od autobusów przegubow ...
Uzyskanych glosów : 25
Test Drive Unlimited 2
Test Drive Unlimited 2 to druga wersja lubianego cyklu gierek samochodowych, za której stworzenie odpowiada firma Eden S ...
Uzyskanych glosów : 29
Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
Akcja gry po raz kolejny jest osadzona w dalekiej przyszłości. Tym samym wyjdziemy do zmagań przeciwko rosyjski ...
Uzyskanych glosów : 26
Taxi 3 - Extreme Rush
Opisywana gra to znakomita ściganka. Masz niebywale zły dzień, a co najgorsze dopiero co ktoś podkradł Twoją wypas ...
Uzyskanych glosów : 16
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wszystkie poprzednie części tej gry jest bijatyką, w które ...
Uzyskanych glosów : 13
Sid Meiers Civilization V
W prezentowanej grze zaszły spore zmiany największe w samym interfejsie, który musimy określić mianem przejrz ...
Uzyskanych glosów : 14
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na kompach gierek wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie modyfikować swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, zdobywać laski i ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to dopiero początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do rywalizacji z innymi dziewczynami, spr ...
Gry okładki :

Dantes Inferno

NBA 2K11

Final Fantasy XIII

ArmA 2: Operation Arrowhead

Crysis 2

ArmA 2: Armed Assault 2