Rezultaty wyszukiwania dla :

eragon gra na pc

Killzone: Liberation
Opisana gra, to rewelacyjne rozwinięcie wydarzeń przedstawionych dwa lata temu w poprzedniej części serii, wydanej na PlayStation 2. Grający ponownie posteruje Janem Templarem, i będzie musiał wykorzystać własne możliwości na polu wojny, aby pokrzyżować zamiary wrogich wojsk. Powracają także inni przyjaciele: Luger, oraz brat walki Rico, który pomaga ci w zmaganiach wymagających wielkiej siły rażenia.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Ukazana produkcja, jak wytworzone poprzednie części tej gierki jest bijatyką, w której niezależnie od wybranej osoby stosować możemy rozliczne metody ninja. Niezależnie od|Oprócz tego|Pomijając to| Ponad to podczas walki używamy niezwykłe przedmioty np. powiększone shurikeny albo trujące bomby. Pojedynek toczy się na dwóch planach, przybliżonym i oddalonym, między którymi poruszamy się używając łatwe kombinacje przycisków. Tryb fabularny, przedstawiony tu Master Road zapewnia nam możliwość wzięcia udziału w zdarzeniach ukazanych w drugiej serii anime Naruto.

Football Manager 2010
W najnowszej serii na grającego oczekuje, wielebardzo dużo|duża liczba ciekawych udoskonaleń, lepszy interfejs oraz narzędzie Match Analysis. Wysmienitą nowinką jest moduł taktyczny, poprzez który mamy możliwość podczas gry cały czas przekazywać instrukcje dla piłkarzy. Dodatkowo jest 3 ligi polskiej, lub też może stworzyć swojego klubu oraz ligi w edytorze.

Rajd Polski
Podstawowym aspektem gry Rajd Polski jest oficjalna licencja Polskiego Związku Motorowego, umożliwiająca na realne odwzorowanie drogi Rajdu Polski, włącznie z wizualizacją przestrzeni i rodzajem nawierzchni. Grafika wyścigu naszkicowana jest jest na wzór prawdziwych filmów z wnętrza samochodu podczas rajdu, co gwarantuje wierne odwzorowanie kierowania samochodem. W grze wykorzystano realne postaci polskich kierowców rajdowych, i ich samochodów.

Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to kolejna odsłona popularnego, cyklu motoryzacyjnych gier akcji, znanego również jako Alarm for Cobra 11. Jej twórcą jest firma Synetic, a wydawcą firma dtp entertainment. Giera wzoruje się na rozpoznawanym, niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyemitowanym przez niemiecką stację RTL.

Empire: Total War
opisywana gra to dalsza część jednej z najszybciej sprzedających się i wysoko komentowanych tytułów strategicznych świata przenosi grającego w czasach wielkości kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka będą areną walk potęg Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie wielkimi statkami wymaga długiego doświadczenia i szczegółowego przyswojenia reguł bitw na morzu.

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Zaprezentowana gra jest mocno oczekiwaną następcą serii Splinter Cell. Sprawę w związku śmierci córki toczy agenta Sama Fishera do odkrycia prawdy o zdradzie której dopuścił się jego niedawny pracodawca - Third Echelon. Teraz, jako renegat, Fisher ma za zadanie zdemaskować intrygę terrorystów grożących życiu wielu istnień. W produkcji wszystkie działania są przyzwolone.

CrashBoard
Skate zapewnia drogę przez 25 poziomów gry. Musisz pozatym zniszczyć co najmniej 50% wszystkich cegieł na każdym poziomie! Zbieraj gwiazdki aby zwiększyć swój wynik!

galaxys moon finder minigame
W tym meczu 20 razy kliknij na obrazek księżyca.

Park it!
Myślisz, że jesteś super kierowca? Spróbuj zaparkować wszystkie samochody na specjalnych parkingi!

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.

Stone Evade
Musisz omijać i zbierać kamienie.Darmowe Gry Online :


Maze 10.0

Wizardraw

Inferno Meltdown

Continuum

Karrmageddon

Maze 6.0

Over The Rock

Sheep Sheep Wolf

Formula One

Vacation House Escape

Sweetie Cheerleaders

cow vs zombie

Gry Komputery / Konsole :

Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Fabuła gry toczy się kilka lat przed sytuacjami zilustrowanymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep rozdzielon ...
Uzyskanych glosów : 13
Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Prezentowana gra jest ogromnie wyczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. Śledztwo w związku śmierci có ...
Uzyskanych glosów : 18
Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Tytuł oferuje dziesięć poziomów dla graczarozgrywającego, umieszczonych na polach najsławniejszych starć tego ...
Uzyskanych glosów : 29
FIFA 11
FIFA 11 jest oczekiwaną częścią niebywale lubianego cyklu gier piłkarskich od EA Sports. Do gry został ...
Uzyskanych glosów : 11
Star Wars: The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna wersja gierki akcji, umies ...
Uzyskanych glosów : 14
Fallout: New Vegas
Giera koncentruje się na przedstawieniu sporu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i ...
Uzyskanych glosów : 16
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na komputerach i konsolach gier wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie rozbudowywać własne auto, startować w wyścigach, ...
Kreatorka mody

Wejdź do barwnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to tylko początek! Sprzedawaj swoje ubrania do rywalizacji z innymi graczami, sprzedawaj zrobio ...
Gry okładki :

Symulator Autobusu

StarCraft 2: Wings of Liberty

Dragon Ball: Raging Blast 2

Lost Planet 2

Final Fantasy XIV

Need For Speed: Hot Pursuit