Rezultaty wyszukiwania dla :

eurobusiness gra

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, przepełnione przez nowoczesne technologie i niezwykłą infrastruktura czyniące to miejsce doskonałym do przeprowadzki. Spotykamy jednakże jeden problem bardzo duży wzrost przestępczości. Aby go zniszczyć stworzono wyspecjalizowaną grupę policji, posiadającą najszybsze samochody, której zadaniem jest szybkie zwalczanie przestępczości. Od teraz masz możliwość dołączyć do tej niebywałej jednostki i brać udział w trudnych misjach, siądź za sterami superradiowozu.

DJ Hero 2
Prezentowana gra to kolejna dystrybucja serii gier muzycznych, rozpoczynanego w 2009 roku przez firmy FreeStyleGames oraz Activision. Gierka przeznaczona jest dla maniaków techno, transu i houseu, popu oraz rapu, którzy marzą by zostać samplującym, miksującym, skreczującym i wykonującymi płynne przejścia dyskdżokejem. W działania nad projektem zatrudnieni byli czołowi artyści między innymi: David Guetta, DJ Shadow, Lady Gaga, The Chemical Brothers, Dr. Dre, Kanye West, Rihanna czy Metallica.

Planet Horse
Tytuł to gra dla fanów jazdy konnej, w której prócz rozmaitych ras koni mamy do wyboru również zebry czy jednorożce. Odwiedzamy między innymi leśne tereny oraz liczne amerykańskie stepy. Gra to produkcja przygotowana z myślą o małych miłośnikach jeździectwa, która w bardzo dużym stopniu przypomina takie gierki jak Horsez czy My Horse and Me.

Napoleon: Total War
Prezentowana gra ukazuje tym razem historie tytułowego Napoleona, lub także jednego z jego przeciwników pragnących podbić ówczesny świat. Stoczymy niezwykłe bitwy w prawdziwych miejscach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Całość jest podzielona na 3 krótkie kampanie. Ma to dać wyobrażenie poczucia szybkiej ekspansji wodza. Gierka jest stworzona na silniku z Empire, lecz został on odpowiednio dostawiony nowinkami.

Mass Effect 2
Mass Effect 2 zagrożone jest życie naszej ludzkości. Niedawno po tym, jak Komandorbohater gry Shepard odparł najazd najeźdźców chcących zniszczyć całe organiczne życie, pojawia się nowe, niepokojące zagrożenie. Na otchłani kosmosu znikają ludzkie kolonie. Ostatnim który może powstrzymać to przerażające zjawisko jest Shepard udowadniając że jest niebywałym wojownikiem.

Empire: Total War
opisywana gra to dalsza część jednej z najlepiej sprzedających się i bardzo dobrze komentowanych produkcji strategicznych świata przenosi grającego w czasach wielkości kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka staną się areną działań królestw Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie ogromnymi statkami wymaga długiego treningu i dokładnego przyswojenia reguł walki na morzu.

Symulator Farmy 2011
Utrzymanie farmy to nie byle jakie zajęcie. Dzięki nowej odsłonie gry Symulator Farmy 2011 możesz sprawdzić to na własnej skórze. Zostań farmerem i rozwijaj własną farmę, kupuj mocno autentyczne sprzęty rolnicze i oraj pola, zasiewaj uprawy, zbieraj plony, a później sprzedawaj. Pamiętaj również aby dbać o stan swoich zwierzaków. Masz szansę zatrudnienia obcych pracowników na farme.

Acrobatic Motorbike
Wyścigi motocykli od początku do końca pokonuj wiele przeszkód. Używaj strzałek i spacji do sterowania.

Arm of Revenge
Zapraszamy wszystkich zawodników na ziemi ... Gra jak Street Fighter, KOF, Devil May Cry, lub Shank? Teraz masz możliwość walki, zabawy na platformie Flash Arm of Revenge! Niezwykła historia, szybkie ruchy, ponad 30 umiejętności walk, 3 rodzaje dźwigni zmiany, tryb przetrwania ... i wiele więcej! Zmierz się z przyjacielem i uderzył w najwyższe combo! Pamiętaj, że to będzie najbardziej zabawna gry walki Spróbuj nacisnąć JKJKJKJK ... Spróbuj przejść do uzbrojenia pistoletu, kombinacji walk czekają na ciebie.

Zombie Racers Score Attack 2.1
Kolejna część gry Zombie Racers Score Attack Co nowego!! - 3 nowe misje, szeroki zakres snajpera, bonus

Just Shut Up & Drive
Przejażdżka tak szybko jak sobie nawet nie wyobrażasz, pokonaj rywali w tym wyjątkowym Outrun 3d! Ukończ wyścig przed upływem czasu, zyskuj dodatkowe punkty wyprzedzając inne samochody.

Sharkies Revenge
Jesteś eksperymentalnym rekinem robotem, który wymknął się z rąk wojskowych.Darmowe Gry Online :


SocioTown: The Uninvited Guests

Space Rocks

Burger Quest

Burger XXL Restaurant

Slug Racing

Arm of Revenge

Escape the Cursed Island

Drake And The Wizards

GrannyCatches

gra pinball Bloczki

Karrmageddon

Park it!

Gry Komputery / Konsole :

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W produkcji poza trybem dla kilku grających Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola przedstawia całkowicie nową formę ...
Uzyskanych glosów : 16
F1 2010
Gierka to tak naprawdę produkcja startująca do miana symulacji, tym samym pozwalająca na uruchomienie niebywale wielu ...
Uzyskanych glosów : 20
Divinity II: The Dragon Knight
Prezentowana gra to ponowna odsłona serii gier cRPG. Gra ukazuje losy, które na przenoszą nas w krainy Rivellon, do okr ...
Uzyskanych glosów : 17
Tekken 6
Ukazany tytuł jest następną częścią znanej na całym świecie grą walki, która jest na rynku elektronicznym jeszcze w czas ...
Uzyskanych glosów : 25
Taxi 3 - Extreme Rush
Opisywana gra to wyśmienita ściganka. Trafił się niebywale zły dzień, a co najgorsze właśni ...
Uzyskanych glosów : 20
God of War: Chains of Olympus
Opisywana gra to nowa wersja serii God of War, gdzie podobnie jak poprzednie części przedstawia historię ogromnego ż ...
Uzyskanych glosów : 21
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na popularnych blaszakach gierek wyścigowo-tuningowych. Gracz może rozbudowywać swoje auto, startować w wyścigach, podrywać dziewczyny i uznanie na mieście. Ws ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Sprzedawaj swoje ciuchy do konkursu z innymi kreatorkami, sprzedawaj zrobione Ubrania ...
Gry okładki :

God of War: Chains of Olympus

X-PLANE 9

World of Warcraft: Cataclysm

Skate 3

Need For Speed

Dead Space 2