Rezultaty wyszukiwania dla :

eurobiznes gra

Terrorist Takedown: Trylogia
Terrorist Takedown: Trylogia to zbiór trzech gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego części Trafiają: Terrorist Takedown: Konflikt Na Bliskim Wschodzie, Terrorist Takedown: Payback oraz Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu. Grający kieruje postacią żołnierza sławnej jednostki specjalnej. Jego zleceniem jest przeprowadzeniu czystek pośród organizacji terrorystycznych.

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W grze poza trybem dla wielu grających Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola wprowadzi zupełnie nową postać w sposobie rozgrywki. Udogodnienia i zmiany na lepsze dostrzegają gracze, którzy grali Ogniem i Mieczem oraz ludzie nie mające wcześniej spójności]doczynienia z tą rewelacyjną produkcją. Także ulepszono grafika i dostawiono mnóstwo nowych wyzwań zabawy.

WWE SmackDown vs. Raw 2011
Opisana gra to następna wersja prezentowanej od lat serii gier mówiącej o wrestlingu. Ten rodzaj walki najbardziej rozpoznawany jest w USA i Japonii, a ogromne znaczenie prezentuje w nim tak naprawdę odegranie jak najwyżej zadziwiającego show na ringu, a rywalizacja sportowa schodzi na drugi plan. Produkcja pozwala wcielić się w realnych wrestlerów rozpoznawanych z walk miedzy innymi w takie gwuazdy jak Randy Orton, Chris Jericho, The Miz czy The Undertaker.

Ultimate Motocross
Jazda na dwóch kółkach dotąd nigdy nie dawała tyle zabawy! Opisywana produkcja to łatwa w sterowaniu gierka, dzięki której poznasz prędkość i esencję dokonania naprawdę wysokich ewolucji. Zwycięż jedną z mnóstwa niezapomnianych tras. Uwaga, liczy się sprawność i dobre oko.

Gta Chinatown Wars
Wspomniana gierka przenosi nas na ulice bardzo dobrze znanego graczom, zmyślonego miasteczka Liberty City, a my wcielamy się w sylwetkę Huang Lee, człowieka chińskiej grupy przestępczej starającego się ukazać przed mafią swoją przydatność, tym samym odzyskać wartościowy miecz będący od zawsze reliktem władzy rodziny Lee. W trakcie rozgrywki przemierzamy ulice odkrywając świat mafii i korupcją w jej szeregach.

Metal Gear Solid
Opisywana produkcja przedstawia następne historie oszukanego przez rząd Big Bossa. Fabuła gierki odsyła nas w realia 1974 roku do Puerto Rico, gdzie nasz bohater wraz z kierowaną przez siebie armią wojowników ma za zadanie sprawdzić, z jakich powodów tamtejszy rząd oraz CIA zbroją zorganizowaną grupę militarną. I to wbrew konstytucji tego małego państwa.

Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Akcja tytułu dzieje się kilka lat przed wydarzeniami ukazanymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep podzielona jest na trzy, równozednie rozgrywające się kampanie. Każda z nich jest odpowiedzialna jakiemuś z dawnych uczniów Mistrza Keyblade. Nadrzednym zadaniem jest znalezienie Mistrza Xehanorta i jego studentów, których znikniecie doprowadziło do dużej liczby katastrof.

Crazy Snakes
Zagraj w szalonego wężyka, uwaga niezwykle wciągająca gra.

Launch!
Graj Rock ile się da!

Wizardraw
Zaklęcia, kule ognia z hordami stworzeń. Wszystko to w tej niezwykłej grze akcji.

Nanobot Healer 5000
Znajdź nanobota, który został wprowadzony do krwi pacjentów.

Scape
Musisz uciec z piekielnego więzienia i zlikwidować policjantów aby dotrzeć do końca.Darmowe Gry Online :


Strzelaj Moco

Burger Quest

Wizardraw

Maze 11.0

Ghost Catching

Youda Farmer 2: Save the Village

Just Shut Up & Drive

Maze Attack

Burger XXL Restaurant

Retro Run

Monster Truck Trip

gra pinball Bloczki

Gry Komputery / Konsole :

BioShock 2
Opisywana gra to rozszerzona rozrywka typu akcji FPP z elementami innych podgatunków, stanowiąca kontynuacją obromne ...
Uzyskanych glosów : 29
Tenchu: Shadow Assassins
Prezentowana gra jest dalszą odsłoną cyklu gier akcji mówiących o wojownikach ninja. Wcielamy się tu w ...
Uzyskanych glosów : 18
Sid Meiers Civilization V
W zaprezentowanej grze zaszły ogromne zmiany właśnie największe w samym interfejsie, który musimy nazwać mian ...
Uzyskanych glosów : 12
Silent Hill: Shattered Memories
Po raz kolejny przemieniamy się w Harryego Masona szukającego własnej córki, która zagubiła się w n ...
Uzyskanych glosów : 20
Sniper: Ghost
Prezentowany tytuł to doskonała gra akcji, w której grający przejmuje kontrolę nad doświadczony ...
Uzyskanych glosów : 13
Tron Evolution
W tytule podejmujemy udział w wydarzeniach posiadających stanowisko przed historią opowiedzianą w części. Do ...
Uzyskanych glosów : 28
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na kompach PC gier wyścigowo-tuningowych. User może dowolnie modyfikować własne auto, uczestniczyć w wyścigach, zdobywać laski i uznanie na mieście. ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje ciuchy do konkursu z innymi użytko ...
Gry okładki :

Symulator Farmy 2011

Terrorist Takedown: Trylogia

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

Killzone: Liberation

God of War III

Gear grinder