Rezultaty wyszukiwania dla :

eternity gra

Apache: Air Assault
W prezentowanym tytule grający uzyskuje kontrolę nad rozmaitymi modelami śmigłowców Apache, zaopatrzonych w najwyższej klasy sprzęt wojskowy. Naszym zadaniem będzie zapobieganie działaniom terrorystycznym w różnych częściach świata Np. wybrzeża Afryki, góry w Środkowej Europie, oraz lasy Ameryki Południowej. Gra oparta na realistycznej topografii tych terenów.

Napoleon: Total War
Opisana gra przedstawia tym razem losy tytułowego Napoleona, lub też jednego z jego przeciwników pragnących podbić ówczesny świat. Przeprowadzimy historyczne bitwy w prawdziwych terenach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Całość jest podzielona na 3 nieduże kampanie. Ma to dać wyobrażenie odczucia błyskawicznej ekspansji Napoleona. Gierka jest podparta na silniku z Empire, lecz został on porządnie dopakowany nowinkami.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
zaprezentowana produkcja, jak wytworzone starsze części tej gierki jest bijatyką, w której niezależnie od granej osoby zastosować możemy różnorakie techniki\triki ninja. Niezależnie od|Oprócz tego|Pomijając to| Ponad to podczas starć wykorzystujemy niezwykłe przedmioty np. powiększone shurikeny oraz trujące bomby. Pojedynek rozgrywa się na 2 planach, przybliżonym i dalszym, pomiędzy którymi przenosimy się stosujac łatwe kombinacje przycisków. Tryb fabularny, przedstawiony tu Master Road zapewnia nam możliwość brania udziału w zdarzeniach przedstawionych w drugiej serii anime Naruto.

Gta Chinatown Wars
Niesamowita fabuła rzuca nas na ulice wspaniale znanego mam, wymyślonego miasteczka Liberty City, a my wcielamy się w postać Huang Lee, członka chińskiej grupy przestępczej próbującego pokazać przed mafią własną przydatność, tym samym pozyskać wartościowy miecz będący od pokoleń symbolem honoru rodziny Lee. W trakcie gry przechodzimy ulice odkrywając świat mafii i korupcją w jej szeregach.

Hearts of Iron 3
Akcja Tytułu Hearts of Iron 3 rozgrywa się w latach 1936 – 1948. Dano nam 3 lata na formowanie wybranego kraju do II Wojny Światowej. Zależnie od poczynań będziemy posiadali okazję zobaczyć na sobie niebywale historyczne zdarzenia, które faktycznie miały miejsce w niełatwych czasach. Sami decydujemy, czy chcemy bawić się szczegółami od komponowania armii czy wykonywać ważniejsze zadania.

ArmA 2: Operation Arrowhead
ArmA II: Operation Arrowhead jest odrębnym dodatkiem do niesamowitej strzelaniny od wytwórni Bohemia Interactive. Rozszerzenie daje możliwość przemienić się w żołnierzy brytyjskich wojsk i zwiększa wyposażenie o nowe bronie, pojazdy i helikoptery. Autorzy zapewnili równie symulacji otoczenia oraz zwykłego życia cywilów.

Fable 3
Prezentowana gra to następna, trzecia już przygoda umieszczona w krainie Albionu stworzona przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Tak samo jak jej pierwowzór, jest komputerowym erpegiem, w którym działania obserwujemy z widoku trzeciej osoby, a o ciągłości fabuły decydują przemyślane wybory. Tym razem jednak, inaczej od poprzednich części, nie musimy stopniowo, w miarę nabierania doświadczenia stawać się bohaterem, aktualnie po rozpoczęciu zabawy zostaniemy królem całego królestwa

Subject
Niezapomniana jazda samochodem przez kręty labirynt. Gra zapewnia 14 poziomów!

Nanobot Healer 5000
Znajdź nanobota, który został wprowadzony do krwi pacjentów.

War of the Words
Praktykuj i doskonal swoje umiejętności pisania na klawiaturze! Piętnaście poziomów ekstremalnych pisania z mowy!

Twin Cat Warriorn 2
Złap wszystkie kamienie i bezpiecznie dotrzyj do pozycji terminala aż do końca poziomu. Należy unikać wody i kolców bo umrzesz!

StuntBiker
Gra Akcji Flash. Grasz jako rowerzysta stunt.Darmowe Gry Online :


Truck Trial

Penguin Racer

Toothn Claw

Formula One

SkyRace

Hungry Dino

Spider Shot

Stealth Bomber

TriBall

StuntBiker

Arcade Race Extreme

Archery Training

Gry Komputery / Konsole :

Killzone: Liberation
Killzone Liberation, to niesamowite poszerzenie zdarzeń opowiedzianych dwa lata temu w starszej części serii, zaprezento ...
Uzyskanych glosów : 29
NHL 11
NHL 11 to doskonała edycja symulatorów sportowych, tworzonych i wydawanych przez firmę Electronic Arts. gra po ...
Uzyskanych glosów : 25
Metal Gear Solid: Peace Walker
Opisana gra przedstawia kolejne dzieje wykiwanego przez władze Big Bossa. Akcja gierki wysyła nas w real ...
Uzyskanych glosów : 16
Rajd Polski
Głównym elementem gry Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, umożliw ...
Uzyskanych glosów : 29
Aion: Assault on Balaurea
Akcja tytułu dzieje się w wymyślonym świecie Atreia, gdzie gracze, jako Asmodianie i Elyosi, mają z ...
Uzyskanych glosów : 23
Black Mirror II
Akcja ukazanej gierki dziej się w 1993 roku, a więc kilkanaście lat po zdarzeniach z pierwszej s ...
Uzyskanych glosów : 29
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na popularnych blaszakach gier wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie modyfikować swoje auto, uczestniczyć w z ...
Kreatorka mody

Dołącz do barwnego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ubrania do konkursu z innymi dziewczyn ...
Gry okładki :

God of War III

Terrorist Takedown: Trylogia

Auta : Złomka bujdy na resorach

ArmA 2: Armed Assault 2

Symulator Demolki

BioShock 2