Rezultaty wyszukiwania dla :

elma gra

The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest rozszerzeniem to do 3 części serii The Sims. Tym razem oddaje on graczom skorzystanie z dobrodziejstw rozpoznawanych przede wszystkim z beztroskiego sposobu życia, bez zbędnych bolączek i wymagań. Z wykorzystaniem Szybkiej jezdy Simy, które zrobiły, zarobione fundusze mogą wydać na fanaberie niedostępne dla zwykłego, Sima. Nowe gadżety są więc przeznaczone przede wszystkim fanom motoryzacji, a także bogatego życia.

UFC Undisputed 2010
W UFC Undisputed 2010 podejmujemy udział w walkach prowadzonych na prywatnym ringu. Na macie staje dwóch przeciwników pragnących pokonać walkę przy zastosowaniu wszystkich sztuk bijatyki. Starcia, z uwagi na duży wybór stylów są widowiskowe i ciekawe.

Planet Horse
Planet Horse to gra dla miłośników jazdy konnej, w której oprócz różnych ras koni mamy do wyboru także zebry czy jednorożce. Przemierzamy między innymi leśne polany oraz niebywałe amerykańskie stepy. Gra to produkcja przygotowana z myślą o młodszych miłośnikach jeździectwa, która w niebywale wysokim stopniu kojarzy takie gry jak Horsez czy My Horse and Me.

Gear grinder
prezentowana gra to fantastyczna fala destrukcji, połączenie ściganki samochodów i szybkiej strzelanki utrzymana w zwyczaju uzbrojonych aut. Przejeżdżaj niosąc destrukcję przez misje w trybie fabularnym lub zabaw się zwykłą destrukcją w trybie multiplayer.

Final Fantasy XIV
dawno temu, państwa-miasta toczyły walki ze sobą niestrudzenie o dominację. Zostawiając śmierć, bestialskie plemiona znacznie zniszczyły ziemie, pozostawiając jedynie niebywałą destrukcję. Niewidzialni bandyci czają się za rogiem, uderzając we wszystko i wszystkich. Geneza gry jest utkana z wojnę i konflikt, poplamiony krwią.

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W produkcji poza opcją dla kilku graczy Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola przedstawia zupełnie nową formę w mechanice rozgrywki. Usprawnienia i przemiany na lepsze docenią grający, którzy grali Ogniem i Mieczem oraz osoby nie mające wcześniej styczności z tą objechaną produkcją. Również dopracowano grafika i dodano mnóstwo nowych wyzwań zabawy.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to dodatek do jednej z najpopularniejszych serii produkcji tego typu. W tej produkcji głównym tematem dodatku jest kariera zawodowa lubianych bohaterów gry. Otrzymujemy szereg zawodów, w których możemy podjąć pracę, a dalej awansować na coraz lepsze stanowiska, by zyskać więcej pieniędzy i muc np. remontować własne mieszkania.

Alien Spaceship Shooter
Alien Shooter Spaceship. Wejdź w otchłań niekończącej się walki w przestworzach.

Parker 2
Spróbuj zaparkować samochód na parkingu tak szybko jak to tylko możliwe. Uważaj, aby nie uderzyć innych pojazdów lub przeszkód.

Marine Dodger
Jesteś morskim cwaniakiem i musisz unikać inne łodzie. Do pokonania masz 5 trudnych poziomów. Każdy nowy poziom prezentuje więcej jachtów na ominięcia.

Continuum
Continuum jest zachowana w stylu gry Arkanoid. Musisz w swój sposób niszczyć cegły z Power Ball! Użyj dopalaczy, które pomogą Ci w Twojej misji.

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle
Weź udział w szaleńczym wyścigu przez zdradziecką Jungle swoim klimatyzowanym Retro cruiserem. Dodaj do auta rakiety, skrzydła i pistolety pokonując wszystkie poziomy.Darmowe Gry Online :


Maze 7.0

Truck Trial

Book of Mages: The Dark Times

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Super Buddy 2

SkyRace

Continuum

Ghost Catching

Sharkies Revenge

Key Krusher

Alien Hunter

The Slide Master - Porsche

Gry Komputery / Konsole :

Mass Effect 2
Mass Effect 2 zagrożone jest życie całej ludzkości. Zaraz po tym, jak Komandorbohater gry Shepard odbił atak Żn ...
Uzyskanych glosów : 10
Street Racer Europa
Prezentowany tytuł to gra samochodowa, w której bierzemy udział w zawodach wyścigów w 6 europejskich mi ...
Uzyskanych glosów : 27
Symulator Demolki
Symulator Demolki to kolejna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej stajni GIANTS Software, w której mamy ...
Uzyskanych glosów : 24
WRC: FIA World Rally Championship
Prezentowany tytuł to Gierka samochodowa, w której ścigamy się w rajdowych mistrzostwach św ...
Uzyskanych glosów : 29
Gear grinder
prezentowana gra to realistyczna fala destrukcji, połączenie wyścigów ciężarówek i dynamicznej str ...
Uzyskanych glosów : 29
Black Mirror II
Akcja ukazanej gry toczy się w 1993 roku, a więc kilkanaście lat po zdarzeniach z poprzedniej części Th ...
Uzyskanych glosów : 21
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na komputerach PC gier rajdowo-tuningowych. Użytkownik może modyfikować własne auto, uczestniczyć w ulicznych wyścigach, zdobywać dziew ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Sprzedawaj swoje kreacje do rywalizacji z innymi użytkownikami, sprz ...
Gry okładki :

Silent Hill: Shattered Memories

WWE SmackDown vs. Raw 2011

Heavy Rain

Street Racer Europa

Shift 2 Unleashed

Final Fantasy XIV