Rezultaty wyszukiwania dla :

era dinozaurów gra

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.

Football Manager 2010
W aktualnej serii na graczy czeka, wielebardzo dużo|duża liczba nowych unowocześnień, lepszy interfejs oraz narzędzie Match Analysis. Super nowinką jest moduł taktyczny, poprzez który mamy możliwość podczas meczu cały czas przekazywać instrukcje dla piłkarzy. Dodatkowo są 3 ligi polskiej, lub też może zrobienia swojego klubu oraz ligi w edytorze.

James Bond: Blood Stone
Opisana gierka nie jest powiązana z fabułą omówioną w filmach jest to zupełnie różna opowieść. Kolejny raz Naszemu bohaterowi swojej osoby wypożyczył Daniel Craig. W produkcji pojawia się także jego dziewczyna Joss Stone. Esencję rozgrywki stanowią wyśmienite walki z rozmaitymi przestępcami, jednakże aby wzbogacić rozgrywkę musimy czasami pokierować autem biorąc udział w pościgu.

Dantes Inferno
Dantes Inferno to produkcja wytworzona na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednakże produkcja o wymiarze edukacji, lecz ciemna gra akcji, w której oczekuje na gracza autentyczna wyprawa do bram piekielnych. Nasz bohater musi przemierzyć dziewięć kręgów Piekła, spotykając dusze potępionych za najcięższe grzechy.

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest niezapomnianą grą akcji, gdzie gracz wciela się w snajpera. W produkcji mamy przede wszystkim być cierpliwymi i pokoleji likwidować wrogów z zasadzki. Fabuła gry jest o tyle niezwykła, że mamy możliwość wcielić się w komandosa posługującego się pistoletem snajperskim.

Patapon 2
Ukazana gra to kontynuacja niebywałego hitu z początku 2008 roku. Produkcja złącza bardzo dużo przeróżnych kategorii gier, w tym grę muzyczną oraz strategię, oczekującą wyczucia rytmu, zręczności i niezłego refleksu. Tytuł to w radosne, aczkolwiek waleczne stworki. Aktualna seria ich perypetii kontynuuje historię jedynki, gdzie tytułowi rozbójnicy wyruszyli w poszukiwaniu nowej siedziby. Jednak, po ataku morskiego stwora wesoła brygada znalazła się na nieznanym lądzie, zamieszkałym przez plemię Kameponów.

Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest następną częścią jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów. W tym wypadku wcielamy się w tajemniczych agentów działających w zróżnicowanych misjach dziejących w wielu miejscach świata. Produkcja zapewnia również tryb rozgrywek wieloosobowych. Jest to wyśmienita pozycja dla graczy, dzięki wielu ciekawych trybów zabawy dziejących się na zróżnicowanych mapach.

Grand Theft Auto 4
Nowa część Grand Theft Auto to jedna z najmocniej wyczekiwanych gier 2008 roku. Znana, bestsellerowa seria o GTA została kultowym zjawiskiem. Gra otrzymała zmieniony silnik graficzny R.A.G.E., który zapewnia bogata ilość tekstur i szczegółów oraz unowocześniony system misji. Głównym bohaterem gierki jest Niko Bellic, który marzy o wypełnieniu amerykańskiego snu jako mafiozo.

littleSkywire2
Little Skywire to fajna gra zapewniająca 11 poziomów, wiele różnych scenariuszy rozgrywek.

CrashBoard
Skate zapewnia drogę przez 25 poziomów gry. Musisz pozatym zniszczyć co najmniej 50% wszystkich cegieł na każdym poziomie! Zbieraj gwiazdki aby zwiększyć swój wynik!

Steerwheels
Gra zapewnia 20 poziomów? Stań do walki o zwycięstwo, i prestiż na drodze wśród rywali.

The 19th: Hospital
Po prostu cudem uniknąłeś śmierci wcześniej, jesteś znowu w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Znajdziesz się sam w opuszczonym szpitalu? Jesteś uwięziony w środku i musisz uciec.

Subject
Niezapomniana jazda samochodem przez kręty labirynt. Gra zapewnia 14 poziomów!Darmowe Gry Online :


Grajkowo

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

GrannyCatches

Disruptive Ride

Karrmageddon

Slug Racing

Continuum

cow vs zombie

Monster Tyre Car

Driving puzzle

Arcade Race Extreme

Intelligence - The new enemy

Gry Komputery / Konsole :

FIFA 11
FIFA 11 jest oczekiwaną częścią niebywale lubianego cyklu gier piłkarskich od EA Sports. Do gry zostało doda ...
Uzyskanych glosów : 16
Ultimate Motocross
Wyścigi na motocyklach jeszcze nigdy nie gwarantowała tak dużo zabawy! Ultimata Motocross to nieskomplikowana w obsłu ...
Uzyskanych glosów : 20
NBA 2K11
Prezentowana gra to dalsza, dwunasta już seria popularnego cyklu gier sportowych, pozwalającego branie udziału ...
Uzyskanych glosów : 15
Dantes Inferno
Dantes Inferno to produkcja wytworzona na podwalinach epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jedn ...
Uzyskanych glosów : 25
Test Drive Unlimited 2
Test Drive Unlimited 2 to kolejna wersja lubianego cyklu gierek motoryzacyjnych, za której wyt ...
Uzyskanych glosów : 20
Prince of Persia: Zapomniane Piaski
Produkcja rozpoczyna się tuż po działaniach pamietanych z Piasków Czasu. W momencie dramatycznych przej ...
Uzyskanych glosów : 18
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na komputerach i konsolach gier wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może modyfikować swoje auto, uczestniczyć w ulicznych wyścigach, zdobywa ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Sprzedawaj swoje ciuchy do konkursu z innymi kreatorkami ...
Gry okładki :

Football Manager 2010

Fable 3

gra Mafia 2

Terrorist Takedown: Trylogia

Metro 2033

Kingdom Hearts: Birth by Sleep