Rezultaty wyszukiwania dla :

fajna gra mmorpg 3d

littleSkywire2
Little Skywire to fajna gra zapewniająca 11 poziomów, wiele różnych scenariuszy rozgrywek.

Fallout: New Vegas
Produkcja skupia się na pokazaniu sporu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i mieszkańców New Vegas. Grający wciela się w grze w kuriera/podróżnika którego przed zginięciem chroni niebywały robot. Fabuła w Fallout: New Vegas jest znakomitym ukazaniem typologi ujętej w Fallout 3. Dodatkowe nowinki odnalazły się również niedostępne dawniej bronie, jak np. karabin przypominający M4

Apache: Air Assault
W produkcji gracz przejmie kontrolę nad rozmaitymi modelami helikopterów Apache, wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt wojskowy. Twoim zleceniem będzie zapobieganie atakom terrorystycznym w różnych częściach ziemi Np. wybrzeża Afryki, góry w Środkowej Europie, oraz lasy Ameryki Południowej. Gra oparta na faktycznej topografii tych terenów.

Auta : Złomka bujdy na resorach
Auta - Złomka bujdy na resorach to niesamowity zestaw mini-gier natchnionych rozpoznawalnym serialem Disneya o tym samy tytule. Fajne, przygody Złomka i Zygzaka McQueena dają bardzo dużo chwil spędzonych wspólnie z rodziną i znajomymi przy grze. Duży wybór zadań pozwala grającym dopasować grę do własnych potrzeb. Urzekający świat aminacji Disneya czeka Ciebie!

Metal Gear Solid: Peace Walker
Prezentowany tytuł opowiada kolejne dzieje wykiwanego przez rząd Big Bossa. Akcja tytułu przenosi nas w realia 1974 roku do Puerto Rico, gdzie nasz bohater wraz z wybraną zebraną armią najemników ma za zadanie sprawdzić, z jakich przyczyn dyktatorski rząd oraz agencje rządowe wspierają zorganizowaną grupę militarną.

Braid
Grający wciela się w postać młodego chłopca i podejmuje się przechodzeniem stworzonych przez producentów gry plansz. Poziomy skonstruowano w zwykły dla dwuwymiarowych gierek sposób. Należy więc skakać na powyżej położone platformy, zbierać przeróżnego rodzaju bonusy i niszczyć wrogów, oraz unikać pułapek np. ognia czy wystających z podłoża kolców.

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest wyśmienita grą akcji, gdzie grający przemienia się w snajpera. W gierce musimy przede wszystkim być czujnymi i powoli likwidować wrogów z zasadzki. Fabuła gry jest o tyle oryginalna, że mamy możliwość wcielić się w komandosa posługującego się pistoletem snajperskim.

Test Drive Unlimited 2
Test Drive Unlimited 2 to kolejna odsłona znanego łańcucha wyścigów motoryzacyjnych, za której powstanie odpowiada wytwórnia Eden Studios. Właściciele sprawili sobie bardzo dużo trudu aby rozszerzyć najlepsze elementy części pierwszej oraz usunięcia z niej najgorszych błędów. Gra ponaddto pozwala rywalizować w Internecie wielu użytkownikom naraz.

TriBall
Musisz przechowywać trzy kule przy życiu tak długo jak możesz.

Baby Stacker
Pomóż Henremu - bocianowi ocalić baby-dusz. Jest to świetna zabawa dla wszystkich grup wiekowych. Uwaga: Poza tym jest super, mega, wciągająca zawiera olbrzymie dawki czarnego humoru.

Just Shut Up & Drive
Przejażdżka tak szybko jak sobie nawet nie wyobrażasz, pokonaj rywali w tym wyjątkowym Outrun 3d! Ukończ wyścig przed upływem czasu, zyskuj dodatkowe punkty wyprzedzając inne samochody.

Sheep Sheep Wolf
W grze grasz jako wilk przebrany w owczej skórze, z ogromnym apetytem.

GrannyCatches
Złap jak najwięcej jajek, w 30 sekund, ale uważaj na pomidory i arbuzy! Jak złapiesz arbuza lub pomidora tracisz 2 jajka.Darmowe Gry Online :


Maze 7.0

Summoner Saga Endless Chap 1

Maze 12.0

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Steam Cab

Super Tractor

Ghost Catching

Space Rocks

Karrmageddon

Slug Racing

HUNT: Stay Alive Project

4th and Goal 2011

Gry Komputery / Konsole :

Final Fantasy XIV
W przeszłości, państwa-miasta toczyły walki ze sobą ciągle o uznanie. Siejąc śmierć, bestialskie plem ...
Uzyskanych glosów : 12
Brothers in Arms: D-Day
Opisywana gra podobnie jak poprzednie serie, zezwala nam wpasować się w wojsko, podejmujące działania w desanc ...
Uzyskanych glosów : 10
World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to kolejny dodatek do populatnej gry MMO początku XXI wieku. Św ...
Uzyskanych glosów : 22
Hearts of Iron 3
Fabuła gry Hearts of Iron 3 dzieje się w latach 1936 – 1948. Posiadamy 3 lata na zorganizowanie wybrane ...
Uzyskanych glosów : 13
Metro 2033
Metro 2033: The Last Refuge to gierka typu FPS, obejmująca rozliczne elementy zarezerwowane dla survival horr ...
Uzyskanych glosów : 15
Resident Evil 5
Tytuł mówi o innym niebezpieczeństwie Które przyczaiło się w mrocznych miejscach świata. Niedługo po ...
Uzyskanych glosów : 15
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na komputerach gierek wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może zmieniać własne auto, startować w ulicznych wyścigach, wyrywać dziewczyny i uznanie na mieście ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ubrania do rywalizacji z innymi kreatorkami, sprz ...
Gry okładki :

X-PLANE 9

Symulator Farmy 2011

The Sims 3: Szybka jazda

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3

Mass Effect 2

StarCraft 2: Wings of Liberty