Rezultaty wyszukiwania dla :

fashion designer gra po polsku

Sid Meiers Civilization V
W Sid Meiers Civilization V zaszły bardzo duże zmiany największe w samym interfejsie, który należy nazwać mianem łatwego, a co za tym idzie przyjaznego rozgrywającemu. Nawet te niewidoczne opcje można dostać jednym kliknięciem myszki. Informacje mają teraz formę ikon, co ułatwia ich odszukanie. Wszelkie te nowinki posłużyły ułatwieniu sterowania i otrzymaniu większej satysfakcji z gry.

God of War: Ghost of Sparta
Prezentowana produkcja to kolejna brutalna gierka akcji z serii God of War.

Symulator Autobusu
Zostaniesz kierowcą autobusu! Wybierz jeden z kilkunastu modeli samochodów, od autobusów przegubowych, aż po autobusy piętrowe i wyjeżdżasz w trasę. Wyśmienicie ukazanie miasto, zmienne warunki atmosferyczne oraz pory dnia i nocy pozwala poczuć się jak kierowcy realistycznego autokaru.

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Program oferuje dziesięć poziomów dla graczarozgrywającego, umieszczonych na polach najznakomitszych bitew tego globalnego konfliktu wojennego. Wszystkie misje są na terenie Europy, a gracz ma okazję wziąć udział w akcjach Operacja Market Garden, Niemiecka kontrofensywa w Ardenach, oraz na rzece Ren. geneza produkcji polega na utrzymywaniu własnych bądź zdobytych pozycji, i pozostaniu przy życiu, pośród wojennych kul.

Final Fantasy XIV
Jakiś czas temu, państwa-miasta toczyły walki ze sobą niestrudzenie o panowanie. Siejąc śmierć, bestialskie plemiona mocno spustoszyły kraj, pozostawiając jedynie totalną destrukcję. Niewidzialni bandyci czają się za rogiem, uderzając we wszystko i wszystkich. Historia gry jest utkana z wojnę i konflikt, poplamiony krwią.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
John Marston budzi się w własnym mieszkaniu na farmie i spostrzega że świat napadł szał. Grupy przeklętych spustoszyły miasteczka na Dzikim Zachodzie. W desperackiej próbie uratowania swej rodziny, główny bohater musi przemierzać, pogrążony w obłąkaniu i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i odzyskać bliskich.

X-PLANE 9
produkcja jest w najwyższym stopniu stworzonym symulatorem lotu dostępnym na świecie. Tytuł to symulator lotu maszyn powietrznych: od jedno silnikowych po wielosilnikowe odrzutowce; od szybowców po sterowce; od helikopterów poprzez statków kosmicznych. Przestrzegając przepisów\wytycznych teorii napędów śmigłowych, X-Plane 9 rewelacyjnie umożliwia właściwości aerodynamiczne dając super odzwierciedlenie dynamiki lotu.

Space Rocks
Jesteś na misji w kopalni metali szlachetnych i kryształów platyny i diamentów. Użyj ciężkich maszyn górniczych, wybuchów aby pobrać rudy.

Park it!
Myślisz, że jesteś super kierowca? Spróbuj zaparkować wszystkie samochody na specjalnych parkingi!

Madpet Massacre MOBILE
Pomóż małej śwince przetrwać ataki krwawych rzeźników!

Sweetie Cheerleaders
W ten weekend jest mecz koszykówki. Jane, Mary i Pearl są wybierani jako cheerleaderki. Wszyscy przechodzą ostatnie próby. Teraz one wybierają swoje ulubione ubrania. Ubierz pięknie dziewczyny zwiększając morale zawodników.

Super Laser Tank vs The Robot Invasion
HOLD Space: Fire twoja opatentowana super bron laserowa niszcząca wszystkich wrogów.Darmowe Gry Online :


Sweetie Cheerleaders

Truck Trial

Penguin Racer

cow vs zombie

Salve o Brasil das Enchentes

Spider Shot

Alien Spaceship Shooter

war of money 2

Park it!

Steerwheels

galaxys moon finder minigame

Crazy Snakes

Gry Komputery / Konsole :

World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to trzeci dodatek do populatnej gry MMO początku XXI wieku. Świat nad ...
Uzyskanych glosów : 22
Rajd Polski
Głównym aspektem gierki Rajd Polski jest oficjalna licencja Polskiego Związku Motorowego, zezwalająca na rea ...
Uzyskanych glosów : 15
Symulator Farmy 2011
Prowadzenie farmy to nie byle jakie zajęcie. Dzięki dalszej serii gry Symulator Farmy 2011 masz możliwość zobaczyć to ...
Uzyskanych glosów : 23
UFC Undisputed 2010
W tej gierce podejmujemy udział w starciach toczonych na zamkniętym ringu. Na ringu staje dwóch zawodników prag ...
Uzyskanych glosów : 14
Gear grinder
prezentowana gra to realistyczna fala zniszczenia, połączenie ściganki ciężarówek i dynamicznej strze ...
Uzyskanych glosów : 14
Symulator Autobusu
Zostań kierowcą autobusu! Wybierz jeden z kilkunastu modeli samochodów, od autobusów przegubowych, ...
Uzyskanych glosów : 10
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja znanych na komputerach gierek rajdowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie modyfikować swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, wyr ...
Kreatorka mody

Dołącz do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Wystawiaj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi dziewczynami, sprzedawaj swoj ...
Gry okładki :

Rajd Polski

Dead Space 2

Gran Turismo

Brothers in Arms: D-Day

Fable 3

Planet Horse