Rezultaty wyszukiwania dla :

farma gra mmo

gra Mafia 2
Mafia 2 to kolejna cześć wydanej w 2002 roku produkcji Mafia: The City of Lost Heaven pomysłodawcy Illusion Softworks. Gra przenosi nas wstecz do wielkiego miasta Empire Bay. Wcielamy się w postać mafiozy z Włoch Vito Scaletta i przybywamy do Ameryki, Gdzie chcemy reaktywować naszą reputację gangstera i zaistnieć w miejskim środowisku przestępczym.

F1 2010
Tytuł to oczywiście produkcja startująca do miana symulacji, tym samym pozwalająca na aktywowanie całkiem wielu uproszczeń, dzięki czemu niżej praktyczni gracze czerpią mnóstwo frajdy z rozgrywek. Producenci gry postanowili umieścić w niej wszystkie zespoły startujące w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe z Grand Prix.

German Truck Simulator
Swoją przygodę z grą zaczynamy jako mało doświadczony tirowiec i wykonując mało płatne przejazdy musimy zarobić wystarczająco pieniędzy by móc założyć swoją firmę transportową. Gra w miarę rozwoju daje coraz więcej opcji, takich jak rozszerzenie liczby ciężarówek, zatrudniania pracowników, wynajmu powierzchni magazynowej oraz zaplanowanie tras przejazdu.

Castlevania: Lords of Shadow
Prezentowana gra to najnowsza wersja znanej przygodówki, która została przygotowana z myślą o entuzjastach tego typu gier. Rozgrywkę dostrzegamy z perspektywy trzeciej osoby. Przeistaczamy się w Gabriela, członka Bractwa Światła i walczymy naprzeciw watahą przeciwników i potężnym bossom by skrócić władcze zapędy tytułowych Panów Cienia.

Gran Turismo
Zaprezentowany tytuł ma dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, zwany po prostu Gran Turismo. Pierwszy tryb pozwala na bezpośredni dostęp do dużej liczby ściganek, także dla dwóch graczy. W trybie symulacyjnym gracz, aby się wyścigować, ma obowiązek uzyskać następne stopnie licencji kierowcy oraz trzeba szukać i zakupywać auta i tuningować by stawały się jeszcze lepsze, by wygrywać w różnorodnych wyścigów.

World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to trzeci dodatek do populatnej gry MMO początku XXI wieku. Świat napotkał kataklizm, który w znaczny sposób mienił to miejsce. Sprawcą kataklizmu jest prawdawny smok, Deathwing, któremu udało się uwolnić z zamknięcia, sprawiając drastyczne zjawiska pogodowe zmieniające świat nie do poznania. Jedyna nadzieja ratunku teraz w tobie.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Fabuła produkcji wzorem starszych części toczy się wokół autentycznych stowarzyszeń i działań. Aktualnie batalion Fok ma odszukać i wyciągnąć informacje z tajemniczego agenta KGB Alexandera Gozorowa posiadającego dostęp do ważnych informacji dotyczących ataku nuklearnego, który sieje zagrożenie całemu światu i wymaga szybkiej interwencji.

Karrmageddon
semi-hołd to gry dobrze znana. Rywalizuj z innymi graczami o najwyższy wynik.

StuntBiker
Gra Akcji Flash. Grasz jako rowerzysta stunt.

Book of Mages: The Dark Times
Book of Mages to gra RPG z wielką historią, wielu zakończeń oraz kompleksem turowym systemu walki. Wybierz z kim chcesz być w świecie magów. Czy dołączysz do zła, lub sprawiedliwych? Czy chcesz może stać się zdrajcą, pustelnikiem, a nawet Magiem? Jest to gra, która będzie Cię bawić przez wieki. Ma wielki zmysł przygody i ogromną ilość szczegółów. Posiada wiele zakończeń i 6 klanów do wyboru.

Artillery 1.0
Ogniem artylerii przez inwazji sił zbrojnych postaraj się uzyskać najlepszy wynik, przekraczając linie wroga.

Disruptive Ride
Trzęsienie ziemi goni Cię ... Uciekaj jak najszybciej i wydostać się z miasta i autostrady.Darmowe Gry Online :


Hungry Dino

Arcade Race Extreme

Daft Blox

Driving puzzle

Summoner Saga Endless Chap 1

Karrmageddon

Park it!

Super Buddy 2

Ghost Catching

Artillery 1.0

Book of Mages: The Dark Times

Truck Trial

Gry Komputery / Konsole :

Castlevania: Lords of Shadow
Prezentowana gra to nowa odsłona znanej przygodówki, która została przygotowana z myślą o fanach tego typu gier. Ro ...
Uzyskanych glosów : 17
FIFA 11
FIFA 11 jest następną częścią niebywale popularnego cyklu gier piłkarskich od EA Sports. Do gry zostało dod ...
Uzyskanych glosów : 23
Hearts of Iron 3
Fabuła gry Hearts of Iron 3 dzieje się w latach 1936 – 1948. Dano nam 3 lata na przygotowanie wy ...
Uzyskanych glosów : 12
Skate 3
W SKATE 3 najcenniejsza jest współpraca skaterska. Grający w dalszym ciągu znajduje się co prawda w ...
Uzyskanych glosów : 17
Apache: Air Assault
W produkcji grający dostaje kontrolę nad rozmaitymi modelami helikopterów Apache, zaopatrzonych w najwyższej klas ...
Uzyskanych glosów : 12
Rajd Polski
Najważniejszym atutem gry Rajd Polski jest oficjalna licencja Polskiego Związku Motorowego, pozwalająca na dokładne o ...
Uzyskanych glosów : 18
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja znanych na komputerach i konsolach gierek rajdowo-tuningowych. Gracz może rozbudowywać swoje auto, startować w zorganizowanych wyściga ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to tylko początek! Pokazuj swoje ubrania do konkursu z innymi dziew ...
Gry okładki :

Killzone: Liberation

Shift 2 Unleashed

Ultimate Motocross

Sniper: Ghost Warrior

Silent Hill: Shattered Memories

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier