Rezultaty wyszukiwania dla :

druga wojna światowa gra

Killzone 2
Niezwykła gra gdzie starcie zaczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. Gra wysyła walki wojenne na obszary Helghastów dokonując bezpardonowego ataku na wroga. Walki są jeszcze bardziejdramatyczne, przeciwnicy doskonalej walczą a wojna wciąż się toczy. Już wkrótce pochłonie Cię realistycznie zobrazowany plan działań wojennych.

Test Drive Unlimited 2
Test Drive Unlimited 2 to druga odsłona lubianego ciągu wyścigów motoryzacyjnych, za której wytworzenie odpowiada firma Eden Studios. Właściciele zadali sobie bardzo dużo trudu aby rozszerzyć najlepsze składowe części pierwszej oraz usunięcia z niej najgorszych niedoróbek. Gra ponaddto daje możliwość rywalizować w Internecie wielu grającym jednocześnie.

DJ Hero 2
Ukazana produkcja to następna dystrybucja cyklu gier muzycznych, rozpoczynanego w 2009 roku przez firmy FreeStyleGames oraz Activision. Produkcja przeznaczona jest dla fanów techno, transu i houseu, popu oraz rapu, którzy pragną zostać samplującym, miksującym, skreczującym i wykonującymi płynne przejścia dyskdżokejem. W działania nad projektem zatrudnieni byli sławni artyści między innymi: David Guetta, DJ Shadow, Lady Gaga, The Chemical Brothers, Dr. Dre, Kanye West, Rihanna czy Metallica.

Patapon 2
Patapon 2 to następca ogromnego hitu z początku 2008 roku. Tytuł łączy wiele rozmaitych gatunków, w tym produkcję muzyczną oraz strategię, oczekującą wyczucia rytmu, szybkości i ogromnego refleksu. Pataponi to w wesołe, aczkolwiek wojownicze postacie. Aktualna wersja ich przygód kontynuuje historię jedynki, w której czołowi awanturnicy ruszyli w poszukiwaniu nowej siedziby. Niestety, po napaści morskiego stwora wesoła brygada wylądowała na nieznanym lądzie, rządzonym przez plemię Kameponów.

war of money 2
Kolejna część niesamowitej gry wojna i pieniędzy 2.

Empire: Total War
Prezentowana gra to dalsza część jednej z najszybciej sprzedających się i wysoko ocenianych tytułów strategicznych świata umieszcza gracza w czasach wielkości kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka staną się areną działań królestw Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie wielkimi statkami wymaga sporego doświadczenia i szczegółowego przyswojenia zasad bitw na morzu.

Splatterhouse
Remake gry Splatterhouse, która królowała w 1988 roku na japońskich automatach w postaci krwawego beatem upa. Podobnie jak w pierwszej grze, w nowej odsłonie Splatterhouse wcielamy się w osobę Ricka Taylora, studenta chcacego odzyskać swoją dziewczynę, imieniem Jennifer, która zniknęła po wejściu do mrocznej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją istotami jest dramatyczna propozycja maski zapewniającej mu niesamowitą moc.

Metal Gear Solid
Prezentowana gra obrazuje kolejne dzieje wykiwanego przez rząd Big Bossa. Akcja gry odsyła nas w realia 1974 roku do Puerto Rico, gdzie nasz bohater wraz z kierowaną przez siebie armią wojskowych ma za zadanie sprawdzić, z jakich powodów tamtejszy rząd oraz CIA zbroją zorganizowaną grupę militarną. I to wbrew konstytucji tego środkowoamerykańskiego państwa.

Metal Gear Solid: Peace Walker
Opisana gra opowiada kolejne losy oszukanego przez władze Big Bossa. Akcja gry przenosi nas w lata 1974 roku do Puerto Rico, gdzie nasz bohater wraz z wybraną swoją armią najemników ma za zadanie dowiedzieć się, z jakich powodów dyktatorski rząd oraz CIA wspierają zorganizowaną grupę militarną.

Gta Chinatown Wars
Niesamowita fabuła przenosi nas na ulice dobrze znanego mam, wymyślonego miasteczka Liberty City, a my wcielamy się w sylwetkę Huang Lee, członka chińskiej grupy mafijnej starającego się ukazać przed grupą własną wartość, tym samym pozyskać wartościowy miecz będący od zawsze reliktem honoru rodziny Lee. W momencie gry przechodzimy ulice odkrywając świat przestępców i zakłamanie w jej szeregach.

Mass Effect 2
Mass Effect 2 niepewne jest życie całej ludzkości. Niedawno po tym, jak główny bohaterbohater gry Shepard odbił atak Żniwiarzy pragnących zmieść całe ludzkie życie, zjawia się nowe, niepokojące niebezpieczeństwo. Na otchłani kosmosu giną ludzkie kolonie. Ostatnim który może powstrzymać to drastyczne zjawisko jest Shepard udowadniając że jest ogromnym wojownikiem.

Killzone: Liberation
Ukazana produkcja, to bezpośrednie rozwinięcie zdarzeń przedstawionych dwa lata temu w poprzedniej części serii, wydanej na PlayStation 2. Rozgrywający kolejny raz pogra Janem Templarem, i będzie musiał wykorzystać własne możliwości na polu wojny, aby poplątać zamiary obcych wojsk. Wracają także inni znajomi: Luger, oraz brat walki Rico, który pomaga ci w sytuacjach wymagających wielkiej siły rażenia.

Burger XXL Restaurant
Jesteś odpowiedzialny za najlepszy bar z burgerami w mieście. Obsługuj klientów jak najszybciej. Każdy dzień, daje więcej klientów, musisz wiec reagować szybciej.

Supreme Drifiting
Wybierz odpowiednie opony i przygotuj się do wyścigu. Pamiętaj drifting jest najwyższy.

TriBall
Musisz przechowywać trzy kule przy życiu tak długo jak możesz.

Salve o Brasil das Enchentes
Sao Paulo, Rio de Janeiro i Santa Catarina prawie każdego roku cierpi z powodu powodzi. W tej grze będziesz strażakiem i twoim zadaniem jest ratowanie ludzi uwięzionych w domach. Bądź szybki, bo domy zawalają się z powodu osunięcia się ziemi.

Ghost Catching
Inwazja złych duchów! Postanowieniem faraona, Mage Lew przyszedł do piramid zwalczyć złe duchy. Jednak nieznana siła, te złe duchy są całkowicie odporne na wszelkie formy ataku. Na szczęście Mage Lion ma na to sposób.Darmowe Gry Online :


Spider Shot

Snow White Difference

4th and Goal 2011

Monster Tyre Car

Penguin Racer

Steam Cab

Truck Trial

LL City Parking

CrashBoard

Trippy Ballz: Flash Version

Coaster Cars: Bridges track

Ghost Catching

Gry Komputery / Konsole :

Football Manager 2010
W nowej odsłonie na rozgrywającego oczekuje, mnóstwobardzo dużo|duża liczba rewelacyjnych udosko ...
Uzyskanych glosów : 27
Taxi 3 - Extreme Rush
Taxi 3 - Extreme Rush to znakomita ściganka. Trafił się mocno zły dzień, a co najgorsze przed momentem złodziej ukradł ...
Uzyskanych glosów : 26
Front Mission Evolved
Opisana gra opowiada o walkach potężnych maszyn mechów z widoku trzeciej osoby. Grajacy ma tutaj możliw ...
Uzyskanych glosów : 13
Symulator Demolki
Opisana gra to następna, po Symulatorze Farmy, gra niemieckiej stajni GIANTS Software, w której mamy możliwość zob ...
Uzyskanych glosów : 21
Planet Horse
Tytuł to gierka dla sympatyków jazdy konnej, w której oprócz różnych ras koni możemy wybrać rów ...
Uzyskanych glosów : 13
James Bond: Blood Stone
Opisana produkcja nie jest połączona z fabułą przedstawioną w filmach jest to zupełnie inna o ...
Uzyskanych glosów : 13
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na konsolach gier rajdowo-tuningowych. Zawodnik może zmieniać własne auto, startować w wyścigach, zdobywać dziewczyny i uznani ...
Kreatorka mody

Dołącz do barwnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Wystawiaj swoje ubrania do rywalizacji z innymi kreat ...
Gry okładki :

Tenchu: Shadow Assassins

Apache: Air Assault

NBA 2K11

Street Racer Europa

Metro 2033

Dead Space 2