Rezultaty wyszukiwania dla :

ed ed i edi gra

Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest kolejną odsłoną jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów. W tym przypadku wcielamy się w tajemniczych agentów walczących w zróżnicowanych misjach dziejących w wielu miejscach świata. Gra daje możliwość rozgrywek wieloosobowych. Jest to obowiązkowa pozycja dla graczy, dzięki wielu ciekawych trybów zabawy rozgrywających się na różnorodnych mapach.

Gear grinder
Gear Grinder to rewelacyjna fala destrukcji, połączenie wyścigów ciężarówek i wartkiej strzelanki utrzymana w formule uzbrojonych pojazdów. Przejeżdżaj pozostawiając destrukcję poprzez misje w trybie fabularnym lub zabaw się zwykłą destrukcją w trybie multiplayer.

BioShock 2
Prezentowana gra to poszerzona rozrywka typu akcji FPP z składowymi innych gatunków, stanowiąca następcę niebywałego przeboju stworzonego przez 2K Boston, 2K Australia i 2K Marin w 2007 roku. Drugą wersją zajmowała się ostatnia z wymienionych firm. W następnej odsłonie Bioshocka, toczącej się kilka lat po zdarzeniach rozpoznawanych z pierwowzoru, kolejny raz powracamy do podwodnego miasteczka Rapture. Niesamowita zdobycz technologii miała być realną utopią i rajem, gdzie nauka nie jest ograniczana moralnością czy strachem. jednak okazało się jak bardzo minęło się to z celem.

Tron Evolution
W tytule bierzemy udział w zdarzeniach mających stanowisko przed historią opowiedzianą w części. Dostajemy tu więc możliwość poznania całej historii, zainicjowanej w latach 80. przez reżysera i scenarzystę Stevena Lisbergera. Co najciekawsze, w obrazie ukazane zostały przeniesione do gierki, więc jego zrozumienie w pewnym stopniu wymaga obejrzenia TRON: Evolution.

Front Mission Evolved
gra mówi o starciach ogromnych maszyn bojowych z widoku trzeciej osoby. osoba która gra ma tutaj możliwość dowodzenia jednym z takich robotów. Choć twórcy gry początkowo chcieli zrobić z FME strategię, wytworzyli tytuł z gatunku akcji, utrzymanej w klimacie całej serii Front Mission rozgrywanej w 2171 roku.

Gta Chinatown Wars
Wyśmienita gra rzuca nas na ulice dobrze znanego graczom, fikcyjnego miasteczka Liberty City, a my przekształcamy się w postać Huang Lee, członka chińskiej grupy przestępczej próbującego ukazać przed mafią swoją wartość, tym samym odzyskać wartościowy miecz będący od dawna symbolem honoru rodziny Lee. W trakcie gry przechodzimy ulice odkrywając świat mafii i korupcją w jej szeregach.

Splatterhouse
Nowa wersja gry Splatterhouse, która zawitała w 1988 roku na japońskich automatach w postaci krwawego beatem upa. Podobnie jak w pierwszej grze, w aktualnej wersji Splatterhouse przeistaczamy się w osobę Ricka Taylora, studenta próbującego uratować swoją dziewczynę, imieniem Jennifer, która przepadła po wkroczeniu do niezwykłej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją istotami wydaje się być kusząca propozycja maski zapewniającej mu niesamowitą moc.

Stone Evade
Musisz omijać i zbierać kamienie.

Continuum
Continuum jest zachowana w stylu gry Arkanoid. Musisz w swój sposób niszczyć cegły z Power Ball! Użyj dopalaczy, które pomogą Ci w Twojej misji.

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.

Tank Rampage 2012
You wake up naked and alone in a room at Area 51. You sneak outside and make your escape in a suped up test vehicle. The government sends an army of tanks after you to re-capture you and the vehicle before they destroy you! Build your own game like this on Pulado.com!

Crazy Snakes
Zagraj w szalonego wężyka, uwaga niezwykle wciągająca gra.Darmowe Gry Online :


Truck Trial

Ghost Catching

Ghost chemist 2

Just Shut Up & Drive

Coaster Cars: Bridges track

Parker 2

Drake And The Wizards

Penguin Racer

Monster Tyre Car

Madpet Massacre MOBILE

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Maze 6.0

Gry Komputery / Konsole :

Mass Effect 2
Mass Effect 2 niepewne jest życie naszej ludzkości. Zaraz po tym, jak główny bohaterbohater gry Shepard odbił najazd ...
Uzyskanych glosów : 14
Resident Evil 5
Resident Evil 5 opowiada o nowym zagrożeniu Które ukryło się w tajemniczych miejscach świata. Niedługo po walkac ...
Uzyskanych glosów : 23
James Bond: Blood Stone
Ukazana produkcja nie jest połączona z historią przedstawioną w filmie jest to całkowicie nowa opowieść. Kolejny ...
Uzyskanych glosów : 12
Fallout: New Vegas
Produkcja skupia się na ukazaniu sporu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i m ...
Uzyskanych glosów : 20
Black Mirror II
Akcja prezentowanej produkcji toczy się w 1993 roku, a więc dwanaście lat po zmaganiach z pierwszej części The ...
Uzyskanych glosów : 25
Street Racer Europa
Street Racer Europe to gra samochodowa, w której bierzemy udział w mistrzostwach rozgrywanych w 6 e ...
Uzyskanych glosów : 21
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja lubianych na popularnych blaszakach gier rajdowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie zmieniać własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, zdobywać laski ...
Kreatorka mody

Dołącz do barwnego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to tylko początek! Sprzedawaj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi dziewcz ...
Gry okładki :

Fallout: New Vegas

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2

Grand Theft Auto 4

StarCraft 2: Wings of Liberty

Killzone: Liberation

Red Dead Redemption