Rezultaty wyszukiwania dla :

dzidzia gra

Patapon 2
Zaprezentowana gra to kontynuacja niebywałego przeboju z początku 2008 roku. Tytuł złącza wiele rozmaitych kategorii gier, w tym produkcję muzyczną oraz strategię, oczekującą wyczucia rytmu, zręczności i niebywałego refleksu. produkcja to w radosne, ale również wojownicze postacie. Druga seria ich przygód przedstawia historię poprzedniej wersji, gdzie tytułowi rozbójnicy wyruszyli w poszukiwaniu nowszej siedziby. Jednakże, po napaści morskiego potwora wesoła brygada wylądowała na nieznanym lądzie, rządzonym przez plemię Kameponów.

Dead Space 2
Nadrzędnym celem grających jest przeżycie. Wypełnienie tego jest możliwe walcząc z mutantami z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł wytworzyło studio Visceral Games, twórcy m.in. pierwszego Dead Space oraz Dantes Inferno. Od spotkania z tajemniczym obeliskiem o nazwie Marker i znajdującymi się pod jego mocami Necromorphami mijają trzy lata. Po trudnej wyprawie Isaac Clarke dociera do Sprawl, gdzie jest osada górnicza. I od tej chwili rozpoczyna się zmaganie ze złem.

James Bond: Blood Stone
Opisana gierka nie jest powiązana z fabułą omówioną w filmach jest to całkowicie inna opowieść. Po raz kolejny Naszemu bohaterowi swojej osoby użyczył Daniel Craig. W produkcji pojawia się także jego dziewczyna Joss Stone. Meritum rozgrywki tworzą rewelacyjne walki z wrogimi przestępcami, jednakże aby wzbogacić rozgrywkę musimy czasami pokierować samochodem biorąc udział w pościgu.

NHL 11
NHL 11 to kolejna edycja symulatorów hokejowych, tworzonych i wydawanych przez firmę Electronic Arts. gra pozwala nam na wcielenie się w jakiś zespół i poprowadzenie go do zwycięstwa w pojedynczych meczach oraz mistrzostwach. W grze chciano odwzorować realia hokeja gdzie gracz może również angażować się w walki hokeistów.

Divinity II: The Dragon Knight
Divinity II: Ego Draconis to kolejna prezentacja grupy gier cRPG. Gra ukazuje dzieje, które na przenoszą nas w krainy Rivellon, do okresu na 50 do 100 lat po wydarzeniach zapamiętanych z Beyond Divinity. W gierce wcielamy się w zabójcę smoków, który razem z biegiem zdarzeń staje się Dragon Knight i sam jest w stanie przemienić się w smoka.

Test Drive Unlimited 2
Prezentowana gra to następna odsłona lubianego ciągu ściganek motoryzacyjnych, za której wytworzenie odpowiada stajnia Eden Studios. Twórcy sprawili sobie wiele trudu aby rozszerzyć najlepsze elementy części pierwszej oraz wyeliminowanie z niej najbardziej niedoróbek. Gra również pozwala rywalizować w Internecie wielu użytkownikom naraz.

Ultimate Motocross
Ściganka na motocyklach jeszcze nigdy nie gwarantowała tak wiele frajdy! Ultimata Motocross to prosta w obsłudze gierka, za pośrednictwem której odczujesz prędkość i esencję wykonywania niebywale super akrobacji. Pokonaj jedną z mnóstwa rewelacyjnych wyścigów. Uwaga, liczy się sprawność i dobre oko.

Coaster Cars: Bridges track
Fast 3D to niesamowita gra wyścigowa wykonana w formacie 3D na roller coasterach.

Monster Truck Trip
Kup swojego Monster Trucka i weś udział w wyścigu przez pustynię, przez samochody i inne przeszkody przy zachowaniu równowagi ciężarówki. Zdobądź więcej punktów, zbierając po drodze gwiazdki.

Artillery 1.0
Ogniem artylerii przez inwazji sił zbrojnych postaraj się uzyskać najlepszy wynik, przekraczając linie wroga.

Steam Cab
Jesteś prostym kierowcą taxi. Mieszkasz i pracujesz w mieście z ogromnych ilością mieszańców, przestępczości, policji na dodatek masz złą żony. Czy uda ci się przetrwać.

Intelligence - The new enemy
W grze nowy wróg będzie walczyć przez 30 unikalnych poziomów, rozwijając inteligencję. Istnieje ponad 15 różnych wrogów, 6 zasilaczy UPS, i wiele uaktualnień do zakupu.Darmowe Gry Online :


Tutankamoto Free

Vacation House Escape

littleSkywire2

Maze 6.0

Slug Racing

Ice Rider

GrannyCatches

Wizardraw

Stealth Bomber

War of the Words

Disruptive Ride

Just Shut Up & Drive

Gry Komputery / Konsole :

WRC: FIA World Rally Championship
WRC to gra wyścigowa, w której ścigamy się w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Międz ...
Uzyskanych glosów : 15
Brothers in Arms: D-Day
Opisywana gra podobnie jak poprzednie serie, daje możliwość nam wcielić się w wojsko, biorą ...
Uzyskanych glosów : 19
God of War III
Wyposażony w 2 ostrza złączone łańcuchem, główna postać gry rusza naprzeciw najstraszniejszym stworą mitolog ...
Uzyskanych glosów : 23
Hearts of Iron 3
Akcja Produkcji Hearts of Iron 3 toczy się w latach 1936 – 1948. Dano nam 3 lata na formowanie wybrane ...
Uzyskanych glosów : 28
ArmA 2: Operation Arrowhead
ArmA II: Operation Arrowhead jest samoistnym dodatkiem do niezapomnianej strzelaniny od studia Bohem ...
Uzyskanych glosów : 20
God of War: Ghost of Sparta
Opisywana produkcja to następna brutalna gra akcji z serii God of War. Uzyskanych glosów : 13
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja lubianych na kompach gierek wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie rozbudowywać własne auto, startować w wyścigach, zdobywać dziewczyny i uznanie na mieście. ...
Kreatorka mody

Dołącz do barwnego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Wystawiaj na wystawach swoje ubrania do konkursu z innymi kreato ...
Gry okładki :

WRC: FIA World Rally Championship

Skate 3

WWE SmackDown vs. Raw 2011

Aion: Assault on Balaurea

Apache: Air Assault

Prince of Persia: Zapomniane Piaski