Rezultaty wyszukiwania dla :

dzidziusie gra

Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest kolejną częścią wyścigów samochodowych niebywale rozpoznawalnej serii tego tupu gier. Produkcja odróżnia się przede wszystkim starannością wykonania, wyśmienitym rodzajem sterowania autem zmienianym w związku z rodzajem pojazdu oraz jego tuningiem. Gra daje możliwość ogromnej liczby wyścigów w niezwykłych turniejach zapewniających fanom motoryzacji wiele godzin niezapomnianej zabawy.

Two Worlds II
Gra jest dalszym ciągiem rozbudowanej gry cRPG Two Worlds. Unowocześniono się przede wszystkim składniki związane z interaktywnością otoczenia przedstawionego oraz elementem walki wręcz, jak także dodano mnóstwo nowatorskich rozwiązań i pomysłów. Do najciekawszych możemy zaliczyć większą możliwość ruchów głównej postaci oraz użycie całkowicie nowoczesnego środka transportu – łodzi i żaglowców, dzięki którym docieramy do całkowicie nowych miejsc.

Symulator Farmy 2011
Utrzymanie farmy to nie łatwe zajęcie. Dzięki dalszej serii gry Symulator Farmy 2011 masz możliwość zobaczyć to na własnej osobie. Zostań farmerem i rozwijaj własną farmę, kupuj niebywale autentyczne sprzęty rolnicze i oraj pola, siej uprawy, zbieraj plony, a później sprzedawaj. Pamiętaj także aby dbać o stan swoich zwierzaków. Masz szansę zatrudnienia obcych pracowników na farme.

Black Mirror II
Fabuła ukazanej gry dziej się w 1993 roku, a więc dwanaście lat po wydarzeniach z pierwszej sagi The Black Mirror. W tym wypadku grający wciela się w postać faceta imieniem Darren, a rozgrywka zaczyna się w niedużym miasteczku Biddeford, zlokalizowanym w Nowej Anglii. Główny bohater spotyka tu Angelinę, którą poszukuje niebezpieczna osoba, najwyraźniej nie posiadająca wobec niej pokojowych zamiarów.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Zaprezentowany tytuł, jak wszystkie poprzednie części tej giery jest bijatyką, w której zależnie od granej postaci wykorzystywać możemy rozliczne metody ninja. Niezależnie od|Oprócz tego|Pomijając to| Ponad to podczas walki używamy niebywałe przedmioty np. powiększone shurikeny lub trujące bomby. Walka toczy się na 2 planach, przybliżonym i oddalonym, pomiędzy którymi poruszamy się wykorzystując przyjazne kombinacje przycisków. Tryb fabularny, przedstawiony tu Master Road daje nam możliwość brania udziału w zdarzeniach zobrazowanych w drugiej serii anime Naruto.

Final Fantasy XIII
Produkcja przedstawia konflikt pomiędzy panami szczęśliwego miasta Cocoon a rebeliantami przybyłymi z planety Pulse. W grze zostajemy znaną ze względu na różowy odcień włosów Lightning, pomagając jej w walce z oponentami, poprzez działania fizyczne, używanie magii oraz akcje specjalne, ujawnione po naładowaniu odpowiedniego wskaźnika.

UFC Undisputed 2010
W tej gierce bierzemy udział w starciach odbywających się na zamkniętym ringu. Na ringu staje para zawodników chcących zwyciężyć bitwę przy użyciu dowolnych sztuk bijatyki. Starcia, z uwagi na duży wybór stylów są zwinne i zaskakujące.

Baby Stacker
Pomóż Henremu - bocianowi ocalić baby-dusz. Jest to świetna zabawa dla wszystkich grup wiekowych. Uwaga: Poza tym jest super, mega, wciągająca zawiera olbrzymie dawki czarnego humoru.

Escape the Cursed Island
Musisz uciec z Cursed Island! Lecz pamiętaj, nie można koncentrować się wyłącznie na ucieczce, bo trzeba również nakarmić gniewnego boga wulkanu.

Sheep Sheep Wolf
W grze grasz jako wilk przebrany w owczej skórze, z ogromnym apetytem.

Youda Farmer 2: Save the Village
Youda Farmer 2: Zapisanie Village, oferuje świetne nowe przygody hodowli! Big Boss zniszczył prawie wszystko, więc teraz do Ciebie należy, aby odbudować to wszystko. Zarabiaj i inwestować swoje pieniądze mądrze, Big Boss wyłapie każdą okazję do realizacji swoich niecnych planów!

galaxys moon finder minigame
W tym meczu 20 razy kliknij na obrazek księżyca.Darmowe Gry Online :


Scape

Youda Farmer 2: Save the Village

Super Tractor

Archery Training

LL City Parking

SkyRace

Monster Truck Trip

Maze 5.0

Daft Blox

Little Warrior

Arcade Race Extreme

Retro Run

Gry Komputery / Konsole :

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Tytuł zapewnia kilkanaście poziomów dla grającegorozgrywającego, umieszczonych na polach najsławniejszych walk teg ...
Uzyskanych glosów : 29
FIFA 11
FIFA 11 jest następną częścią mocno lubianego cyklu gier piłkarskich od EA Sports. Do gry zostało do ...
Uzyskanych glosów : 27
Aion: Assault on Balaurea
Akcja gry rozgrywa się w zmyślonym świecie Atreia, gdzie pogrywający, jako Asmodianie i Elyosi, posiadają ...
Uzyskanych glosów : 15
Apache: Air Assault
W Apache: Air Assault grający uzyskuje kontrolę nad różnymi wersjami helikopterów Apache, zaopatrz ...
Uzyskanych glosów : 10
Need For Speed
nakierowany jest przede wszystkim na niesamowite, ekscytujące wyścigi, które prowadzimy w obecności policji. ...
Uzyskanych glosów : 11
NBA Live 10
Prezentowana produkcja to giera na nowo definiująca grupę symulacji koszykówki poprzez momenty graficznej i do ...
Uzyskanych glosów : 27
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na blaszakach gier rajdowo-tuningowych. Zawodnik może modyfikować swoje auto, uczestniczyć w wyścigach, podrywać dziewczyny i ...
Kreatorka mody

Dołącz do nadzwyczajnego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Wystawiaj swoje ubrania do rywalizacji z innymi graczami, sprzedawaj zrobione ciuc ...
Gry okładki :

Avatar: The Game

Lowrider Extreme

Empire: Total War

gra Mafia 2

Symulator Farmy 2011

Harry Potter i Insygnia Śmierci