Rezultaty wyszukiwania dla :

dynamite deluxe gra

WWE SmackDown vs. Raw 2011
WWE SmackDown vs. Raw 2011 to kolejna wersja ukazującej się od lat serii gier mówiącej o wrestlingu. Ten rodzaj walki najszerzej popularny jest w USA i Japonii, a niebywałe znaczenie odgrywa w nim tak naprawdę zagranie jak najwyżej efektownego show na scenie, a rywalizacja sportowa schodzi na drugi plan. Produkcja pozwala wpasować się w realnych wrestlerów rozpoznawanych z walk miedzy innymi w takie gwuazdy jak Randy Orton, Chris Jericho, The Miz czy The Undertaker.

NHL 11
NHL 11 to następna edycja symulatorów hokejowych, zrobionych i wydawanych przez firmę Electronic Arts. Gierka pozwala nam na wcielenie się w jakiś team i przeprowadzenie go do zwycięstwa w pojedynczych meczach oraz mistrzostwach. W grze postanowiono ukazać realia hokeja gdzie gracz może także angażować się w walki hokeistów.

Street Racer Europa
Prezentowany tytuł to gra samochodowa, w której bierzemy udział w mistrzostwach rozgrywanych w sześciu europejskich miastach – Warszawie, Petersburgu, Moskwie, Amsterdamie, Pradze i Barcelonie. Twórca gry do naszej dyrektywy oddał czternaście marek pojazdów, a także kilka motocykle. Pojazdy te podobne są zewnętrznie realistyczne auta, np. Renault Megane, Opla Astrę czy Lexusa IS.

God of War: Ghost of Sparta
Prezentowana produkcja to następna brutalna gierka akcji z serii God of War.

Gran Turismo
Zaprezentowany tytuł ma dwa tryby rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, zwany po prostu Gran Turismo. Pierwszy tryb umożliwia nieograniczony dostęp do mnóstwa wyścigów, również dla dwóch graczy. W trybie symulacyjnym gracz, aby się wyścigować, ma obowiązek uzyskać kolejne stopnie licencji kierowcy oraz trzeba kupować i tuningować by stawały się jeszcze lepsze, by wygrywać w różnorodnych wyścigów.

Napoleon: Total War
Prezentowana gra opowiada tym razem losy tytułowego Napoleona, lub także jednego z jego przeciwników pragnących zdobyć ówczesny świat. Stoczymy niebywałe bitwy w realistycznych lokacjach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Gra jest rozdzielona na 3 średnie kampanie. Ma to prezentować wyobrażenie odczucia błyskawicznej ekspansji wodza. Gierka jest stworzona na silniku z Empire, lecz został on odpowiednio dopakowany nowinkami.

Heavy Rain
Fabuła Heavy Rain daje możliwość wcielić się w rolę dostępnych kluczowych dla gry postaci. Każda posiada całkowicie inną opowieść oraz steruje nim odmienne motywy. Geneza pokazuje się w taki sposób, by na pozór niezwiązane ze sobą wątki pod koniec tworzyły spójną całość. Podczas gry mamy możliwość zobaczyć postacie w niezwykle realistyczny sposób oddając ich uczucia. Również wybuchy, zderzenia pojazdów oraz zjawiska atmosferyczne prezentują wielki poziom i świadczą o ogromnym potencjale gry.

Coaster Cars: Twist track
Fast 3D gra wyścigowa na roller coasterach.

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter
Kill Zombies, zanim dotrą do Ciebie zmierz się w szalonej walce, gdzie twoje umiejętności będą testowane na pewno. Kontrola TAOFEWA. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na niebo, niektóre z tych nieumarłych używają spadochronów!

Drake And The Wizards
Strzeż się potężnej mocy smoka! Niezwykła gra w której czeka cię sporo niezapomnianych wrażeń.

Omikron
Klasyczna gra platformowa 2D.

Continuum
Continuum jest zachowana w stylu gry Arkanoid. Musisz w swój sposób niszczyć cegły z Power Ball! Użyj dopalaczy, które pomogą Ci w Twojej misji.Darmowe Gry Online :


Artillery 1.0

Super Buddy 2

Burger XXL Restaurant

Madpet Massacre MOBILE

Be Water

Twin Cat Warriorn 2

Stealth Bomber

MicroVenture 1: Ratlings

Karrmageddon

Maze 12.0

Hungry Dino

galaxys moon finder minigame

Gry Komputery / Konsole :

God of War III
Wyposażony w dwa ostrza złączone łańcuchem, bóg wojny rusza naprzeciw mrocznym kreaturom mitologi. Kierowane pr ...
Uzyskanych glosów : 18
Football Manager 2010
W nowej odsłonie na graczy oczekuje, wielebardzo dużo|duża liczba nowych usprawnień, nowy interfejs oraz narzędzie M ...
Uzyskanych glosów : 29
Dragon Ball: Raging Blast 2
Gra to bijatyka, w której gracz przeistacza się w postacie znanych z niezwykle popularnej marki Dragon Ball i u ...
Uzyskanych glosów : 19
Apache: Air Assault
W prezentowanym tytule grający przejmie kontrolę nad wieloma modelami helikopterów Apache, zaopatrzonyc ...
Uzyskanych glosów : 11
Divinity II: The Dragon Knight
Divinity II: Ego Draconis to ponowna odsłona serii gier cRPG. Gra pokazuje losy, które na przenosz ...
Uzyskanych glosów : 12
Avatar: The Game
Avatar: The Game to gierka fantasy podparta na wzorze z filmu Avatar, przedstawiciela filmów sc ...
Uzyskanych glosów : 25
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja popularnych na komputerach gier wyścigowo-tuningowych. Gracz może dowolnie zmieniać swoje auto, startować w zorganizowanych wyścigach, zdobywać dziewc ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Wystawiaj na wystawach swoje ciuchy do rywalizacji z in ...
Gry okładki :

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier

Street Racer Europa

FIFA 11

NBA Live 10

Empire: Total War

German Truck Simulator