Rezultaty wyszukiwania dla :

dragon boy gra

Dragon Ball: Raging Blast 2
Gierka to bijatyka, w której rozgrywający wciela się w postacie sławnych z mocno rozpoznawanej marki Dragon Ball i bierze udział w rewelacyjnych, fantastycznych starciach. Produkcja jest dalszą częścią słabo udanej gry z 2009 roku.Jest klasycznym przedstawicielem gier tego typu. Gracz dostaje tu możliwość wzięcia udziału w wielu pojedynkach przeplatanych informacjami obrazującymi problemy fabularne.

Divinity II: The Dragon Knight
Divinity II: Ego Draconis to następna odsłona grupy gier cRPG. Gra opowiada dzieje, które na przenoszą nas w ziemie Rivellon, do czasów na 50 do 100 lat po zdarzeniach zapamiętanych z Beyond Divinity. W tytule przeistaczamy się w niszczyciela smoków, który razem z upływem zdarzeń zostając Dragon Knight i sam jest w stanie przemienić się w smoka.

God of War III
Wyposażony w dwa ostrza spięte łańcuchem, główna postać gry rusza naprzeciw mrocznym stworą mitologi. Kierowane przez centaurów-generałów wojska zombi utrudniają długa droga, którą miejscami może przyspieszyć sobie poprzez kierowanie tytanem. Planuje się nierówna walka w której liczy się spryt i prawidłowe wykorzystanie bardzo dużej liczny innych bestii. Ciosy skierowane rodzą ból, który rodzi drastyczny szał.

Symulator Demolki
Prezentowana gra to kolejna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej stajni GIANTS Software, w której możemy przekonać się, jak prezentuje się praca w fajnym rozpoznawalnym zawodzie. W teej grze nie trzeba doglądać swoje ziemie jako rolnik, dbamy o działanie ekipy specjalizującej się w burzeniu budynków. Gra składa się 30 misji w różnych częściach przemysłowych miasta.

Splatterhouse
Remake gry Splatterhouse, która zaskakiwała w 1988 roku na japońskich automatach w formie krwawego beatem upa. Podobnie jak w pierwszej grze, w odświeżonej odsłonie Splatterhouse przeistaczamy się w osobę Ricka Taylora, mężczyznę pragnącego uratować swoją dziewczynę, imieniem Jennifer, która przepadła po wejściu do tajemniczej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją stworami jest kusząca propozycja maski obiecującej mu wielką moc.

gra Mafia 2
Mafia 2 to kontynuacja wydanej w 2002 roku gry Mafia: The City of Lost Heaven autorstwa Illusion Softworks. Gra cofa nas wstecz do wielkiego miasta Empire Bay. Wcielamy się w postać gangstera z Włoch Vito Scaletta i przyjeżdżamy do Ameryki, Gdzie postanawiamy reaktywować naszą karierę mafioza i odnaleźć się w ówczesnym świecie przestępczym.

Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit kontynuuje znany cykl gier samochodowych, choć tym razem pod opieką inne studia, rozpoznawanego przede wszystkim za niezapomnianą serię gierki Burnout. Produkt ten stanowi niezwykły powrót do korzeni i elementów zastosowanych w poprzednich seriach. Gra zapewnia więc wypasione samochody, pościgi i ucieczki przed władzą, a także niezliczoną liczbę innych fajnych trybów rozgrywki.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wytworzone poprzednie części tej gierki jest bijatyką, w której zależnie od wybranej postaci stosować możemy różnorakie metody ninja. Niezależnie od|Oprócz tego|Pomijając to| Ponad to podczas bitw używamy niebywałe przedmioty np. powiększone shurikeny oraz trujące bomby. Walka rozgrywa się na dwóch planach, przybliżonym i dalszym, pomiędzy którymi przenosimy się używając łatwe kombinacje przycisków. Tryb fabularny, przedstawiony tu Master Road prezentuje nam możliwość brania udziału w wydarzeniach zobrazowanych w drugiej serii anime Naruto.

Castlevania: Lords of Shadow
Castlevania: Lords of Shadow to najnowsza odsłona znanej przygodówki, która została stworzona z myślą o entuzjastach tego typu gier. Rozgrywkę widzimy z widoku trzeciej osoby. Przeistaczamy się w Gabriela, członka Bractwa Światła i walczymy przeciwko watahą przeciwników i bezwzględnym bossom by skrócić władcze plany tytułowych Panów Cienia.

Steam Cab
Jesteś prostym kierowcą taxi. Mieszkasz i pracujesz w mieście z ogromnych ilością mieszańców, przestępczości, policji na dodatek masz złą żony. Czy uda ci się przetrwać.

Crazy Snakes
Zagraj w szalonego wężyka, uwaga niezwykle wciągająca gra.

Truck Trial
Przygotuj swój Truck i rozpocznij szalony wyścig po górach i innych ekstremalnych trasach. Utrzymuj ciężarówkę w równowadze, aby dostać się do mety i zwyciężyć.

Last Line Of Defense
Ave Aliens inwazji Ziemi, jesteś jednym z ostatnich pozostałych pilotów myśliwców. To ty musisz bronić Ziemi jako ostatnia linia obrony przed najeźdźcami Shadow!

Zombie Racers Score Attack 2.1
Kolejna część gry Zombie Racers Score Attack Co nowego!! - 3 nowe misje, szeroki zakres snajpera, bonusDarmowe Gry Online :


cow vs zombie

Formula One

Arm of Revenge

Ice Rider

Burger Quest

The Slide Master - Porsche

Daft Blox

Slug Racing

Snow White Difference

Penguin Racer

Trippy Ballz: Flash Version

Key Krusher

Gry Komputery / Konsole :

Gran Turismo
Prezentowana gra ma dwa tryby rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, nazwany po prostu Gran Tu ...
Uzyskanych glosów : 28
X-PLANE 9
Gierka jest w najwyższym stopniu zrobionym symulatorem lotu dostępnym na świecie. Tytuł to ...
Uzyskanych glosów : 17
Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest wspaniałą grą akcji, w której grający przeistacza się snajpera. W gierce mamy w ...
Uzyskanych glosów : 27
NBA 2K11
Prezentowana gra to kolejna, dwunasta już seria znanego cyklu produkcji sportowych, dającego możliwość branie udział ...
Uzyskanych glosów : 21
Killzone: Liberation
Opisana gra, to bezpośrednie rozszerzenie wydarzeń opowiedzianych dwa lata temu w poprzedniej części serii, zapreze ...
Uzyskanych glosów : 15
DJ Hero 2
Prezentowana gra to następna dystrybucja serii gier muzycznych, zapoczątkowanego w 2009 roku p ...
Uzyskanych glosów : 25
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja znanych na komputerach i konsolach gierek rajdowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie zmieniać swoje auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, wyry ...
Kreatorka mody

Dołącz do barwnego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to dopiero początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do konkursu z innymi kreatorkami, sprzedaw ...
Gry okładki :

Auta : Złomka bujdy na resorach

Police Supercars Racing

DJ Hero 2

Test Drive Unlimited 2

James Bond: Blood Stone

Final Fantasy XIV