Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W tytule poza opcją dla wielu graczy Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola przedstawia całkowicie nową formę w mechanice rozgrywki. Usprawnienia i zmiany na lepsze docenią grający, którzy włączali Ogniem i Mieczem oraz ludzie nie mające uprzednio styczności z tą rewelacyjną produkcją. Dodatkowo dopracowano grafika i dodano mnóstwo nowych wyzwań zabawy.Wasze komentarze do gry :


bardzo dobra gra zastanawiam się tylko czy mój komp tą grę udźwignie.

Gierka jest poprostu godna uwagi i tego nie macie jak ukryć

ta gra jest cudowna

Gdzie odnajde logi tej gry?

klawa gra mocno mi się podoba tak i jak innym osobą

to najcudowniejsza gra na świecie

ta gierka to niebywały badziew jaki grałem dotychczas!!!

moim zdaniem jest to zdumiewająca gra

Co wy tam myślicie o tego typu gierach jest super, nawet mocno.

Gierka fajna, pykałem w pełną wersje i no stwierdzę prostu rewelka.

We ktoś gdzie jest crack do tej gry do pobrania za darmo ?

lol

suuuuper gra


Dodaj nowy komentarz :

Zobacz również :

Heavy Rain
Fabuła Heavy Rain daje możliwość wcielić się w rolę dostępnych kluczowych dla gry bohaterów. Każda ma drastycznie odmienną opowieść oraz steruje nim odmienne motywy. Opowieść prezentuje się w taki sposób, by na pozór niezwiązane ze sobą wątki na koniec tworzyły spójną całość. Podczas zabawy możemy zobaczyć postacie w niezwykle autentyczny sposób oddając ich uczucia. Także wybuchy, zderzenia pojazdów oraz zjawiska atmosferyczne przedstawiają wysoki poziom i świadczą o ogromnym potencjale gry.

NBA 2K11
NBA 2K11 to następna, dwunasta już wersja znanego cyklu produkcji sportowych, umożliwiającego wzięcie udziału w meczach najznakomitszej koszykarskiej ligi świata NBA. Gierka powstała w studiu Visual Concepts we partnerstwie z 2K Games, a jej patronem był Michael Jordan, jeden z najlepiej utytułowanych zawodników w historii. Na początku gry losujemy drużynę, którą będziemy następnie prowadzić do zwycięstwa, rozgrywając nią przez cały sezon, możemy również wzbogacić grę o liczne dodatki menadżerskie – tak, by decydować praktycznie o wszystkim.


Gear grinder
prezentowana gra to fantastyczna fala destrukcji, połączenie ściganki samochodów i wartkiej strzelanki ukazanej w zwyczaju uzbrojonych pojazdów. Przedzieraj się niosąc zniszczenie poprzez misje w trybie fabularnym lub zabaw się zwykłą destrukcją w trybie multiplayer.


Need For Speed
Gra jest w głównej mierze na niesamowite, ekscytujące wyścigi, które toczymy w towarzystwie policji. Nie ścigamy się zatem tylko z innymi zawodnikami, lecz także ze policjantami. Produkcja, prócz motywu fabularnego dla jednego grającego, oferuje tryb zabawy wieloosobowych, w którym każdy może zdecydować po której postanawia być stronie. Może zostać policjantem i uprzykrzać innym zabawę. Mamy możliwość także dobierania zawodników wedle umiejętności.


Black Mirror II
Akcja prezentowanej gierki rozgrywa się w 1993 roku, a więc kilkanaście lat po wydarzeniach z pierwszej części The Black Mirror. Aktualnie gracz wciela się w sylwetkę faceta imieniem Darren, a rozgrywka zaczyna się w małym mieście Biddeford, położonym w Nowej Anglii. Nasz gracz poznaje tu Angelinę, którą szuka niebezpieczna osoba, najprawdopodobniej nie mająca wobec niej pokojowych intencji.


Taxi 3 - Extreme Rush
Prezentowana gra to świetna ściganka. Masz naprawdę zły dzień, a co najgorsze przed momentem ktoś zabrał Twoją super taksówkę. Dostałeś jednakże wspaniałą propozycję. Jesteś zaproszony do bezprawnych ściganek, w których można zdobyć bardzo dużo pieniądze. Zaczyna się zaskakująca akcja na ulicach miasta.


Metro 2033
Metro 2033: The Last Refuge to giera typu FPS, obejmująca rozliczne elementy zarezerwowane dla survival horroru i cRPG. Osadzona w względnie nie odległej przyszłości fabuła mówi o nuklearnej zagładzie, na skutek której populacje największych miast uległa destrukcji, zaś same środowisko zostało napromienione i zniszczone. Przeżyła jedynie mała garstka ludzi, która akurat w momencie apokalipsy przebywała w moskiewskim metrze, wielkim schronie przeciwatomowym. Dopiero teraz rozpoczyna się walka o życie.


Symulator Autobusu
Zostań kierowcą autobusu! Wybierasz jeden z kilkunastu podanych samochodów, od autobusów przegubowych, aż po autobusy piętrowe i wyruszasz w trasę. Fantastycznie odwzorowana miasto, zmienne warunki atmosferyczne oraz pory dnia i nocy pozwala wczuć się w role kierowcy prawdziwego autokaru.


StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwszą część, ponieważ nie zmieniło się sedno Gry. Wings of Liberty jest pierwszą i główną częścią StarCrafta II, rozpoczynającą trylogię. Musimy doprowadzić wybraną rasę do zwycięstwa, rozbudowując bazę, gromadząc surowce, rozwijając możliwości technologiczne oraz pokonując przeciwnika. Gry składa się z mnóstwa misji, w których poznajemy pełną zwrotów akcji historię konfliktu.


Fable 3
Opisana gra to następna, trzecia już przygoda ukazana w krainie Albionu wytworzona przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Podobnie jak jej poprzedniczki, jest rozpoznawalnym erpegiem, w którym działania obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a o rozwoju fabuły decydują podejmowane wybory. Tym razem jednak, inaczej od poprzednich części, nie mamy obowiązku stopniowo, w miarę zdobywania doświadczenia stawać się bohaterem, aktualnie po zaczęciu zabawy stajemy się królem całego królestwaDarmowe Gry Online :


Burger Quest

MicroVenture 1: Ratlings

Alien Spaceship Shooter

Archery Training

Driving puzzle

Baby Stacker

cow vs zombie

Madpet Massacre MOBILE

CrashBoard

HUNT: Stay Alive Project

Hungry Dino

Ghost Catching

Gry Komputery / Konsole :

Divinity II: The Dragon Knight
Divinity II: Ego Draconis to ponowna prezentacja grupy gier cRPG. Gra pokazuje dzieje, które na przenoszą ...
Uzyskanych glosów : 11
Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
Akcja gry po raz kolejny zostanie umieszczona w dalekiej przyszłości. Tym razem wyjdziemy do walki przeciwko rosyjs ...
Uzyskanych glosów : 11
Final Fantasy XIII
Produkcja obrazuje konflikt pomiędzy władzami szczęśliwego miasta Cocoon a złoczyńcami przybyłymi z pla ...
Uzyskanych glosów : 29
Harry Potter i Insygnia Śmierci
W Grze główny bohater musi walczyć z samym Lordem Voldemortem, który niesie niebezpieczeństwo tak ...
Uzyskanych glosów : 14
Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest kontynuacją wyścigów motoryzacyjnych niebywale rozpoznawalnej serii tego tupu gier. ...
Uzyskanych glosów : 16
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest dalszą odsłoną jednej z najznakomitszych serii FPS-ów. W tym przypadku wcielamy ...
Uzyskanych glosów : 12
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja popularnych na komputerach gierek wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może rozbudowywać swoje auto, uczestniczyć w wyścigach, wyrywać d ...
Kreatorka mody

Dołącz do oszałamiającego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to tylko początek! Wystawiaj swoje kreacje do rywalizacji z innymi graczami, sprzedawaj sw ...
Gry okładki :

Need For Speed: Hot Pursuit

Mass Effect 2

Lowrider Extreme

Sniper: Ghost Warrior

Taxi 3 - Extreme Rush

Rajd Polski