Rezultaty wyszukiwania dla :

gra barbie na koniu

gra Mafia 2
Mafia 2 to kontynuacja stworzonej w 2002 roku produkcji Mafia: The City of Lost Heaven autorstwa Illusion Softworks. Gra przenosi nas wstecz do ogromnego miasta Empire Bay. Wcielamy się w postać mafiozy z Włoch Vito Scaletta i przybywamy do Ameryki, Gdzie postanawiamy reaktywować naszą pozycję gangstera i odnaleźć się w miejskim środowisku przestępczym.

Red Dead Redemption
Red Dead Redemption to następna częśc gry akcji rozgrywającej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w skórę Johna Marstona bandyty który pragnie znaleźć się na Dzikiem Zachodzie wchodzącym w XX wiek. Gra przedstawia dzieje o ostatnich dniach Dzikiego Zachodu z mnóstwem pojedynków, gonitw i potyczek na tle miasteczek, prerii, pasm górskich etc.

Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Fabuła produkcji rozgrywa się kilka lat przed wydarzeniami ukazanymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep rozdzielona jest na trzy, równozednie toczące się kampanie. Poszczególna misja jest odpowiedzialna któremuś z dawnych uczniów Mistrza Keyblade. Podstawowym zadaniem jest odnalezienia Mistrza Xehanorta i jego praktykantów, których zaginięcie doprowadziło do mnóstwa katastrof.

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwowzór, ponieważ nie zmieniło się sedno zabawy. Wings of Liberty jest pierwszą i główną częścią StarCrafta II, rozpoczynającą zabawę. Musimy poprowadzić wybraną rasę do walki, rozbudowując bazę, gromadząc surowce, ulepszając możliwości technologiczne oraz pokonując przeciwnika. Gry składa się z mnóstwa misji, w których odkrywamy pełną niesamowitych akcji historię konfliktu.

Aion: Assault on Balaurea
Akcja gry toczy się w wirtualnym świecie Atreia, gdzie gracze, jako Asmodianie i Elyosi, mają za funkcję walczyć z Dragonlordami, zamieszkującymi tereny Balaurea. Co najważniejsze, ich tyranowaty król, odpowiedzialny jest za zaatakowanie wspomnianej Atreii. Więc decydujemy się na zemstę i podążamy do walki również z jego sprzymierzeńcami.

FIFA 11
FIFA 11 jest rewelacyjną częścią mocno popularnego cyklu gier piłkarskich od EA Sports. Do FIFAY 11 zostało dołożonych trochę ważnych poprawek w rozgrywce dające niezwykłe wrażenia zwiększające radość z pogrywania. Jedną z odlotowych nowinek jest opcja zostania bramkarzem, który przez cały mecz będzie bronił mocne strzałów, obserwując jak gra jego drużyna.

Lowrider Extreme
Możesz być władcą przedmieścia w nowej, rewelacyjnej gierce samochodowej. Zakup samochód, z którego stworzysz w własnym pomieszczeniu realistyczne monstrum. Dostosuj akcesoria i ustawienia tak, aby wydusić niebywałe siły ze swojej maszyny! Wizerunek też ma znaczenie, bez alu felg, super sylwetki, metalik lakieru i dobrego zestawu audio nie zaskoczysz podmiejskich ulic.

Karrmageddon
semi-hołd to gry dobrze znana. Rywalizuj z innymi graczami o najwyższy wynik.

Zombie Racers Score Attack 2.1
Kolejna część gry Zombie Racers Score Attack Co nowego!! - 3 nowe misje, szeroki zakres snajpera, bonus

Intelligence - The new enemy
W grze nowy wróg będzie walczyć przez 30 unikalnych poziomów, rozwijając inteligencję. Istnieje ponad 15 różnych wrogów, 6 zasilaczy UPS, i wiele uaktualnień do zakupu.

Supreme Drifiting
Wybierz odpowiednie opony i przygotuj się do wyścigu. Pamiętaj drifting jest najwyższy.

Steerwheels
Gra zapewnia 20 poziomów? Stań do walki o zwycięstwo, i prestiż na drodze wśród rywali.Darmowe Gry Online :


Maze 10.0

Sweetie Cheerleaders

Penguin Racer

StuntBiker

Tank Rampage 2012

Alien Hunter

Launch!

Ghost Catching

Coaster Cars: Twist track

Twin Cat Warriorn 2

gra pinball Bloczki

Steerwheels

Gry Komputery / Konsole :

Test Drive Unlimited 2
Test Drive Unlimited 2 to następna odsłona lubianego ciągu gierek samochodowych, za której stworzenie od ...
Uzyskanych glosów : 19
FIFA 11
FIFA 11 jest następną częścią niebywale popularnego cyklu gier sportowych od EA Sports. Do gry zostało dodanych trochę ...
Uzyskanych glosów : 15
Metal Gear Solid
Opisywana produkcja obrazuje kolejne dzieje oszukanego przez rząd Big Bossa. Akcja gry przenosi nas w real ...
Uzyskanych glosów : 20
Crysis 2
Akcja gry zaczyna się trzy lata po wydarzeniach, których obserwatorami byliśmy w poprzedniej ...
Uzyskanych glosów : 16
Final Fantasy XIV
dawno temu, państwa-miasta toczyły walki nawzajem wciąż o uznanie. Zostawiając śmierć, bezwzględ ...
Uzyskanych glosów : 13
Rajd Polski
Ważnym aspektem gry Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, umożli ...
Uzyskanych glosów : 15
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na kompach gierek rajdowo-tuningowych. Użytkownik może modyfikować swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, wyrywać laski i respekt na mie ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to dopiero początek! Wystawiaj swoje kreacje do rywalizacji z innymi użytkownikami, sprzedawaj zrobione Ubra ...
Gry okładki :

Fallout: New Vegas

Symulator Farmy 2011

ArmA 2: Operation Arrowhead

Tekken 6

Dragon Ball: Raging Blast 2

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction