Rezultaty wyszukiwania dla :

gra barbie księżniczka i żebraczka

galaxys moon finder minigame
W tym meczu 20 razy kliknij na obrazek księżyca.

Dragon Ball: Raging Blast 2
Gra to bijatyka, w której rozgrywający przeistacza się w postacie sławnych z bardzo popularnej marki Dragon Ball i bierze udział w niebywałych, realistycznych starciach. Tytył jest dalszą częścią niezbyt udanej gry z 2009 roku.Jest klasycznym reprezentantem produkcji tego typu. Gracz otrzymuje tu możliwość wzięcia udziału w wielu starciach przerywanymi danymi prezentującymi zawiłości fabularne.

Tenchu: Shadow Assassins
Prezentowana gra jest następną odsłoną serii gier akcji opowiadających o wojownikach ninja. Wcielamy się tutaj w dwoje znanych z poprzednich cześć bojowników - Rikimaru i Ayame, mających odmienne moce co wymagawymusza zastosowanie różnej taktyki. Mamy do wyboru typowe dla feudalnej Japonii tego okresu bronie - katany, ninjato, tanto, shurikeny oraz mocniej oryginalne narzędzia wojowników ninja, jak np bomby dymne.

James Bond: Blood Stone
Ukazana gierka nie jest połączona z fabułą omówioną w filmie jest to całkowicie inna opowieść. Po raz kolejny głównemu bohaterowi swojej osoby wypożyczył Daniel Craig. W tytule pojawia się także jego dziewczyna Joss Stone. Kwintesencja gry tworzą rewelacyjne starcia z wrogimi przeciwnikami, jednakże aby wzbogacić rozgrywkę musimy czasami pokierować samochodem biorąc udział w pościgu.

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwszą część, ponieważ nie zmieniło się sedno Gry. Wings of Liberty jest pierwszą i główną częścią StarCrafta II, rozpoczynającą zabawę. Naszym zadaniem jest doprowadzić naszą rasę do walki, rozbudowując bazę, gromadząc surowce, ulepszając możliwości technologiczne oraz pokonując wroga. Gry składa się z mnóstwa misji, w których odkrywamy pełną niezwykłych akcji historię konfliktu.

Gta Chinatown Wars
Niesamowita gra rzuca nas na ulice wspaniale znanego graczom, wymyślonego miasta Liberty City, a my wcielamy się w postać Huang Lee, człowieka chińskiej grupy przestępczej próbującego udowodnić przed grupą swoją wartość, tym samym pozyskać wartościowy miecz będący od dawna symbolem honoru rodziny Lee. W momencie rozgrywki przemierzamy ulice odkrywając świat przestępców i nienawiść w jej szeregach.

Hearts of Iron 3
Fabuła gry Hearts of Iron 3 rozgrywa się w latach 1936 – 1948. Mamy 3 lata na zorganizowanie wybranego kraju do II Wojny Światowej. Zależnie od poczynań będziemy mieli okazję zobaczyć na sobie wielkie historyczne wydarzenia, które faktycznie odbyły się ciężkich czasach. Sami decydujemy, czy pragniemy bawić się szczegółami od komponowania armii czy wykonywać ogólniejsze polecenia.

Crysis 2
Geneza gierki rozpoczyna się trzy lata po zdarzeniach, których obserwatorami jesteśmy w pierwszej części. Przez ten okres obcy uszkodzili znaczną część ziemskiej planety przemieniając ją w pole bitewne. Największe miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, przemieniły się w ruiny, których uliczkami błąkają się obcy, a niebo nad nimi kontrolują statki kosmiczne. Gracz zostaje wysłany w samo centrum zdewastowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić opór rzeczywistości

MicroVenture 1: Ratlings
Oto krótka gra, gdzie celem jest po prostu niszczy legowiska wroga. Podczas tej pierwszej gry z serii skup się na walce wręcz, gra zawiera ponadto także dodatkowe elementy w tym mikstury leczące, skarby, mały system informacji, by gracz mógł uzyskać potrzebne wskazówki.

Zombie Mart
Zombi zasiedliły twoje miasto. Jesteś głodny i musisz iść na zakupy. Weź wózek ze Słodyczami i przejedź hordy nieumarłych w walce o jedzenie.

Scape
Musisz uciec z piekielnego więzienia i zlikwidować policjantów aby dotrzeć do końca.

Karrmageddon
semi-hołd to gry dobrze znana. Rywalizuj z innymi graczami o najwyższy wynik.

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.Darmowe Gry Online :


Key Krusher

Tutankamoto Free

TriBall

Artillery 1.0

Zombie Mart

Ghost Catching

Twin Cat Warriorn 2

Drake And The Wizards

Stealth Bomber

Burger XXL Restaurant

Truck Trial

Monster Truck Trip

Gry Komputery / Konsole :

WRC: FIA World Rally Championship
Prezentowany tytuł to Gierka wyścigowa, w której jeździmy w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Międzynarodowe ...
Uzyskanych glosów : 13
F1 2010
Gra to tak naprawdę produkcja aspirująca do miana symulacji, tym samym zezwala na uruchomienie całkiem wielu ułatw ...
Uzyskanych glosów : 19
Red Dead Redemption
Red Dead Redemption to następna częśc gry akcji toczącej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy ...
Uzyskanych glosów : 28
Mass Effect 2
Mass Effect 2 niepewne jest życie całej ludzkości. Niedawno po tym, jak Komandorbohater gry Shepard rozbi ...
Uzyskanych glosów : 23
Resident Evil 5
Resident Evil 5 opowiada o nowym niebezpieczeństwie Które ukryło się w tajemniczych miejscach świata. Tuż po wydarzen ...
Uzyskanych glosów : 12
Killzone: Liberation
Ukazana produkcja, to niesamowite rozszerzenie wydarzeń przedstawionych dwa lata temu w pi ...
Uzyskanych glosów : 28
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja znanych na komputerach i konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może modyfikować swoje auto, startować w zorganizowanych wyścigach, wyrywać laski i ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Sprzedawaj swoje kreacje do rywalizacji z innymi dziewczyna ...
Gry okładki :

God of War: Chains of Olympus

Fable 3

NBA 2K11

X-PLANE 9

Street Racer Europa

Planet Horse