Rezultaty wyszukiwania dla :

gra banki 2

Auta : Złomka bujdy na resorach
Auta - Złomka bujdy na resorach to wyśmienity zbiór mini-gier inspirowanych popularnym serialem Disneya o tym samy tytule. Fajne, perypetie Złomka i Zygzaka McQueena zapewniają mnóstwo momentów spędzonych wspólnie z rodziną i przyjaciółmi przy grze. Duży wybór wyzwań daje możliwość grającym dopasować rozgrywkę do swoich potrzeb. Niezwykły świat aminacji Disneya oczekuje Ciebie!

Gta Chinatown Wars
Wyśmienita fabuła rzuca nas na ulice bardzo dobrze znanego graczom, wymyślonego miasteczka Liberty City, a my przekształcamy się w sylwetkę Huang Lee, człowieka chińskiej grupy przestępczej próbującego udowodnić przed rodziną swoją wartość, tym samym odzyskać cenny miecz będący od dawna reliktem władzy rodziny Lee. W trakcie gry przechodzimy ulice odkrywając świat mafii i zakłamanie w jej szeregach.

Metal Gear Solid
Prezentowana gra przedstawia następne historie oszukanego przez rząd Big Bossa. Fabuła produkcji przenosi nas w lata 1974 roku do Puerto Rico, gdzie główny bohater wraz z prowadzoną przez siebie armią najemników ma za cel dowiedzieć się, z jakich powodów tamtejszy rząd oraz CIA zbroją zorganizowaną grupę militarną. I to wbrew prawą tego niewielkiego państwa.

BioShock 2
Opisywana gra to rozbudowana rozrywka rodzaju akcji FPP z elementami innych gatunków, stanowiąca kontynuacją obromnego przeboju wytworzonego przez 2K Boston, 2K Australia i 2K Marin w 2007 roku. Kolejną wersją zajmowała się ostatnia z prezentowanych firm. W następnej odsłonie Bioshocka, toczącej się kilka lat po zdarzeniach rozpoznawanych z pierwowzoru, kolejny raz powracamy do podwodnego miasteczka Rapture. Niezwykła zdobycz technologii miała być swoistą utopią i rajem, gdzie nauka nie jest ograniczana moralnością czy strachem. jednak okazało się jak bardzo minęło się to z celem.

Need For Speed
Gierka jest przede wszystkim na niesamowite, dynamiczne wyścigi, które przeprowadzamy w obecności stróży prawa. Nie wyścigujemy się zatem tylko z innymi zwykłymi autami, lecz również ze stróżami prawa. Gra, prócz motywu fabularnego dla jednego grającego, oferuje tryb gry wieloosobowych, w którym każdy może wybrać po której chce być stronie. Może być gliniarza i uprzykrzać innym grę. Mamy możliwość także zestawiania zawodników wedle umiejętności.

Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest kontynuacją wyścigów samochodowych bardzo rozpoznawalnej serii tego tupu gier. Produkcja cechuje się ponadto starannością wykonania, wspaniałym rodzajem Kierowania autem zmienianym w zależności z typem pojazdu oraz jego tuningiem. Gra daje możliwość mnóstwa wyścigów w niezwykłych turniejach dających gwarancję fanom motoryzacji ogromne ilości godzin niezapomnianej zabawy.

Lowrider Extreme
Możesz być bossem miasta w nowej, rewelacyjnej gierce samochodowej. Zdobądź auto, z którego stworzysz w własnym garażu prawdziwe monstrum. Dobieraj akcesoria i parametry tak, aby wycisnąć maksymalne przyśpieszenie ze swojej maszyny! Wizerunek też ma znaczenie, bez alu kół, zaciętej sylwetki, błyszczącego lakieru i dobrego zestawu audio nie podbijesz podmiejskich ulic.

Zombie Mart
Zombi zasiedliły twoje miasto. Jesteś głodny i musisz iść na zakupy. Weź wózek ze Słodyczami i przejedź hordy nieumarłych w walce o jedzenie.

Super Laser Tank vs The Robot Invasion
Wyśmienita gra akcji, która wciągnie cię w niezapomniany świat walk i potyczek wojennych.

GrannyCatches
Złap jak najwięcej jajek, w 30 sekund, ale uważaj na pomidory i arbuzy! Jak złapiesz arbuza lub pomidora tracisz 2 jajka.

Artillery 1.0
Ogniem artylerii przez inwazji sił zbrojnych postaraj się uzyskać najlepszy wynik, przekraczając linie wroga.

Steam Cab
Jesteś prostym kierowcą taxi. Mieszkasz i pracujesz w mieście z ogromnych ilością mieszańców, przestępczości, policji na dodatek masz złą żony. Czy uda ci się przetrwać.Darmowe Gry Online :


Space Rocks

GrannyCatches

Alien Hunter

Snow White Difference

CrashBoard

Parker 2

cow vs zombie

Alien Spaceship Shooter

MicroVenture 1: Ratlings

Marine Dodger

Retro Run

Zoptirik Stunt Biker

Gry Komputery / Konsole :

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące najnowsze technologie i wysokorozwinięta infrastruktura czyni ...
Uzyskanych glosów : 11
Ultimate Motocross
Wyścigi na motorze dotąd nigdy nie dawała tak wiele zabawy! Prezentowana produkcja to nieskomplikowana w obsłudze gra, ...
Uzyskanych glosów : 15
Patapon 2
Ukazana gra to ciąg dalszy bardzo dużego przeboju z początku 2008 roku. Tytuł łączy bardzo d ...
Uzyskanych glosów : 25
Metal Gear Solid
zaprezentowana produkcja ukazuje następne historie oszukanego przez rząd Big Bossa. Fabuła produkcji ods ...
Uzyskanych glosów : 18
WRC: FIA World Rally Championship
WRC to gra samochodowa, w której jeździmy w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli M ...
Uzyskanych glosów : 15
Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest rewelacyjną grą akcji, gdzie gracz przemienia się w snajpera. W gie ...
Uzyskanych glosów : 27
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na komputerach PC gier rajdowo-tuningowych. User może dowolnie rozbudowywać swoje auto, startować w wyścigach, podrywać dziewczyny i uznanie na mieście. ...
Kreatorka mody

Wejdź do barwnego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to tylko początek! Sprzedawaj swoje kreacje do rywalizacji z innymi dziewczyn ...
Gry okładki :

Planet Horse

WRC: FIA World Rally Championship

Ultimate Motocross

Fable 3

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola

Mass Effect 2