Rezultaty wyszukiwania dla :

gra barbie jako księżniczka i żebraczka

Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to kolejna realizacja popularnego, cyklu wyścigowych gier akcji, rozpoznawanego także jako Alarm for Cobra 11. Jej sponsorem jest studio Synetic, a wydawcą firma dtp entertainment. Giera wzoruje się na znanym, niemieckim serialu telewizyjnym Cobra: Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez niemiecką stację RTL.

Grand Theft Auto 4
Najnowsza część Grand Theft Auto to jedna z najmocniej oczekiwanych gier 2008 roku. Wspaniała, bestsellerowa seria o GTA stała się kultowym zjawiskiem. Gra otrzymała przeprogramowany silnik graficzny R.A.G.E., który daje więcej tekstur i szczegółów oraz unowocześniony system misji. Głównym bohaterem GTAIV jest Niko Bellic, który marzy o spełnieniu amerykańskiego snu jako gangster.

German Truck Simulator
Swoją zabawę z grą zaczynamy jako słabo doświadczony kierowca i realizujemy mało płatne zlecenia musimy zarobić wystarczająco kasy by móc rozpocząć swoją firmę przewozową. Gra w miarę rozwoju oferuje coraz więcej opcji, takich jak rozszerzenie liczby ciężarówek, zatrudniania pracowników, wynajmu powierzchni magazynowej oraz planowanie tras przejazdu.

Aion: Assault on Balaurea
Akcja tytułu dzieje się w wirtualnym świecie Atreia, gdzie gracze, jako Asmodianie i Elyosi, posiadają za misję walczyć z Dragonlordami, okupującymi ziemie Balaurea. Co najważniejsze, ich tyranowaty król, odpowiedzialny jest za atak wspomnianej Atreii. Dlatego też stawiamy na zemstę i przystępujemy do walki także z jego sprzymierzeńcami.

Symulator Demolki
Prezentowana gra to kolejna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej firmy GIANTS Software, w której możemy poczuć, jak przedstawia się praca w niezwykłym znanym zawodzie. W tym wypadku zamiast prowadzić własne gospodarstwo jako rolnik, dbamy o działanie firmy wyspecjalizowanej w rozbiórkach budynków. Gra składa się 30 misji w rozmaitych regionach przemysłowych miasta.

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Opisana gra jest ogromnie oczekiwaną następcą serii Splinter Cell. Dochodzenie w związku śmierci córki toczy agenta Sama Fishera do odkrycia prawdy o zdradzie jakiej dopuścił się jego były pracodawca - Third Echelon. Aktualnie, jako renegat, Fisher musi zdemaskować intrygę terrorystów grożących życiu wielu ludzi. W grze wszystkie działania są przyzwolone.

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W tytule poza opcją dla wielu grających Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola przedstawia zupełnie ulepszona jakość w mechanice rozgrywki. Ulepszenia i przemiany na lepsze dostrzegają grający, którzy widzieli Ogniem i Mieczem oraz osoby nie mające wcześniej spójności]doczynienia z tą objechaną produkcją. Również ulepszono grafika i dostawiono mnóstwo nowych wyzwań gry.

galaxys moon finder minigame
W tym meczu 20 razy kliknij na obrazek księżyca.

Fable 3
Ukazana gra to kolejna, trzecia już edycja przedstawiona w krainie Albionu wytworzona przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Tak samo jak jej poprzedniczki, jest komputerowym erpegiem, w którym akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a o ciągu akcji decydują podejmowane wybory. Teraz jednak, inaczej od pierwowzoru, nie mamy obowiązku stopniowo, w miarę zyskiwania doświadczenia stawać się bohaterem, teraz po rozpoczęciu zabawy zostaniemy królem całego królestwa

Rajd Polski
Ważnym elementem gierki Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, umożliwiająca na realne odwzorowanie trasy Rajdu Polski, razem z charakterystyką otoczenia i rodzajem nawierzchni. Grafika wyścigu naszkicowana jest jest na podstawie profesjonalnych filmów z wnętrza samochodu podczas rajdu, co zapewnia wierne odzwierciedlenie poruszania się samochodem. W tytule wykorzystano prawdziwe postaci polskich kierowców rajdowych, i ich samochodów.

Aion: Assault on Balaurea
Akcja gierki toczy się w wirtualnym świecie Atreia, gdzie pogrywający, jako Asmodianie i Elyosi, mają za funkcję walczyć z Dragonlordami, okupującymi tereny Balaurea. Co ważne, ich tyranowaty władca, odpowiedzialny jest za zaatakowanie spokojnej Atreii. Dlatego też stawiamy na zemstę i przystępujemy do walki również z jego ludźmi.

Fallout: New Vegas
Gierka koncentruje się na pokazaniu konfliktu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i mieszkańców New Vegas. Gracz wciela się w rozgrywkach w kuriera/podróżnika którego przed tragedią ochrania niebywały robot. Akcja w Fallout: New Vegas jest doskonałym odzwierciedleniem mechaniki przedstawionej w Fallout 3. Pośród nowinki znalazły się także nieosiągalne wcześniej bronie, jak np. karabin przypominający M4

Black Mirror II
Akcja ukazanej gierki dziej się w 1993 roku, a więc dwanaście lat po wydarzeniach z poprzedniej sagi The Black Mirror. Aktualnie gracz przeistacza się w sylwetkę mężczyzny imieniem Darren, a zabawa zaczyna się w niedużym mieście Biddeford, zlokalizowanym w Nowej Anglii. Nasz bohater poznaje tu Angelinę, którą szuka niebezpieczna osoba, najprawdopodobniej nie posiadająca wobec niej łagodnych zamiarów.

Football Manager 2010
W aktualnej części na rozgrywającego oczekuje, wielebardzo dużo|duża liczba ciekawych udoskonaleń, lepszy interfejs oraz narzędzie Match Analysis. Super nowością jest moduł taktyczny, poprzez który mamy możliwość podczas meczu cały czas przesyłać instrukcje dla piłkarzy. Dodatkowo jest 3 ligi polskiej, lub także może zrobienia swojego klubu oraz ligi w edytorze.

Shift 2: Unleashed
Zostań prawdziwym kierowcą w niebywałej grze wyścigowej na świecie. Ścigaj z najznakomitszymi kierowcami świata w różnorodnych zawodach aby uzyskać tytuł Mistrza Świata federacji FIA GT1 Znakomicie przyjęta gierka Need for Speed: Shift powraca na okładki w nowszej odsłonie : SHIFT 2 UNLEASHED. Od teraz gracz ma możliwość poczuć najbardziej realne doznania rajdowe i poczuć to co czuje zawodnik za kierownicą prawdziwego bolidu dodatkowo jest możliwość widoku z wnętrza kasku.

Ghost Catching
Inwazja złych duchów! Postanowieniem faraona, Mage Lew przyszedł do piramid zwalczyć złe duchy. Jednak nieznana siła, te złe duchy są całkowicie odporne na wszelkie formy ataku. Na szczęście Mage Lion ma na to sposób.

War of the Words
Praktykuj i doskonal swoje umiejętności pisania na klawiaturze! Piętnaście poziomów ekstremalnych pisania z mowy!

Stealth Bomber
Uruchom swój bombowiec Stealth i wyrusz na misję. Upewnij się, że bomby są nakierowane na cel. Unikaj pocisków wroga.

Burger XXL Restaurant
Jesteś odpowiedzialny za najlepszy bar z burgerami w mieście. Obsługuj klientów jak najszybciej. Każdy dzień, daje więcej klientów, musisz wiec reagować szybciej.

Super Buddy 2
Jest to kolejna gra Super wiewiórki i przygód jej przyjaciół. Tym razem nasz bohater musi stanąć do walki. Skakać przez wrogów, zbierać pieniądze i dodatki dekoracyjne lub ozdobne kwiaty.Darmowe Gry Online :


Steerwheels

Strzelaj Moco

Park it!

Coaster Cars: Twist track

Maze 7.0

Baby Stacker

Daft Blox

Intelligence - The new enemy

Sheep Sheep Wolf

Alien Hunter

Zombie Mart

CrashBoard

Gry Komputery / Konsole :

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W tytule poza trybem dla wielu graczy Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola przedstawia zupełnie nową jako ...
Uzyskanych glosów : 27
Final Fantasy XIV
Jakiś czas temu, państwa-miasta walczyły nawzajem ciągle o uznanie. Siejąc śmierć, bestialski ...
Uzyskanych glosów : 21
ArmA 2: Armed Assault 2
ArmA 2: Armed Assault 2 podobnie jak część poprzednia jest niezapomnianą strzelanką FPP. Wszelkie misje dzieją się na ro ...
Uzyskanych glosów : 15
Empire: Total War
opisywana gra to kolejna część jednej z najszybciej sprzedających się i bardzo dobrze ocenianych tytułów s ...
Uzyskanych glosów : 29
Metal Gear Solid: Peace Walker
Metal Gear Solid: Peace Walker ukazuje kolejne losy wykiwanego przez władze Big Bossa. Fabuła tytułu wysyła nas w lat ...
Uzyskanych glosów : 15
Gran Turismo
Gran Turismo posiada dwa tryby rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, zwany po prostu Gran Turism ...
Uzyskanych glosów : 24
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja lubianych na komputerach i konsolach gierek rajdowo-tuningowych. Gracz może rozbudowywać własne auto, startować w ulicznych wyści ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to tylko początek! Wystawiaj swoje kreacje do konkursu z innymi użytkownikami, sprzedawaj swoj ...
Gry okładki :

Tekken 6

Tenchu: Shadow Assassins

Symulator Autobusu

James Bond: Blood Stone

WWE SmackDown vs. Raw 2011

Splatterhouse