Rezultaty wyszukiwania dla :

gra bakusia

Splatterhouse
Nowa wersja gry Splatterhouse, która doprowadzala do dreszczy w 1988 roku na japońskich automatach w formie krwawego beatem upa. Tak samo jak w pierwszej grze, w nowej wersji Splatterhouse przeistaczamy się w postać Ricka Taylora, mężczyznę chcacego uwolnić swoją dziewczynę, imieniem Jennifer, która zniknęła po wkroczeniu do niezwykłej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją istotami może być dramatyczna propozycja maski zapewniającej mu ogromną moc.

Test Drive Unlimited 2
Prezentowana gra to kolejna odsłona znanego łańcucha gierek motoryzacyjnych, za której wytworzenie odpowiada stajnia Eden Studios. Właściciele sprawili sobie wiele trudu aby rozbudować najlepsze elementy części pierwszej oraz usunięcia z niej najbardziej błędów. Gra ponaddto daje możliwość rywalizować w Internecie wielu użytkownikom jednocześnie.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest kontynuacja zrealizowanej w 2009 roku gierki wyścigowej będącej składem serii Need for Speed. W tym przypadku chciano w pewien sposób odłączyć się od popularnej serii i skupić na rozbudowie niezapomnianych elementów Shifta, stawiając na realistyczny sposób jazdy i fizykę, także dla słabiej doświadczonych graczy zostawiono trochę zręcznościowych trików.

WRC: FIA World Rally Championship
Ukazana produkcja to Gierka wyścigowa, w której ścigamy się w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Podstawowym trybem gry jest kariera kierowców od zapleczem technicznym i super autami. (m.in. Sebastien Loeb, Mikko Hirvonen). Ścigamy się na trasach w Szwecji, Meksyku, Jordanii, Turcji, Nowej Zelandii, Portugalii, Bułgarii, Finlandii, Niemczech, Japonii, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Resident Evil 5
Tytuł mówi o nowym zagrożeniu Które przyczaiło się w mrocznych miejscach świata. Zaraz po walkach z ostatniej części gierki, nadszedł czas niezwykle krwawego terroru. Główna postać filmu powraca by niszczyć zło w całkowicie innej organizacji. Jest oddelegowany do Afryki, gdzie katastrofalne potknięcia bioterrorystów zamieniają wszystkich w bezmózgie z którymi Chris znowu będzie musiał dać sobie rady.

Fallout: New Vegas
Produkcja koncentruje się na zaprezentowaniu konfliktu trzech frakcji: New California Republic, Caesars Legion i mieszkańców New Vegas. Gracz wciela się w rozgrywkach w kuriera/podróżnika którego przed tragedią ratuje niebywały robot. Akcja w Fallout: New Vegas jest znakomitym odzwierciedleniem typologi ujętej w Fallout 3. Pośród nowości znalazły się również nieosiągalne wcześniej bronie, jak np. karabin przypominający M4

Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to następna odsłona rozpoznawanego, cyklu samochodowych gier akcji, rozpoznawanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Jej twórcą jest studio Synetic, a wydawcą firma dtp entertainment. Gra wzoruje się na rozpoznawanym, niemieckim serialu telewizyjnym Cobra: Oddział Specjalny, wyemitowanym przez niemiecką stację RTL.

Penguin Racer
Wyścigi narciarskie Penguin slalom. Niedźwiedź trener uruchamia pingwina, steruj przy użyciu strzałek w lewo i w prawo, zbieraj ryby, uchylaj się od jodły i innych przeszkód.

Youda Farmer 2: Save the Village
Youda Farmer 2: Zapisanie Village, oferuje świetne nowe przygody hodowli! Big Boss zniszczył prawie wszystko, więc teraz do Ciebie należy, aby odbudować to wszystko. Zarabiaj i inwestować swoje pieniądze mądrze, Big Boss wyłapie każdą okazję do realizacji swoich niecnych planów!

Coaster Cars: Bridges track
Fast 3D to niesamowita gra wyścigowa wykonana w formacie 3D na roller coasterach.

Last Line Of Defense
Ave Aliens inwazji Ziemi, jesteś jednym z ostatnich pozostałych pilotów myśliwców. To ty musisz bronić Ziemi jako ostatnia linia obrony przed najeźdźcami Shadow!

Be Water
Jesteś kropla deszczu i musisz przeżyć. Omijaj przeszkody, unikaj ryzyka spadku i pokonuj coraz to wyższe poziomy gry. Zapraszamy na niesamowite podróży!Darmowe Gry Online :


Arm of Revenge

Twin Cat Warriorn 2

Continuum

Super Tractor

Strzelaj Moco

Archery Training

Zombie Racers Score Attack 2.1

Last Line Of Defense

galaxys moon finder minigame

Slug Racing

Disruptive Ride

MicroVenture 1: Ratlings

Gry Komputery / Konsole :

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
John Marston budzi się w własnym mieszkaniu na odludziu i widzi że świat oszalał. Grupy obłąkan ...
Uzyskanych glosów : 21
Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Opisana gra jest ogromnie oczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. Sprawę w związku śmierci córki toczy agenta S ...
Uzyskanych glosów : 25
Hearts of Iron 3
Fabuła Tytułu Hearts of Iron 3 toczy się w latach 1936 – 1948. Dano nam 3 lata na przygotowanie wybranego kraju d ...
Uzyskanych glosów : 18
Grand Theft Auto 4
Najnowsza część Grand Theft Auto to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier 2008 roku. Znana, bestsellerowa seria o G ...
Uzyskanych glosów : 21
Skate 3
W SKATE 3 najcenniejsza jest współpraca skaterska. Grający dalej jest co prawda w środku zdarzeń, lecz inne wa ...
Uzyskanych glosów : 29
Gran Turismo
Zaprezentowany tytuł posiada dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, ochrzczony po prostu Gran Turismo. P ...
Uzyskanych glosów : 28
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja lubianych na kompach gier rajdowo-tuningowych. Gracz może modyfikować własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, wyrywać lask ...
Kreatorka mody

Dołącz do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje kreacje do konkursu z innymi dziewczynami, sprzeda ...
Gry okładki :

The Sims 3

WRC: FIA World Rally Championship

Castlevania: Lords of Shadow

Metal Gear Solid

Fable 3

Prince of Persia: Zapomniane Piaski