Rezultaty wyszukiwania dla :

gra baltie

Symulator Demolki
Symulator Demolki to kolejna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej firmy GIANTS Software, w której mamy możliwość poczuć, jak przedstawia się praca w fajnym znanym zawodzie. Tym razem zamiast prowadzić swoje ziemie jako rolnik, dbamy o funkcjonowanie firmy wyspecjalizowanej w burzeniu budynków. Produkcja składa się 30 misji w rozmaitych częściach przemysłowych miasta.

Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Akcja tytułu toczy się kilka lat przed zdarzeniami przedstawionymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep rozdzielona jest na trzy, równozednie toczące się misje. Każda z nich jest odpowiedzialna któremuś z obecnych uczniów Mistrza Keyblade. Nadrzednym celem jest odnalezienie Mistrza Xehanorta i jego praktykantów, których znikniecie doprowadziło do dużej liczby katastrof.

Silent Hill: Shattered Memories
Kolejny raz zmieniamy się w Harryego Masona szukającego ukochanej córki, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach w czasie wypadku samochodem. W odróżnieniu od pierwowzorowej wersji Silent Hilla klaksa rozgrywa na ulicach wspomnianego miasta. Na wstępie rozgrywki nie pojawia się także znanego policjantki Sybil. Gra kryje wiele małych szczegółów których odkrywanie daje wiele satysfakcji.

Metro 2033
Tytuł to giera typu FPS, obejmująca liczne elementy charakterystyczne dla survival horroru i cRPG. Umieszczona w relatywnie niedalekiej przyszłości fabuła mówi o nuklearnej zagładzie, wskutek której populacje największych miast uległa anihilacji, zaś same otoczenie zostało napromienione i wyniszczone. Ocalała jedynie niewielka garstka ludzi, która przypadkiem w czasie apokalipsy przebywała w moskiewskim metrze, największym schronie przeciwatomowym. Dopiero teraz rozpoczyna się walka o życie.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest kolejną częścią wykonanej w 2009 roku gierki wyścigowej będącej częścią serii Need for Speed. W tym wypadku chciano w pewien sposób odłączyć się od rozpoznawanej serii i skupić na ulepszeniu znanych elementów Shifta, stawiając na realistyczny sposób jazdy i fizykę, również dla mniej doświadczonych graczy pozostawiono trochę zręcznościowych trików.

Lara Croft and the Guardian of Light
zaprezentowana gra opowiada o zbiorczych przygodach tytułowej bohaterki i bojownika Majów o imieniu Totec. Gra zapewnia lekką i pełną humoru opowieść rodem z filmów przygodowych. Fabuła gry toczy się wokół tajemniczego artefaktu nazywanego Mirror of Smoke (Lustro Dymu). Przyłączmy się do gry i zwalczajmy hordy zmarłych wojowników, ogromne salamandry i inne potwory.

Dantes Inferno
Dantes Inferno to tytuł wytworzona na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednak produkcja o charakterze edukacji, lecz ciemna gra akcji, w której czeka na gracza realistyczna wyprawa do bram piekielnych. Nasz bohater ma zadanie przemierzyć dziewięć bram Piekła, napotykając dusze zesłanych za najcięższe grzechy.

Maze 10.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Artillery 1.0
Ogniem artylerii przez inwazji sił zbrojnych postaraj się uzyskać najlepszy wynik, przekraczając linie wroga.

SkyRace
SkyRace to wciągająca gra wyścigowa o najwyższe miejsca. Postaraj się dotrzeć do wyznaczonego punktu przed upływem czasu.

Drake And The Wizards
Strzeż się potężnej mocy smoka! Niezwykła gra w której czeka cię sporo niezapomnianych wrażeń.

Arm of Revenge
Zapraszamy wszystkich zawodników na ziemi ... Gra jak Street Fighter, KOF, Devil May Cry, lub Shank? Teraz masz możliwość walki, zabawy na platformie Flash Arm of Revenge! Niezwykła historia, szybkie ruchy, ponad 30 umiejętności walk, 3 rodzaje dźwigni zmiany, tryb przetrwania ... i wiele więcej! Zmierz się z przyjacielem i uderzył w najwyższe combo! Pamiętaj, że to będzie najbardziej zabawna gry walki Spróbuj nacisnąć JKJKJKJK ... Spróbuj przejść do uzbrojenia pistoletu, kombinacji walk czekają na ciebie.Darmowe Gry Online :


Super Tractor

Nanobot Healer 5000

Tank Rampage 2012

Over The Rock

Super Buddy 2

Little Warrior

Maze 6.0

CrashBoard

Omikron

Inferno Meltdown

Escape the Cursed Island

gra pinball Bloczki

Gry Komputery / Konsole :

WRC: FIA World Rally Championship
WRC to gra samochodowa, w której jeździmy w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Międzyn ...
Uzyskanych glosów : 21
Auta : Złomka bujdy na resorach
Auta - Złomka bujdy na resorach to wyśmienity zestaw mini-gier natchnionych popularnym serialem Disneya o tym samy ty ...
Uzyskanych glosów : 13
Fable 3
Opisana gra to następna, trzecia już edycja ukazana w krainie Albionu wytworzona przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead ...
Uzyskanych glosów : 10
Front Mission Evolved
prezentowana gra mówi o starciach potężnych robotów bojowych z perspektywy trzeciej osoby. Graja ...
Uzyskanych glosów : 17
Heavy Rain
Fabuła Heavy Rain zezwala wcielić się w rolę wybranych kluczowych dla gry bohaterów. Każda posiada całkow ...
Uzyskanych glosów : 21
Dantes Inferno
Dantes Inferno to gra stworzenia na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to ...
Uzyskanych glosów : 17
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na konsolach gier wyścigowo-tuningowych. User może zmieniać swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, podrywać laski i respe ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do rywalizacji z innymi graczami, sp ...
Gry okładki :

Brothers in Arms: D-Day

Killzone: Liberation

NHL 11

Metal Gear Solid

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

Gta Chinatown Wars