Rezultaty wyszukiwania dla :

gra bazz

Heavy Rain
Gra daje możliwość wcielić się w rolę dostępnych kluczowych dla gry bohaterów. Każda ma drastycznie odmienną historię oraz kierują nim całkiem inne motywy. Gra pokazuje się w taki sposób, by na pozór niezwiązane ze sobą wątki pod koniec składały spójną całość. Podczas zabawy możemy zobaczyć postacie w bardzo autentyczny sposób oddając ich uczucia. Także wybuchy, zderzenia samochodów oraz zjawiska atmosferyczne prezentują wysoki poziom i świadczą o niesamowitym potencjale gry.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Fabuła produkcji wzorem starszych części rozgrywa się wokół autentycznych organizacji i działań. teraz wojska Fok ma odnaleźć i przesłuchać ukrytego agenta KGB Alexandera Gozorowa posiadającego klucze do tajnych akt dotyczących uderzenia nuklearnego, który zagraża całemu światu i wymaga szybkiej interwencji.

F1 2010
Tytuł to tak naprawdę produkcja aspirująca do miana symulacji, tym samym pozwala na włączenie niebywale wielu uproszczeń, dzięki czemu niżej praktyczni grający uzyskują wiele frajdy z gry. Twórcy gry zdecydowali się włączyć w niej wszystkie teamy startujące w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe z Grand Prix.

God of War: Ghost of Sparta
God of War: Ghost of Sparta to następna brutalna gra akcji z serii God of War.

Castlevania: Lords of Shadow
Prezentowana gra to znakomita wersja znanej przygodówki, która została stworzona z myślą o fanach tego typu gier. Rozgrywkę widzimy z punktu widzenia trzeciej osoby. Przeistaczamy się w Gabriela, jednego z Bractwa Światła i walczymy naprzeciwko watahą przeciwników i bezwzględnym bossom by skrócić władcze plany tytułowych Lords of Shadow.

The Sims 3
The Sims 3, stwórz realistyczne Simy i zorganizuje im życie. Ich wizerunek i charakter uzależniona jest jedynie od Ciebie! Rozbudowuj swoim Simom posiadłości od luksusowych willi jak do tradycyjnych dworków. Wyjdź z Simami na ulice i zabaw się w przepełnionym życiem świecie gry! Świat Simów to cele i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

Crysis 2
Geneza gry rozpoczyna się trzy lata po zdarzeniach, których obserwatorami byliśmy w poprzedniej części. Przez ten czas obcy uszkodzili wielką część naszej planety zmieniając ją w pole bitewne. Wielkie miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, zmieniły się w ruiny, których uliczkami błąkają się obcy, a niebo nad nimi patrolują okręty kosmiczne. Grający zostaje rzucony w samo centrum zrujnowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić czoło rzeczywistości

Monster Truck Trip
Kup swojego Monster Trucka i weś udział w wyścigu przez pustynię, przez samochody i inne przeszkody przy zachowaniu równowagi ciężarówki. Zdobądź więcej punktów, zbierając po drodze gwiazdki.

Acrobatic Motorbike
Wyścigi motocykli od początku do końca pokonuj wiele przeszkód. Używaj strzałek i spacji do sterowania.

Between
Spróbuj wcisnąć bel słomy i uzyskać wyższy i wyższy poziom do zakończenia gry.

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

war of money 2
Kolejna część niesamowitej gry wojna i pieniędzy 2.Darmowe Gry Online :


Stealth Bomber

Toothn Claw

Drake And The Wizards

Disruptive Ride

Daft Blox

Just Shut Up & Drive

Tutankamoto Free

Space Rocks

galaxys moon finder minigame

Madpet Massacre MOBILE

Zombie Mart

Salve o Brasil das Enchentes

Gry Komputery / Konsole :

Gta Chinatown Wars
Wyśmienita gra rzuca nas na ulice wspaniale znanego graczom, fikcyjnego miasta Liberty City, a my utożsa ...
Uzyskanych glosów : 22
Lowrider Extreme
Stań się bossem przedmieścia w nowej, rewelacyjnej grze motoryzacyjnej. Kup samochód, z którego stwo ...
Uzyskanych glosów : 24
Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Tom Clancys Splinter Cell Conviction jest wielce wyczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. ...
Uzyskanych glosów : 26
Metal Gear Solid: Peace Walker
Opisana gra przedstawia kolejne dzieje oszukanego przez władze Big Bossa. Akcja gierki wysyła nas w realia 1974 roku do ...
Uzyskanych glosów : 15
God of War III
Wyposażony w dwa ostrza połączone łańcuchem, bóg wojny wyrusza naprzeciw najgorszym kreaturom mitologi. Kierowane ...
Uzyskanych glosów : 19
Auta : Złomka bujdy na resorach
Auta - Złomka bujdy na resorach to niesamowity zestaw mini-gier inspirowanych popularnym serialem Disn ...
Uzyskanych glosów : 10
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może modyfikować własne auto, uczestniczyć w ulicznych wyściga ...
Kreatorka mody

Dołącz do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ciuchy do konkursu z innymi kreatorkami, sprzedawaj swoje Ubrania i ...
Gry okładki :

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola

Taxi 3 - Extreme Rush

NHL 11

Police Supercars Racing

Fable 3

Lara Croft and the Guardian of Light