Rezultaty wyszukiwania dla :

gra bawienie dzieci

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
Akcja tytułu po raz kolejny jest wstawiona w niezbyt odległej przyszłości. Tym razem wyjdziemy do walki przeciwko rosyjskim ultranacjonalistom, którzy po przejęciu panowania w kraju przyczynią się do najazdu na teren Norwegii. Ryzyko światowej równowagi wymusi na Stanach Zjednoczonych działanie i wysłanie za front skutecznej brygady duchów.

Empire: Total War
opisywana gra to następna część jednej z najdoskonalej sprzedających się i najwyżej ocenianych produkcji strategicznych świata wysyła gracza w czasach ekspansji kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka staną się areną walk królestw Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie wielkimi okrętami wymaga długiego treningu i dokładnego przyswojenia reguł walki na morzu.

Need For Speed
Gierka jest w głównej mierze na szybkie, dynamiczne wyścigi, które prowadzimy w asyście stróży prawa. Nie wyścigujemy się zatem tylko z innymi zwykłymi autami, lecz również ze stróżami prawa. Gra, pomimo tematu fabularnego dla jednego gracza, oferuje tryb rozgrywek wieloosobowych, w którym każdy może zdecydować po której pragnie być stronie. Może być policjantem i przerywać innym zabawę. Mamy możliwość również zestawiania przeciwników wedle umiejętności.

Aion: Assault on Balaurea
Akcja produkcji rozgrywa się w wymyślonym świecie Atreia, gdzie gracze, jako Asmodianie i Elyosi, posiadają za funkcję walczyć z Dragonlordami, zamieszkującymi tereny Balaurea. Co ważne, ich despotyczny król, odpowiedzialny jest za atak wspomnianej Atreii. Więc decydujemy się na zemstę i przystępujemy do walki również z jego ludźmi.

Killzone: Liberation
Killzone Liberation, to rewelacyjne poszerzenie zdarzeń przedstawionych dwa lata temu w pierwszej części serii, wydanej na PlayStation 2. Gracz ponownie pokieruje Janem Templarem, i będzie musiał wyczerpać swoje możliwości na polu wojny, aby zniweczyć zamiary wrogich wojsk. Wracają również inni przyjaciele: Luger, oraz brat walki Rico, który pomoże ci w sytuacjach wymagających wielkiej siły rażenia.

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące najnowsze technologie i niezwykłą infrastruktura czyniące to miejsce idealnym do przeprowadzki. Jest jednakże poważny problem ogromny wzrost przestępczości. Aby go rozwiązać stworzono wyspecjalizowaną jednostkę policji, posiadającą superszybkie samochody, której obowiązkiem jest szybkie niszczenie przestępczości. Już teraz masz szansę wkroczyć do tej niebywałej grupy i brać udział w niebezpiecznych misjach, siądź za kierownicą superradiowozu.

Divinity II: The Dragon Knight
Divinity II: Ego Draconis to następna prezentacja serii gier cRPG. Gra opowiada losy, które na przenoszą nas w krainy Rivellon, do czasów na 50 do 100 lat po zdarzeniach pamiętanych z Beyond Divinity. W produkcji wcielamy się w pogromcę smoków, który wraz z biegiem wydarzeń staje się Dragon Knight i sam może przeistaczać się w smoka.

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.

Burger XXL Restaurant
Jesteś odpowiedzialny za najlepszy bar z burgerami w mieście. Obsługuj klientów jak najszybciej. Każdy dzień, daje więcej klientów, musisz wiec reagować szybciej.

The Slide Master - Porsche
Zabawne puzzle z pięknego Porsche! Aby wygrać grę należy ułożyć wszystkie obrazki.

Baby Stacker
Pomóż Henremu - bocianowi ocalić baby-dusz. Jest to świetna zabawa dla wszystkich grup wiekowych. Uwaga: Poza tym jest super, mega, wciągająca zawiera olbrzymie dawki czarnego humoru.

Sweetie Cheerleaders
W ten weekend jest mecz koszykówki. Jane, Mary i Pearl są wybierani jako cheerleaderki. Wszyscy przechodzą ostatnie próby. Teraz one wybierają swoje ulubione ubrania. Ubierz pięknie dziewczyny zwiększając morale zawodników.Darmowe Gry Online :


Maze 5.0

galaxys moon finder minigame

MicroVenture 1: Ratlings

Maze Attack

Little Warrior

Steerwheels

Tank Rampage 2012

Truck Trial

The 19th: Hospital

Snow White Difference

Supreme Drifiting

Nanobot Healer 5000

Gry Komputery / Konsole :

Terrorist Takedown: Trylogia
Gra to zestaw 3 gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego składowe wchodzą: Terrorist Takedown: ...
Uzyskanych glosów : 14
Red Dead Redemption
Red Dead Redemption to następna częśc gry akcji rozgrywającej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w postać J ...
Uzyskanych glosów : 28
ArmA 2: Operation Arrowhead
ArmA II: Operation Arrowhead jest odrębnym dodatkiem do rewelacyjnej strzelaniny od firmy Bohemia Interactiv ...
Uzyskanych glosów : 16
Sid Meiers Civilization V
W prezentowanej grze zaszły ogromne zmiany największe w samym interfejsie, który musimy określić mianem łatwe ...
Uzyskanych glosów : 26
Harry Potter i Insygnia Śmierci
W Grze gracz musi walczyć z samym Lordem Voldemortem, który zagraża zarówno światu magów ja ...
Uzyskanych glosów : 21
Empire: Total War
Prezentowana gra to następna część jednej z najszybciej sprzedających się i najwyżej komentowanych g ...
Uzyskanych glosów : 13
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja znanych na komputerach gierek wyścigowo-tuningowych. User może dowolnie rozbudowywać własne auto, startować w zorganizowanych wyścig ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje ubrania do konkursu z innymi użytkownikami, sprzedawaj ...
Gry okładki :

Tenchu: Shadow Assassins

gra Mafia 2

NBA 2K11

Sniper: Ghost

Sniper: Ghost Warrior

Need For Speed