Rezultaty wyszukiwania dla :

gra barbie zawody jeździeckie

Dantes Inferno
Dantes Inferno to gra stworzenia na podwalinach epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednak gra o charakterze edukacji, lecz mroczna gra akcji, w której czeka na gracza autentyczna wyprawa do otchłani piekielnych. Gracz ma zadanie przemierzyć dziewięć kręgów Piekła, napotykając dusze potępionych za najcięższe grzechy.

Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest dalszą odsłoną jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów. W tym przypadku wcielamy się w tajemniczych agentów walczących w zróżnicowanych misjach rozgrywanych w wielu miejscach świata. Gra daje możliwość rozgrywek wieloosobowych. Jest to wyśmienita pozycja dla graczy, dzięki dużej liczbie ciekawych trybów zabawy rozgrywających się na różnorodnych mapach.

God of War: Ghost of Sparta
God of War: Ghost of Sparta to następna krwawa gra akcji z serii God of War.

NBA 2K11
Prezentowana gra to następna, dwunasta już odsłona popularnego cyklu gier sportowych, pozwalającego branie udziału w rozgrywkach najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA. Gierka powstała w studiu Visual Concepts we partnerstwie z 2K Games, a jej patronem był Michael Jordan, jeden z najbardziej lubianych zawodników świata. Na wstępie gry wybieramy drużynę, którą będziemy następnie przeprowadzać do zwycięstwa, rozgrywając nią przez wszystkie rozgrywki, możemy również powiększyć grę o liczne dodatki menadżerskie – tak, by decydować realnie o wszystkim.

Red Dead Redemption
Prezentowany tytuł to następna częśc gry akcji rozgrywającej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w postać Johna Marstona bandyty który stara odnaleźć się na Dzikiem Zachodzie wchodzącym w XX wiek. Gra opowiada dzieje o ostatnich dniach Dzikiego Zachodu z mnóstwem pojedynków, gonitw i potyczek na tle miasteczek, prerii, pasm górskich etc.

Empire: Total War
Prezentowana gra to kolejna część jednej z najlepiej sprzedających się i bardzo dobrze ocenianych tytułów strategicznych świata przenosi grającego w czasach ekspansji kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka staną się areną działań potęg Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie ogromnymi statkami wymaga długiego treningu i szczegółowego przyswojenia reguł bitw na wodach.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to uzupełnienie do jednej z najlepszych serii produkcji tego typu. teraz przewodnim tematem dodatku jest kariera zawodowa znanych bohaterów gry. Otrzymujemy wiele zawodów, w których możemy podjąć pracę, a po czasie piać się na coraz wyższe stanowiska, by zyskać więcej kasy i muc np. remontować swojego mieszkania.

Key Krusher
Naciskaj klawisze, które są klawiaturze, zanim spadną na ekranie! Otrzymasz dodatkowe punkty za to, że szybkie zareagujesz. Buton w górnym rogu wskazują, ile razy można przegapić literki aż eksploduje klawiatura!

Steam Cab
Jesteś prostym kierowcą taxi. Mieszkasz i pracujesz w mieście z ogromnych ilością mieszańców, przestępczości, policji na dodatek masz złą żony. Czy uda ci się przetrwać.

Salve o Brasil das Enchentes
Sao Paulo, Rio de Janeiro i Santa Catarina prawie każdego roku cierpi z powodu powodzi. W tej grze będziesz strażakiem i twoim zadaniem jest ratowanie ludzi uwięzionych w domach. Bądź szybki, bo domy zawalają się z powodu osunięcia się ziemi.

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter
Kill Zombies, zanim dotrą do Ciebie zmierz się w szalonej walce, gdzie twoje umiejętności będą testowane na pewno. Kontrola TAOFEWA. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na niebo, niektóre z tych nieumarłych używają spadochronów!

Youda Farmer 2: Save the Village
Youda Farmer 2: Zapisanie Village, oferuje świetne nowe przygody hodowli! Big Boss zniszczył prawie wszystko, więc teraz do Ciebie należy, aby odbudować to wszystko. Zarabiaj i inwestować swoje pieniądze mądrze, Big Boss wyłapie każdą okazję do realizacji swoich niecnych planów!Darmowe Gry Online :


Tank Rampage 2012

Zombie Mart

Sheep Sheep Wolf

Launch!

SkyRace

StuntBiker

Park it!

Artillery 1.0

war of money 2

Maze 11.0

Crazy Snakes

Salve o Brasil das Enchentes

Gry Komputery / Konsole :

Tekken 6
Zaprezentowany tytuł jest już szóstą częścią sławnej na całym świecie bijatyki, która jest na rynku ...
Uzyskanych glosów : 10
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wszystkie poprzednie części tej gry jest bijatyką, w której niezależnie o ...
Uzyskanych glosów : 25
Front Mission Evolved
Front Mission Evolved prezentuje o walkach potężnych robotów bojowych z perspektywy trzeciej osoby. Gracz ma tut ...
Uzyskanych glosów : 26
God of War: Ghost of Sparta
Opisywana produkcja to następna krwawa gierka akcji z serii God of War. Uzyskanych glosów : 15
James Bond: Blood Stone
Opisana gierka nie jest złączona z historią przedstawioną w filmie jest to zupełnie nowa opow ...
Uzyskanych glosów : 16
Empire: Total War
opisywana gra to kolejna część jednej z najlepiej sprzedających się i najwyżej ocenianych produkcji ...
Uzyskanych glosów : 22
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja znanych na kompach PC gierek rajdowo-tuningowych. Zawodnik może zmieniać własne auto, startować w ulicznych wyścigach, zdobywać laski i uznanie na mieście ...
Kreatorka mody

Dołącz do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Pokazuj na wystawach swoje ciuchy do konkursu z inny ...
Gry okładki :

FIFA 11

WWE SmackDown vs. Raw 2011

Gran Turismo

Street Racer Europa

Harry Potter i Insygnia Śmierci

F1 2010