Rezultaty wyszukiwania dla :

gra batman do ściągnięcia

Splatterhouse
Nowa wersja gry Splatterhouse, która zaskakiwała w 1988 roku na japońskich automatach w formie krwawego beatem upa. Podobnie jak w pierwszej grze, w nowej odsłonie Splatterhouse przeistaczamy się w postać Ricka Taylora, mężczyznę próbującego uratować swoją dziewczynę, imieniem Jennifer, która zniknęła po wejściu do mrocznej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją istotami wydaje się być kusząca propozycja maski zapewniającej mu ogromną moc.

Lost Planet 2
Akcja gry toczy się kilka lat po zdarzeniach z pierwszej części gry. Przez tenokres sceneria gry zmieniła się ogromnie. Gracze będą prowadzić swoich bohaterów przez różne szczegóły fabuły tworzące niebywałe doznania. Twórcy gry zapowiadają, że dzięki przedstawieniu akcji z perspektyw różnorodnych miejsc i bohaterów będzie ona doskonała.

Skate 3
W tej grze najważniejsza jest współpraca skaterska. Grający dalej znajduje się co prawda w centrum wydarzeń, jednak inne ważne aspekty zabawy kręcą się wokół rywalizacji grupowych teamów. Na graczy czeka bowiem frajda, w ramach współpracy w konkursach drużynowych przeciwko pozostałym skaterskim teamom. A cała gra w zupełnie przemienionym otoczeniu. San Vanelona bowiem zastąpiono na Port Carverton raj skateboardowy.

Prince of Persia: Zapomniane Piaski
Gra rozpoczyna się tuż po wydarzeniach zapamiętanych z Piasków Czasu. W czasie dramatycznych podróży po ziemiach Azad Książę Persji postanawia zatrzymać się na chwilę w królestwie swego brata. Przypadkowo spostrzega wielką armię napadającą na zamek. Nie zwlekając zamierza jeszcze raz zastosować mocy Piasków Czasu i uratować królestwo przed upadkiem.

Red Dead Redemption
Red Dead Redemption to następna częśc gry akcji toczącej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w skórę Johna Marstona rzezimieszka który stara znaleźć się na Dzikiem Zachodzie wchodzącym w XX wiek. Gra opowiada historię o przedostatnich dniach Dzikiego Zachodu z mnóstwem pojedynków, gonitw i potyczek na tle miasteczek, prerii, pasm górskich etc.

Fable 3
Ukazana gra to kolejna, trzecia już przygoda ukazana w krainie Albionu stworzona przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Podobnie jak jej pierwowzór, jest znanym erpegiem, w którym akcję obserwujemy z widoku trzeciej osoby, a o ciągłości akcji decydują przemyślane wybory. Aktualnie jednak, w odróżnieniu od pierwowzoru, nie musimy stopniowo, w miarę nabierania doświadczenia stawać się bohaterem, teraz po rozpoczęciu zabawy stajemy się królem całego królestwa

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Geneza produkcji wzorem poprzednich części rozgrywa się wokół autentycznych organizacji i wydarzeń. Tym razem oddział Fok ma znaleźć i wyciągnąć informacje z ukrytego agenta KGB Alexandera Gozorowa mającego dostęp do tajnych akt dotyczących ataku nuklearnego, który sieje zagrożenie całemu światu i wymaga szybkiej interwencji.

Youda Farmer 2: Save the Village
Youda Farmer 2: Zapisanie Village, oferuje świetne nowe przygody hodowli! Big Boss zniszczył prawie wszystko, więc teraz do Ciebie należy, aby odbudować to wszystko. Zarabiaj i inwestować swoje pieniądze mądrze, Big Boss wyłapie każdą okazję do realizacji swoich niecnych planów!

Little Warrior
Pokonaj zło czerwonych najeźdźców zagrażających światu, którzy wprowadzają wojny i konflikty. Uzbrojony w tarczę i miecz mały wojownik wyrusza, by bronić swoją ojczyznę.

SkyRace
SkyRace to wciągająca gra wyścigowa o najwyższe miejsca. Postaraj się dotrzeć do wyznaczonego punktu przed upływem czasu.

Over The Rock
Wybierz swojego ulubionego monster truck i wystartuj w wyścigu przez przeszkody oczywiście liczy się szybkość przejazdu.

Trippy Ballz: Flash Version
Trippy Ballz jest to retro gra inspirowana w tradycji bat-ball na wzór jak Arkanoid czy Breakout ... ale bardziej zwariowana. : PDarmowe Gry Online :


Continuum

Nanobot Healer 5000

Book of Mages: The Dark Times

Snow White Difference

Grajkowo

Marine Dodger

Key Krusher

Subject

Ice Rider

Maze 11.0

Penguin Racer

Super Buddy 2

Gry Komputery / Konsole :

Final Fantasy XIII
Gra obrazuje konflikt pomiędzy panami utopijnego miasta Cocoon a rebeliantami przybyłymi z ...
Uzyskanych glosów : 27
StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwowzór, ponieważ nie uległo zmianie sedno zabawy. Wings of Liberty jest pie ...
Uzyskanych glosów : 18
Lost Planet 2
Fabuła gierki toczy się dziesięć lat po wydarzeniach z poprzedniej części gry. Przez tenczas plansza akcji zmieniła się ...
Uzyskanych glosów : 19
NBA 2K11
Prezentowana gra to następna, dwunasta już wersja rozpoznawalnego cyklu produkcji sportowych, ...
Uzyskanych glosów : 11
God of War: Ghost of Sparta
God of War: Ghost of Sparta to następna krwawa gierka akcji z serii God of War. Uzyskanych glosów : 16
WWE SmackDown vs. Raw 2011
WWE SmackDown vs. Raw 2011 to kolejna odsłona rozpoznawanej od lat serii gier traktującej o wrest ...
Uzyskanych glosów : 10
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na kompach gier wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może modyfikować własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, zdobywać laski i ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje ciuchy do konkursu z innymi graczami ...
Gry okładki :

Police Supercars Racing

NHL 11

Killzone: Liberation

X-PLANE 9

Black Mirror II

Ultimate Motocross