Rezultaty wyszukiwania dla :

gra babington

Metal Gear Solid
Opisywana produkcja obrazuje kolejne dzieje wykiwanego przez rząd Big Bossa. Fabuła gry odsyła nas w lata 1974 roku do Puerto Rico, gdzie nasz bohater wraz z dowodzoną przez siebie armią wojowników ma za cel sprawdzić, z jakich powodów tamtejszy rząd oraz CIA ochraniają tajemnicza grupę militarną. I to wbrew konstytucji tego małego państwa.

Front Mission Evolved
gra mówi o walkach ogromnych maszyn mechów z perspektywy trzeciej osoby. Gracz ma ma w grze możliwość dowodzenia jednym z wybranych robotów. Choć twórcy gry na początku pragnęli zrobić z FME strategię, wytworzyli produkcje z gatunku akcji, ukazanej w klimacie całej serii Front Mission rozgrywanej w 2171 roku.

Lara Croft and the Guardian of Light
Lara Croft and the Guardian of Light opowiada o identycznych perypetiach Lary Croft i bojownika Majów o imieniu Totec. Gierka oferuje miłą i pełną humoru opowieść rodem z produkcji przygodowych. Fabuła produkcji toczy się wokół tajemniczego artefaktu nazywanego Mirror of Smoke (Lustro Dymu). Wkroczmy do gry i zwalczajmy hordy zmarłych wojowników, olbrzymie salamandry i inne potwory.

Gear grinder
Zaprezentowana gra to fantastyczna fala destrukcji, połączenie wyścigów samochodów i dynamicznej strzelanki utrzymana w zwyczaju doskonale wyposażonych pojazdów. Przedzieraj się pozostawiając zniszczenie poprzez misje w trybie fabularnym lub zabaw się zwykłą destrukcją w trybie multiplayer.

Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest kolejną częścią wyścigów motoryzacyjnych niezwykle popularnej serii tego tupu gier. Produkcja wyróżnia się ponadto dopracowanym, faktycznym modelem sterowania autem zmieniającym się w zależności z typem pojazdu oraz jego rozbudowaniem. Gra zapewnia wielu wyścigów w niezwykłych zawodach gwarantujących lubiącym motoryzacji liczne godzin rewelacyjnej zabawy.

Dragon Ball: Raging Blast 2
Gierka to bijatyka, w której gracz wciela się w postacie sławnych z niezwykle rozpoznawanej marki Dragon Ball i bierze udział w niezwykłych, fantastycznych bijatykach. Tytył jest dalszą częścią mało granej gry z 2009 roku.Jest klasycznym reprezentantem gier tego typu. Grający otrzymuje tu przychylność brania udziału w wielu pojedynkach przerywanymi komunikatami obrazującymi zawiłości fabularne.

Crysis 2
Fabuła gierki rozpoczyna się trzy lata po zdarzeniach, których świadkami byliśmy w pierwszej części. Przez ten czas obcy uszkodzili znaczną część ziemskiej planety przemieniając ją w pole walk. Największe miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, zmieniły się w ruiny, których ulicami wałęsają się obcy, a przestrzeń nad nimi kontrolują okręty kosmiczne. Grający zostaje umieszczony w samo serce zrujnowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić opór rzeczywistości

Sharkies Revenge
Jesteś eksperymentalnym rekinem robotem, który wymknął się z rąk wojskowych.

Madpet Massacre MOBILE
Pomóż małej śwince przetrwać ataki krwawych rzeźników!

Summoner Saga Endless Chap 1
Pierwszy rozdział sagi Summoner Endless. Sequel gry RPG Flash bitwy, Summoner Saga! Wiele nowych funkcji dodanych w SSE, to nowa historia, nowe postacie, system lochu, darmowy system rozmów, wielki system opiekuna, itp. Ciesz się grą.

Park it!
Myślisz, że jesteś super kierowca? Spróbuj zaparkować wszystkie samochody na specjalnych parkingi!

SkyRace
SkyRace to wciągająca gra wyścigowa o najwyższe miejsca. Postaraj się dotrzeć do wyznaczonego punktu przed upływem czasu.Darmowe Gry Online :


Nanobot Healer 5000

Inferno Meltdown

Crazy Snakes

Truck Trial

Steerwheels

Scape

Arm of Revenge

Key Krusher

StuntBiker

Book of Mages: The Dark Times

Over The Rock

Ghost chemist 2

Gry Komputery / Konsole :

Castlevania: Lords of Shadow
Castlevania: Lords of Shadow to najnowsza seria znanej przygodówki, która została wytworzona z myślą o e ...
Uzyskanych glosów : 12
James Bond: Blood Stone
Ukazana gra nie jest połączona z historią omówioną w filmie jest to zupełnie inna opowieść. Kolejny raz Naszemu ...
Uzyskanych glosów : 27
WWE SmackDown vs. Raw 2011
WWE SmackDown vs. Raw 2011 to kolejna wersja znanej od lat serii gier mówiącej o wrestlingu. Ten typ walki n ...
Uzyskanych glosów : 18
Fallout: New Vegas
Produkcja skupia się na ukazaniu konfliktu trzech frakcji: New California Republic, Caesars Legion i ...
Uzyskanych glosów : 22
God of War: Ghost of Sparta
Prezentowana produkcja to następna brutalna gra akcji z serii God of War. Uzyskanych glosów : 27
Killzone 2
Niezwykła gra gdzie starcie rozpoczyna się wraz z nadejściem Killzone 2. Gierka wysyła walki wojenne na ziemie Helgha ...
Uzyskanych glosów : 22
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na blaszakach gier wyścigowo-tuningowych. User może dowolnie modyfikować własne auto, uczestniczyć w ulicznych wyścigach, podrywać ...
Kreatorka mody

Wejdź do barwnego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Pokazuj na wystawach swoje ciuchy do rywalizacji z innymi k ...
Gry okładki :

F1 2010

Dantes Inferno

Tekken 6

Football Manager 2010

Empire: Total War

StarCraft 2: Wings of Liberty