Rezultaty wyszukiwania dla :

gra bąbelkowa armatka

Dantes Inferno
Dantes Inferno to projekt stworzenia na podwalinach epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednakże produkcja o wymiarze edukacji, lecz mroczna gra akcji, w której oczekuje na grającego realistyczna wyprawa do otchłani piekielnych. Gracz musi przejść dziewięć kręgów Piekła, napotykając dusze zesłanych za najcięższe grzechy.

Planet Horse
Tytuł to gra dla fanów jazdy konno, w której prócz różnych ras koni możemy wybrać także zebry czy jednorożce. Przemierzamy w szczególności leśne tereny oraz rozległe amerykańskie stepy. Gierka to produkcja wytworzona z myślą o młodych entuzjastach jeździectwa, która w bardzo dużym stopniu przypomina takie tytuły jak Horsez czy My Horse and Me.

Tenchu: Shadow Assassins
Opisywana gra jest kolejną odsłoną serii gier akcji opowiadających o wojownikach ninja. Ucieleśniamy się tutaj w dwoje rozpoznawanych z pierwszej cześć mistrzów - Rikimaru i Ayame, posiadających inne moce co wymagawymusza stosowania różnej taktyki. Mamy do wyboru typowe dla feudalnej Japonii tego okresu bronie - katany, ninjato, tanto, shurikeny oraz bardziej oryginalne zabawki wojowników ninja, jak np bomby dymne.

Terrorist Takedown: Trylogia
Terrorist Takedown: Trylogia to zestaw 3 gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego składowe wchodzą: Terrorist Takedown: Konflikt Na Bliskim Wschodzie, Terrorist Takedown: Payback oraz Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu. Grający kieruje postacią żołnierza sławnej jednostki wojskowej. Jego zleceniem jest przeprowadzeniu spustoszenia pośród grup terrorystycznych.

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwszą część, ponieważ nie uległo zmianie sedno zabawy. Wings of Liberty jest pierwszą i główną częścią StarCrafta II, rozpoczynającą trylogię. Musimy doprowadzić naszą rasę do walki, budując bazę, zbierając surowce, ulepszając możliwości zbrojne oraz pokonując przeciwnika. Gry składa się z wielu misji, w których poznajemy pełną zwrotów akcji historię konfliktu.

Lowrider Extreme
Stań się bossem przedmieścia w nowej, rewelacyjnej gierce motoryzacyjnej. Zdobądź auto, z którego zrobisz w swym garażu prawdziwe monstrum. Dobieraj akcesoria i ustawienia tak, aby wydusić maksymalne moce ze swojej maszyny! Wizerunek też się liczy, bez alu kół, ekstremalnej sylwetki, metalik lakieru i dobrego zestawu audio nie podbijesz podmiejskich ulic.

Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Fabuła produkcji dzieje się kilka lat przed wydarzeniami ukazanymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep podzielona jest na trzy, jednocześnie rozgrywające się kampanie. Poszczególna misja jest odpowiedzialna jednemu z trójki praktykantów Mistrza Keyblade. Nadrzednym celem jest odnalezienia Mistrza Xehanorta i jego praktykantów, których znikniecie doprowadziło do dużej liczby katastrof.

Just Shut Up & Drive
Przejażdżka tak szybko jak sobie nawet nie wyobrażasz, pokonaj rywali w tym wyjątkowym Outrun 3d! Ukończ wyścig przed upływem czasu, zyskuj dodatkowe punkty wyprzedzając inne samochody.

LL City Parking
Zaparkuj samochód jak najdokładniej w oznaczone miejsce. Nie uderzaj innych samochodów lub innych przeszkód, w przeciwnym razie samochód będzie uszkodzony. Gdy zaparkujesz naciśnij klawisz spacji.

Coaster Cars: Twist track
Fast 3D gra wyścigowa na roller coasterach.

Super Buddy 2
Jest to kolejna gra Super wiewiórki i przygód jej przyjaciół. Tym razem nasz bohater musi stanąć do walki. Skakać przez wrogów, zbierać pieniądze i dodatki dekoracyjne lub ozdobne kwiaty.

Steerwheels
Gra zapewnia 20 poziomów? Stań do walki o zwycięstwo, i prestiż na drodze wśród rywali.Darmowe Gry Online :


Sheep Sheep Wolf

Stone Evade

Snow White Difference

Burger XXL Restaurant

Madpet Massacre MOBILE

CrashBoard

Ghost Catching

Youda Farmer 2: Save the Village

galaxys moon finder minigame

Karrmageddon

Over The Rock

Maze 10.0

Gry Komputery / Konsole :

Divinity II: The Dragon Knight
Opisywana gra to kolejna prezentacja serii gier cRPG. Gra opowiada losy, które na umieszczają nas w ziemie Rivell ...
Uzyskanych glosów : 28
Dead Space 2
Prawdziwym zadaniem grających jest przetrwanie. Wypełnienie tego jest możliwe walcząc z mutantami z widok ...
Uzyskanych glosów : 26
WRC: FIA World Rally Championship
Prezentowany tytuł to gra wyścigowa, w której jeździmy w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Międzynarodo ...
Uzyskanych glosów : 23
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest kolejną odsłoną jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów. W tym przypadku wcielamy się w t ...
Uzyskanych glosów : 26
Gear grinder
Gear Grinder to realistyczna fala destrukcji, połączenie wyścigów samochodów i wartkiej strzelanki zachowanej w formule ...
Uzyskanych glosów : 21
Crysis 2
Fabuła produkcji zaczyna się trzy lata po zdarzeniach, których obserwatorami jesteśmy w poprzedniej częś ...
Uzyskanych glosów : 24
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja znanych na blaszakach gierek wyścigowo-tuningowych. Gracz może dowolnie modyfikować swoje auto, uczestniczyć w ulicznych wyścigach, podrywać laski i r ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Pokazuj swoje ciuchy do konkursu z innymi użytkownikami, sprzedawaj swoje ciuchy i z ...
Gry okładki :

Apache: Air Assault

Avatar: The Game

Dantes Inferno

UFC Undisputed 2010

WRC: FIA World Rally Championship

Two Worlds II