Rezultaty wyszukiwania dla :

gra bajeczna przygoda

Fable 3
Ukazana gra to następna, trzecia już edycja ukazana w krainie Albionu przygotowana przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Tak samo jak jej pierwowzór, jest rozpoznawalnym erpegiem, w którym działania widzimy z widoku trzeciej osoby, a o ciągu fabuły decydują podejmowane wybory. Tym razem jednak, inaczej od poprzednich części, nie mamy obowiązku stopniowo, w miarę zyskiwania doświadczenia stawać się bohaterem, teraz po rozpoczęciu zabawy stajemy się królem całego królestwa

Skate 3
W grze najważniejsza jest współpraca skaterska. Grający dalej jest co prawda w środku zdarzeń, jednakże wszystkie ważne aspekty gry umieszczone są wokół zmagań grupowych teamów. Na graczy czeka bowiem przygoda, w ramach wspólnego działania w zadaniach drużynowych przeciwko innym skaterskim teamom. A calosc gry w dogłębnie przemienionym środowisku. San Vanelona bowiem zastąpiono na Port Carverton raj skateboardowy.

Zoptirik Stunt Biker
Po przygoda w dżungli Zoptirik postanowił spróbować doświadczenie Stunt Bikea. Wyzwanie to odbywa się w różnych środowiskach. W lesie, off-roadu i miasta i innych. Zoptirik jest stunt bike riderem. Pomóż mu, aby zakończył każdy poziom jak najszybciej.

Killzone 2
Niebywała gra gdzie działanie wojenne zaczyna się wraz z nadejściem Killzone 2. Gierka przenosi zmagania wojenne na terytorium Helghastów dokonując krwawego ataku na wroga. Walki będą jeszcze bardziejgroźniejszym, przeciwnicy lepiej walczą a wojna wciąż trwa. Już niedługo pochłonie Cię realistycznie ukazany plan działań wojennych.

Tekken 6
Ukazany tytuł jest następną częścią rozpoznawanej na całym świecie bijatyki, która istniej na rynku rozrywkowym jeszcze w latach konsoli PSX. Historia jest następcą zdarzeń zaprezentowanych w Tekken 5, aktualnie Jin Kazama stoi na czele Mishima Zaibatsu i planuje kolejną odsłonę sławnego turnieju King of Iron Fist, by raz na zawsze uporać się z G Corp. Prezentowany tytuł oferuje przede wszystkim ogromną liczbę zawodników, których możemy dowolnie edytować. Poza tym do starych zawodników dołączyła ósemka nowszych śmiałków.

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące najnowsze technologie i niebywałą infrastruktura czyniące to miejsce znakomitym do zamieszkania. Spotykamy jednak ważny problem bardzo duży wzrost przestępczości. Aby go rozwiązać powołano specjalną grupę policji, posiadającą superszybkie auta, której pracą jest szybkie niszczenie przestępczości. Już teraz masz możliwość wkroczyć do tej elitarnej jednostki i brać udział w niebezpiecznych misjach, siądź za sterami superradiowozu.

Aion: Assault on Balaurea
Akcja gierki toczy się w zmyślonym świecie Atreia, gdzie grający, jako Asmodianie i Elyosi, posiadają za funkcję walczyć z Dragonlordami, okupującymi ziemie Balaurea. Co najważniejsze, ich absolutny władca, odpowiedzialny jest za najazd opisanej Atreii. Więc stawiamy na zemstę i idziemy do walki także z jego sprzymierzeńcami.

God of War: Chains of Olympus
Opisywana gra to aktualna wersja serii God of War, gdzie podobnie jak pierwsze części opowiada losy potężnego żołnierza Kratosa. prezentowany ludek po zostaje skierowany do służenia bogom Olimpu. Kiedy jest na ich usługach walczy z mnóstwem okrutnymi, antycznych potworów uzywając wiele wypasionych broni oraz moce boskie, nadane mi od bogów.

Red Dead Redemption
Prezentowany tytuł to kontynuacja gry akcji rozgrywającej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w osobę Johna Marstona rzezimieszka który pragnie znaleźć się na Dzikiem Zachodzie wkraczającym w XX wiek. Gra przedstawia dzieje o ostatnich dniach Dzikiego Zachodu z mnóstwem pojedynków, gonitw i potyczek na tle miasteczek, prerii, pasm górskich etc.

German Truck Simulator
Swoją zabawę z grą zaczynamy jako słabo doświadczony kierowca i realizujemy mało płatne przejazdy musimy zarobić wystarczająco pieniędzy by móc założyć własną firmę przewozową. German Truck Simulator w miarę rozwoju daje coraz większą liczbę opcji, takich jak rozszerzenie liczby ciężarówek, zatrudniania pracowników, wynajmu powierzchni magazynowej oraz planowanie tras przejazdu.

SpeedBoat
Weź udział w spływie łodzią, unikaj przeszkód i postaraj się pokonać trasę w jak najszybszym czasie.

littleSkywire2
Little Skywire to fajna gra zapewniająca 11 poziomów, wiele różnych scenariuszy rozgrywek.

Twin Cat Warriorn 2
Złap wszystkie kamienie i bezpiecznie dotrzyj do pozycji terminala aż do końca poziomu. Należy unikać wody i kolców bo umrzesz!

Maze 11.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle
Weź udział w szaleńczym wyścigu przez zdradziecką Jungle swoim klimatyzowanym Retro cruiserem. Dodaj do auta rakiety, skrzydła i pistolety pokonując wszystkie poziomy.Darmowe Gry Online :


Burger Quest

Maze 5.0

Formula One

Intelligence - The new enemy

gra pinball Bloczki

Zoptirik Stunt Biker

Super Tractor

Burger XXL Restaurant

Hungry Dino

Little Warrior

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

littleSkywire2

Gry Komputery / Konsole :

Fallout: New Vegas
Giera koncentruje się na pokazaniu konfliktu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i mieszkańców New ...
Uzyskanych glosów : 13
Metro 2033
Produkcja to gierka typu FPS, obejmująca rozliczne elementy charakterystyczne dla survival h ...
Uzyskanych glosów : 25
Dantes Inferno
Dantes Inferno to gra wytworzona na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednakże produkc ...
Uzyskanych glosów : 24
Harry Potter i Insygnia Śmierci
W ukazanej grze grający musi walczyć z samym Lordem Voldemortem, który zagraża zarówno świ ...
Uzyskanych glosów : 16
Final Fantasy XIII
Produkcja obrazuje konflikt pomiędzy władzami utopijnego miasta Cocoon a złoczyńcami pochodz ...
Uzyskanych glosów : 14
Sniper: Ghost
Opisywany tytuł to wyśmienita gierka akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajpe ...
Uzyskanych glosów : 19
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na kompach gier wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może zmieniać swoje auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, pod ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Wystawiaj swoje ciuchy do konkursu z innymi graczami, sprzedawa ...
Gry okładki :

Gear grinder

James Bond: Blood Stone

Sniper: Ghost Warrior

StarCraft 2: Wings of Liberty

Apache: Air Assault

FIFA 11