Rezultaty wyszukiwania dla :

gra bakuś

Splatterhouse
Nowsza wersja gry Splatterhouse, która zawitała w 1988 roku na japońskich automatach w formie krwawego beatem upa. Podobnie jak w pierwowzorze, w najnowszej odsłonie Splatterhouse wcielamy się w postać Ricka Taylora, mężczyznę pragnącego uwolnić swoją ukochaną, imieniem Jennifer, która zniknęła po wkroczeniu do niezwykłej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją stworami może być kusząca propozycja maski obiecującej mu niesamowitą moc.

Metal Gear Solid: Peace Walker
Prezentowany tytuł ukazuje dalsze dzieje oszukanego przez rząd Big Bossa. Akcja tytułu wysyła nas w lata 1974 roku do Puerto Rico, gdzie główny bohater wraz z dowodzoną zebraną armią ochotników ma za zadanie sprawdzić, z jakich powodów dyktatorski rząd oraz agencje rządowe finansują zorganizowaną grupę militarną.

F1 2010
Gra to oczywiście produkcja aspirująca do miana symulacji, jednakże zezwala na uruchomienie całkiem wielu uproszczeń, dzięki czemu mniej praktyczni grający uzyskują mnóstwo frajdy z gry. Twórcy gry zdecydowali się umieścić w niej wszystkie grupy startujące w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe z Grand Prix.

Black Mirror II
Fabuła ukazanej gierki toczy się w 1993 roku, a więc kilkanaście lat po zdarzeniach z pierwszej sagi The Black Mirror. teraz grający wciela się w sylwetkę faceta imieniem Darren, a rozgrywka rozpoczyna się w niedużym mieście Biddeford, zlokalizowanym w Nowej Anglii. Nasz bohater spotyka tu Angelinę, którą poszukuje niebezpieczna osoba, najprawdopodobniej nie mająca wobec niej pokojowych intencji.

Empire: Total War
opisywana gra to kolejna część jednej z najszybciej sprzedających się i bardzo dobrze komentowanych tytułów strategicznych świata umieszcza gracza w czasach ekspansji kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka zostaną areną zmagań potęg Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie ogromnymi statkami wymaga długiego treningu i dokładnego poznania zasad walki na wodach.

Tron Evolution
W produkcji podejmujemy udział w zdarzeniach mających stanowisko przed genezą ukazaną w TRON Legacy. Uzyskujemy tu więc możliwość poznania całej historii, zapoczątkowanej w latach 80. przez reżysera i scenarzystę Stevena Lisbergera. Co ciekawe, w obrazie zawarte zostały odniesienia do gry, więc jego zrozumienie w pewnym stopniu wymaga obejrzenia TRON: Evolution.

Taxi 3 - Extreme Rush
Opisywana gra to znakomita ściganka. Masz bardzo mocno zły dzień, a co najgorsze przed chwilą ktoś ukradł Twoją wypasioną taksówkę. Otrzymałeś jednakże niebywałą szansę. Zostałeś przyjęty do nielegalnych ściganek, dzieki którym można zarobić bardzo dużo pieniądze. Rozpoczyna się prawdziwa akcja na ulicach miasta.

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle
Weź udział w szaleńczym wyścigu przez zdradziecką Jungle swoim klimatyzowanym Retro cruiserem. Dodaj do auta rakiety, skrzydła i pistolety pokonując wszystkie poziomy.

Marine Dodger
Jesteś morskim cwaniakiem i musisz unikać inne łodzie. Do pokonania masz 5 trudnych poziomów. Każdy nowy poziom prezentuje więcej jachtów na ominięcia.

Wizardraw
Zaklęcia, kule ognia z hordami stworzeń. Wszystko to w tej niezwykłej grze akcji.

Super Laser Tank vs The Robot Invasion
Wyśmienita gra akcji, która wciągnie cię w niezapomniany świat walk i potyczek wojennych.

Alien Hunter
Alien Hunter. Złap wszystkich obcych panoszących się po planecie.Darmowe Gry Online :


Strzelaj Moco

Spider Shot

Coaster Cars: Bridges track

Supreme Drifiting

The 19th: Hospital

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Intelligence - The new enemy

Maze 5.0

Slug Racing

War of the Words

Sheep Sheep Wolf

Escape the Cursed Island

Gry Komputery / Konsole :

Killzone 2
Killzone 2 gdzie walka rozpoczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. Producent wysyła zmagania wojenne na teryto ...
Uzyskanych glosów : 22
The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to rozszerzenie do jednej z najlepszych serii produkcji tego typu. W tej produkcji przewodnim te ...
Uzyskanych glosów : 10
Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest wyśmienita grą akcji, w której gracz przeistacza się snajpera. W produkcji mamy w g ...
Uzyskanych glosów : 28
Apache: Air Assault
W prezentowanym tytule gracz uzyskuje kontrolę nad różnymi wersjami śmigłowców Apache, zaopatrz ...
Uzyskanych glosów : 24
Heavy Rain
Gierka pozwala przemienić się w rolę wybranych kluczowych dla gry bohaterów. Każda ma całk ...
Uzyskanych glosów : 16
Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Gra oferuje kilkanaście misji dla graczarozgrywającego, położonych na polach najsławniejszych starć tego światowe ...
Uzyskanych glosów : 12
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja znanych na popularnych blaszakach gierek rajdowo-tuningowych. Gracz może dowolnie zmieniać swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, podrywać dziewczyny i uzn ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje ciuchy do konkursu z innymi kreatorkami, sprzedawaj zrobio ...
Gry okładki :

Castlevania: Lords of Shadow

Empire: Total War

Skate 3

Symulator Demolki

Shift 2 Unleashed

Terrorist Takedown: Trylogia