Rezultaty wyszukiwania dla :

gra babylon

Heavy Rain
Gra zezwala przemienić się w rolę wybranych kluczowych dla gry bohaterów. Każda posiada zupełnie inną historię oraz steruje nim całkiem inne motywy. Gra pokazuje się w taki sposób, by na pozór niepowiązane ze sobą składowe pod koniec składały spójną całość. Podczas zabawy mamy możliwość zobaczyć postacie w bardzo autentyczny sposób oddając ich uczucia. Także wybuchy, wypadki pojazdów oraz zjawiska atmosferyczne prezentują wielki poziom i świadczą o niesamowitym potencjale gry.

Mass Effect 2
Mass Effect 2 zagrożone jest życie całej ludzkości. Zaraz po tym, jak główny bohaterbohater gry Shepard odparł atak Żniwiarzy chcących zmieść całe organiczne życie, pojawia się nowe, tajemnicze niebezpieczeństwo. Na obrzeżach kosmosu giną ludzkie kolonie. Jedynym który ma możliwość powstrzymać to przerażające zjawisko jest Shepard udowadniając że jest wielkim wojownikiem.

Two Worlds II
Gierka jest dalszym ciągiem rozwiniętej gry cRPG Two Worlds. Poprawiono się przede wszystkim składniki związane z interaktywnością świata przedstawionego oraz systemem walki wręcz, jak również dodano bardzo dużo nowatorskich rozwiązań i pomysłów. Do najciekawszych możemy podpiąć większą możliwość ruchów granej postaci oraz użycie całkowicie nowoczesnego środka transportu – łodzi i żaglowców, dzięki którym dotrzemy do całkowicie nowych miejsc.

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Gra gwarantuje dziesięć poziomów dla grającegorozgrywającego, położonych na polach najsławniejszych bitew tego globalnego konfliktu wojennego. Wszystkie zadania są na terenie Europy, a gracz ma szansę wziąć udział w akcjach Operacja Market Garden, Niemiecka kontrofensywa w Ardenach, oraz na rzece Ren. geneza gierki polega na obronie własnych lub zdobytych pozycji, i pozostaniu przy życiu, pośród wojennych kul.

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest wyśmienita grą akcji, w której grający wciela się w snajpera. W produkcji mamy w głównej mierze być czujnymi i powoli likwidować wrogów z zasadzki. Fabuła gry jest o tyle oryginalna, że mamy możliwość wcielić się w żołnierza posługującego się pistoletem snajperskim.

Dantes Inferno
Dantes Inferno to produkcja stworzenia na podwalinach epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednak produkcja o cechach edukacji, lecz mroczna gra akcji, w której czeka na gracza autentyczna wyprawa do otchłani piekielnych. Gracz musi przejść dziewięć bram Piekła, napotykając dusze potępionych za najcięższe grzechy.

The Sims 3
The Sims 3, stwórz niepowtarzalne Simy i wymyśl im życie. Ich wygląd i charakter uzależniona jest tylko od Ciebie! Buduj swoim Simom domy od luksusowych willi jak do tradycyjnych dworków. Idź z Simami na miasto i zabaw się w przepełnionym życiem świecie gry! Świat Simów to cele i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

The Slide Master - Porsche
Zabawne puzzle z pięknego Porsche! Aby wygrać grę należy ułożyć wszystkie obrazki.

Little Warrior
Pokonaj zło czerwonych najeźdźców zagrażających światu, którzy wprowadzają wojny i konflikty. Uzbrojony w tarczę i miecz mały wojownik wyrusza, by bronić swoją ojczyznę.

Alien Hunter
Alien Hunter. Złap wszystkich obcych panoszących się po planecie.

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle
Weź udział w szaleńczym wyścigu przez zdradziecką Jungle swoim klimatyzowanym Retro cruiserem. Dodaj do auta rakiety, skrzydła i pistolety pokonując wszystkie poziomy.

SocioTown: The Uninvited Guests
Pomóż Toby pozbyć się nieproszonych gości ze swojego mieszkania w tej wyjątkowej gry przygodowej oferuje szczegółowe efekty grafiki 3DDarmowe Gry Online :


Maze 5.0

Super Buddy 2

Book of Mages: The Dark Times

Stone Evade

Wizardraw

Sharkies Revenge

Coaster Cars: Twist track

CrashBoard

Intelligence - The new enemy

Toothn Claw

War of the Words

Drake And The Wizards

Gry Komputery / Konsole :

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest wyśmienita grą akcji, w której gracz przeistacza się snajpera. W ...
Uzyskanych glosów : 17
WWE SmackDown vs. Raw 2011
WWE SmackDown vs. Raw 2011 to kolejna odsłona znanej od lat serii gier mówiącej o wrestlingu. Ten t ...
Uzyskanych glosów : 20
Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Prezentowana gra jest wielce oczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. Dochodzenie w związku zabójstwa córki toczy a ...
Uzyskanych glosów : 22
StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwszą część, ponieważ nie zmieniło się sedno Gry. Wings of Liberty jest pierwsz ...
Uzyskanych glosów : 28
Brothers in Arms: D-Day
Prezentowany tytuł podobnie jak poprzednie części, zezwala nam wcielić się w wojsko, podejmuj ...
Uzyskanych glosów : 27
Grand Theft Auto 4
Nowa część Grand Theft Auto to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku. Wyśmienita, b ...
Uzyskanych glosów : 25
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie rozbudowywać własne auto, startować w zorganizowanych wyścigach, zdobyw ...
Kreatorka mody

Dołącz do oszałamiającego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje kreacje do rywaliz ...
Gry okładki :

NBA 2K11

Shift 2 Unleashed

NHL 11

Killzone 2

Symulator Farmy 2011

Prince of Persia: Zapomniane Piaski