Rezultaty wyszukiwania dla :

arkanoid gra pobierz

Continuum
Continuum jest zachowana w stylu gry Arkanoid. Musisz w swój sposób niszczyć cegły z Power Ball! Użyj dopalaczy, które pomogą Ci w Twojej misji.

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest wspaniałą grą akcji, gdzie grający przeistacza się snajpera. W grze musimy w głównej mierze być czujnymi i powoli niszczyć wrogów z zasadzki. Fabuła gry jest o tyle oryginalna, że mamy możliwość wcielić się w żołnierza posługującego się karabinem snajperskim.

WWE SmackDown vs. Raw 2011
Opisana gra to następna odsłona ukazującej się od lat serii gier traktującej o wrestlingu. Ten rodzaj walki najszerzej rozpoznawany jest w USA i Japonii, a największe sens odgrywa w nim tak naprawdę zagranie jak najbardziej efektownego show na ringu, a rywalizacja sportowa stacza na drugi plan. Tytuł pozwala wcielić się w rzeczywistych wrestlerów znanych z walk miedzy innymi w takie gwuazdy jak Randy Orton, Chris Jericho, The Miz czy The Undertaker.

Assassins Creed 2
Assassins Creed II to kolejna seria mocno wypasionej gry akcji, w której wcielamy się w tajemniczego zabójcę Ezio Auditore de Firenze i naszym nadrzędnym rozkazem jest ciche niszczenie zaznaczonych zadań. Giera gwarantuje jeszcze bardziej odmienną grę niż w poprzedniej serii zaskakując wciągającymi rozwiązaniami i niezapomnianymi misjami. Gra stanowi niesamowite wykorzystanie stawiając ją na jeszcze większy poziom.

Gear grinder
Zaprezentowana gra to rewelacyjna fala destrukcji, połączenie ściganki ciężarówek i szybkiej strzelanki ukazanej w formule uzbrojonych pojazdów. Przejeżdżaj pozostawiając destrukcję poprzez misje w trybie fabularnym lub zabaw się zwykłą destrukcją w trybie multiplayer.

Tenchu: Shadow Assassins
Zaprezentowana gra jest kolejną odsłoną serii gier akcji opowiadających o wojownikach ninja. Ucieleśniamy się tu w dwójkę znanych z poprzednich odsłon wojowników - Rikimaru i Ayame, mających odmienne zdolności co wymagawymusza zastosowanie różnej taktyki. Mozemy wybrać typowe dla feudalnej Japonii tego czasu bronie - katany, ninjato, tanto, shurikeny oraz bardziej oryginalne zabawki wojowników ninja, jak na przykład bomby dymne.

X-PLANE 9
Gra jest w największym stopniu zrobionym symulatorem lotu dostępnym w postaci gry. X-Plane 9 to symulator przelotów maszyn powietrznych: od jedno silnikowych po wielosilnikowe odrzutowce; od szybowców po sterowce; od helikopterów poprzez statków kosmicznych. Używając przepisów\wytycznych teorii napędów śmigłowych, gra dokładnie odzwierciedla właściwości aerodynamiczne pokazując realistyczne odwzorowanie dynamiki lotu.

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Gra oferuje kilkanaście poziomów dla grającegorozgrywającego, położonych na polach najznakomitszych walk tego światowego konfliktu zbrojnego. Prezentowane walki są na terytorium Europy, a gracz ma przyjemność brać udział w akcjach Operacja Market Garden, Niemiecka kontrofensywa w Ardenach, oraz na rzece Ren. geneza gry polega na obronie swoich bądź zdobytych pozycji, i pozostaniu przy życiu, pośród wojennych kul.

Snow White Difference
Gra to tradycyjna bajka o Snow White.

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.

Park it!
Myślisz, że jesteś super kierowca? Spróbuj zaparkować wszystkie samochody na specjalnych parkingi!

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter
Kill Zombies, zanim dotrą do Ciebie zmierz się w szalonej walce, gdzie twoje umiejętności będą testowane na pewno. Kontrola TAOFEWA. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na niebo, niektóre z tych nieumarłych używają spadochronów!

Karrmageddon
semi-hołd to gry dobrze znana. Rywalizuj z innymi graczami o najwyższy wynik.Darmowe Gry Online :


galaxys moon finder minigame

LL City Parking

Maze Attack

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Super Buddy 2

Tutankamoto Free

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Monster Truck Trip

Marine Dodger

Artillery 1.0

GrannyCatches

Disruptive Ride

Gry Komputery / Konsole :

Patapon 2
Prezentowana gra to ciąg dalszy niebywałego hitu z przed 2008 roku. Tytuł łączy wiele różnych ga ...
Uzyskanych glosów : 26
Red Dead Redemption
Prezentowany tytuł to kontynuacja gry akcji toczącej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w skór ...
Uzyskanych glosów : 22
Street Racer Europa
Prezentowany tytuł to gra motoryzacyjna, w której bierzemy udział w zawodach wyścigów w 6 europejskich miejsco ...
Uzyskanych glosów : 18
NHL 11
NHL 11 to następna edycja symulatorów sportowych, tworzonych i sprzedawanych przez firmę Electronic Arts. Produkcj ...
Uzyskanych glosów : 21
Gear grinder
Gear Grinder to rewelacyjna fala destrukcji, połączenie ściganki samochodów i szybkiej strzelanki zachowanej w zw ...
Uzyskanych glosów : 21
Final Fantasy XIV
Jakiś czas temu, państwa-miasta toczyły walki nawzajem wciąż o panowanie. Zostawiając śmierć, bestialsk ...
Uzyskanych glosów : 23
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja znanych na blaszakach gier rajdowo-tuningowych. Użytkownik może rozbudowywać swoje auto, startować w wyścigach, podrywać laski i uznanie na mieście. Wspaniała ...
Kreatorka mody

Dołącz do nadzwyczajnego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do konkursu z innym ...
Gry okładki :

Aion: Assault on Balaurea

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

Gran Turismo 5

Tenchu: Shadow Assassins

WRC: FIA World Rally Championship

Sniper: Ghost