Rezultaty wyszukiwania dla :

animki gra

Gear grinder
Gear Grinder to realistyczna fala destrukcji, połączenie ściganki samochodów i szybkiej strzelanki ukazanej w zwyczaju uzbrojonych pojazdów. Przejeżdżaj pozostawiając zniszczenie przez misje w trybie fabularnym lub baw się zwykłą destrukcją w trybie multiplayer.

Fable 3
Prezentowana gra to kolejna, trzecia już edycja ukazana w krainie Albionu stworzona przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Tak samo jak jej poprzedniczki, jest znanym erpegiem, w którym akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a o ciągu akcji decydują podjęte przez nas wybory. Aktualnie jednak, w odróżnieniu od pierwowzoru, nie musimy stopniowo, w miarę zyskiwania doświadczenia stawać się bohaterem, aktualnie po rozpoczęciu zabawy stajemy się władcą całego królestwa

Symulator Farmy 2011
Prowadzenie farmy to nie byle jakie zajęcie. Dzięki nowej serii gry Symulator Farmy 2011 masz możliwość sprawdzić to na własnej skórze. Zostań farmerem i udoskonalaj własną farmę, zakupuj niezwykle autentyczne sprzęty rolnicze i oraj pola, zasiewaj uprawy, gromadź plony, a potem handluj. Pamiętaj również aby dbać o stan swoich zwierzaków. Masz mozliwosć zatrudnienia dodatkowych pracowników na farme.

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest wyśmienita grą akcji, gdzie gracz przemienia się w snajpera. W grze musimy w głównej mierze być czujnymi i pokoleji niszczyć wrogów z ukrycia. Fabuła produkcji jest o tyle zaskakująca, że mamy możliwość wcielić się w żołnierza posługującego się karabinem snajperskim.

Symulator Demolki
Prezentowana gra to kolejna, po Symulatorze Farmy, gra niemieckiej firmy GIANTS Software, w której możemy przekonać się, jak wygląda praca w ciekawym znanym zawodzie. W tym wypadku nie trzeba doglądać swoje gospodarstwo jako rolnik, dbamy o funkcjonowanie firmy wyspecjalizowanej w rozbiórkach budynków. Tytuł składa się 30 misji w rozmaitych regionach przemysłowych miasta.

Dead Space 2
Głównym celem gracza jest przetrwanie. Wypełnienie tego jest możliwe poprzez walkę z mutantami z widoku trzeciej osoby. Produkcję stworzyło studio Visceral Games, twórcy m.in. pierwszego Dead Space oraz Dantes Inferno. Od spotkania z tajemniczym monumentem o nazwie Marker i znajdującymi się pod jego wpływem Necromorphami przeminęły trzy lata. Po trudnej wyprawie Isaac Clarke ląduje w Sprawl, gdzie jest osada górnicza. I od tej chwili rozpoczyna się walka ze złem.

Splatterhouse
Remake gry Splatterhouse, która królowała w 1988 roku na japońskich automatach w postaci krwawego beatem upa. Podobnie jak w pierwowzorze, w aktualnej wersji Splatterhouse wcielamy się w postać Ricka Taylora, mężczyznę chcacego odzyskać swoją dziewczynę, imieniem Jennifer, która zniknęła po wkroczeniu do niezwykłej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją stworami może być niezwykła propozycja maski obiecującej mu niesamowitą moc.

Tank Rampage 2012
You wake up naked and alone in a room at Area 51. You sneak outside and make your escape in a suped up test vehicle. The government sends an army of tanks after you to re-capture you and the vehicle before they destroy you! Build your own game like this on Pulado.com!

4th and Goal 2011
Przygotuj się na Super Bowl z 4 i Goal 2011 roku! Podobnie jak oryginał, gra ta została opracowana z udziałem obecnych zawodników, trenerów i byłych piłkarzy zawodowych. W tegorocznej edycji jest więcej biegania, i działania. Możesz przechwycić piłkę, lub spowodować fumbles poprzez Big Hits!

Super Buddy 2
Jest to kolejna gra Super wiewiórki i przygód jej przyjaciół. Tym razem nasz bohater musi stanąć do walki. Skakać przez wrogów, zbierać pieniądze i dodatki dekoracyjne lub ozdobne kwiaty.

Maze 10.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.Darmowe Gry Online :


Coaster Cars: Twist track

Coaster Cars: Bridges track

Super Buddy 2

Grajkowo

littleSkywire2

Madpet Massacre MOBILE

The Slide Master - Porsche

Tutankamoto Free

Sweetie Cheerleaders

Ghost chemist 2

SkyRace

Arcade Race Extreme

Gry Komputery / Konsole :

BioShock 2
Zaprezentowana gra to rozszerzona rozrywka rodzaju akcji FPP z składowymi innych gatunków, będąca kontynuacją niebywał ...
Uzyskanych glosów : 20
Dragon Ball: Raging Blast 2
Giera to bijatyka, w której grający przeistacza się w bohaterów sławnych z bardzo popularnej marki Dragon Ball i ...
Uzyskanych glosów : 20
NHL 11
NHL 11 to następna edycja symulatorów sportowych, tworzonych i sprzedawanych przez firmę Electronic ...
Uzyskanych glosów : 18
Crysis 2
Akcja gierki zaczyna się trzy lata po wydarzeniach, których obserwatorami jesteśmy w poprzedniej części. Przez ten czas ...
Uzyskanych glosów : 21
Avatar: The Game
Avatar: The Game to gra akcji oparta na motywach z filmu Avatar, reprezentanta gatunku science fiction. Jest ...
Uzyskanych glosów : 25
FIFA 11
FIFA 11 jest oczekiwaną częścią mocno lubianego cyklu gier piłkarskich od EA Sports. Do FIFAY 11 zostało dołożonych kilk ...
Uzyskanych glosów : 14
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na komputerach gier rajdowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie zmieniać swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, wyrywać laski i u ...
Kreatorka mody

Wejdź do barwnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to dopiero początek! Wystawiaj swoje ubrania do konkursu z innymi dziewczynami, sprz ...
Gry okładki :

Brothers in Arms: D-Day

Shift 2 Unleashed

Mass Effect 2

Need For Speed

Sid Meiers Civilization V

Ultimate Motocross