Rezultaty wyszukiwania dla :

butelka gra

Avatar: The Game
Avatar: The Game to gierka fantasy podparta na wzorze z filmu Avatar, przedstawiciela gatunku science fiction. Jest to produkcja, w którym wszystkie wydarzenia dostrzegamy z perspektywy trzeciej osoby. zaangażowanie w etapie twórczym gry miał sam James Cameron. Opowieść opowiedziana w grze nie jest identyczna jak ta przedstawiona w filmowym obrazie co dodatkowo ulepsza grę.

The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest dodatkiem to do 3 części serii The Sims. Tym razem daje możliwość on graczom korzystanie z dóbr rozpoznawanych przede wszystkim z beztroskiego stylu życia, pozbawionego bolączek i zmartwień. Za pomocą Szybkiej jezdy Simy, które maja kase, dobyte fundusze mogą wydać na zachcianki niedostępne dla przeciętnego, Sima. Nowe gadżety są więc przeznaczone przede wszystkim sympatykom motoryzacji, a także luksusowego życia.

Auta : Złomka bujdy na resorach
Auta - Złomka bujdy na resorach to wyśmienity zestaw mini-gier inspirowanych popularnym serialem Disneya o tym samy tytule. Śmieszne, przygody Złomka i Zygzaka McQueena zapewniają mnóstwo chwil poświęconych wspólnie z rodziną i przyjaciółmi przy grze. Ogromny wybór wyzwań daje możliwość grającym dopasować rozgrywkę do swoich potrzeb. Niezwykły świat aminacji Disneya oczekuje Ciebie!

Braid
Gracz wciela się w postać młodego chłopaka i podejmuje się przemierzaniem przygotowanych przez twórców gry plansz. Poziomy skonstruowano w zwykły dla dwuwymiarowych gierek sposób. Trzeba więc przeskakiwać na powyżej położone platformy, gromadzić przeróżnego rodzaju przedmioty i wyniszczać przeciwników, oraz unikać zagrożeń np. ognia czy wystających z podłoża kolców.

Dead Space 2
Głównym celem gracza jest przeżycie. Wypełnienie tego jest możliwe walcząc z mutantami z widoku trzeciej osoby. Produkcję wytworzyło studio Visceral Games, twórcy m.in. pierwszego Dead Space oraz Dantes Inferno. Od ukazania mrocznym obeliskiem o nazwie Marker i będącymi pod jego wpływem Necromorphami przeminęły trzy lata. Po długiej wyprawie Isaac Clarke ląduje w Sprawl, gdzie jest osada górnicza. I od teraz rozpoczyna się walka ze złem.

UFC Undisputed 2010
W tej gierce bierzemy współzawodnictwo w rozgrywkach toczonych na zamkniętym ringu. Na ringu staje dwóch zawodników pragnących zwyciężyć bitwę przy stosowaniu dowolnych sztuk walki. Walki, z uwagi na duży wybór stylów są energiczne i interesujace.

Grand Theft Auto 4
Kolejna część Grand Theft Auto to jedna z najmocniej wyczekiwanych gier 2008 roku. Wspaniała, bestsellerowa seria o GTA stała się kultowym zjawiskiem. Gra dostała zmieniony silnik graficzny R.A.G.E., który zapewnia więcej tekstur i szczegółów oraz przebudowany system misji. Głównym bohaterem gierki jest Niko Bellic, który marzy o spełnieniu amerykańskiego snu jako mafiozo.

Super Tractor
Super Tractor zapewni ci mnóstwo niesamowitej i zaskakującej zabawy.

Little Warrior
Pokonaj zło czerwonych najeźdźców zagrażających światu, którzy wprowadzają wojny i konflikty. Uzbrojony w tarczę i miecz mały wojownik wyrusza, by bronić swoją ojczyznę.

Truck Trial
Przygotuj swój Truck i rozpocznij szalony wyścig po górach i innych ekstremalnych trasach. Utrzymuj ciężarówkę w równowadze, aby dostać się do mety i zwyciężyć.

galaxys moon finder minigame
W tym meczu 20 razy kliknij na obrazek księżyca.

Maze 6.0
To szybka i łatwa klasyczna gra Maze, zapewniająca mnóstwo zabawy dla wszystkich grup wiekowych.Darmowe Gry Online :


Little Warrior

Crazy Snakes

Sharkies Revenge

Scape

Between

Penguin Racer

Madpet Massacre MOBILE

war of money 2

Zoptirik Stunt Biker

Tank Rampage 2012

Marine Dodger

Summoner Saga Endless Chap 1

Gry Komputery / Konsole :

Front Mission Evolved
prezentowana gra mówi o walkach ogromnych robotów mechów z wrażenia trzeciej osoby. Gracz ma tutaj możliwość ...
Uzyskanych glosów : 25
UFC Undisputed 2010
W tej gierce bierzemy udział w rozgrywkach toczonych na prywatnym ringu. Na ringu staje para przeciw ...
Uzyskanych glosów : 18
Killzone 2
Killzone 2 gdzie walka rozpoczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. Producent wysyła zmagania wojenne na te ...
Uzyskanych glosów : 23
Sniper: Ghost
Sniper: Ghost Warrior to znakomita gierka akcji, w której grający przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i i ...
Uzyskanych glosów : 24
Symulator Autobusu
Zostań kierowcą autobusu! Wybierasz jeden z kilkunastu podanych pojazdów, od autobusów przegubowych, aż po autobusy ...
Uzyskanych glosów : 27
Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W tytule poza opcją dla wielu graczy Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola wprowadzi całkowicie nową postać w spo ...
Uzyskanych glosów : 26
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na komputerach PC gierek rajdowo-tuningowych. Zawodnik może zmieniać swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, zdob ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Sprzedawaj swoje ubrania do rywalizacji z in ...
Gry okładki :

World of Warcraft: Cataclysm

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier

Shift 2 Unleashed

Call of Duty: Black Ops

DJ Hero 2

Sid Meiers Civilization V