Rezultaty wyszukiwania dla :

budowanie wyspy gra

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące najnowsze technologie i niebywałą infrastruktura czyniące to miejsce znakomitym do przeprowadzki. Istnieje jednak poważny problem bardzo duży wzrost przestępczości. Aby go rozwiązać wymyślono elitarną jednostkę policji, posiadającą najszybsze auta, której obowiązkiem jest energiczne zwalczanie przestępczości. Już teraz masz możliwość dołączyć do tej Niezwykłej jednostki i brać udział w trudnych misjach, siądź za sterami superradiowozu.

Metal Gear Solid
Prezentowana gra przedstawia następne dzieje wykiwanego przez rząd Big Bossa. Akcja gierki wysyła nas w realia 1974 roku do Puerto Rico, gdzie nasz bohater wraz z kierowaną przez siebie armią wojskowych ma za cel sprawdzić, z jakich powodów tamtejszy rząd oraz CIA zbroją zorganizowaną grupę militarną. I to wbrew konstytucji tego niewielkiego państwa.

Tekken 6
Prezentowana gra jest następną częścią sławnej na całym świecie grą walki, która jest na rynku elektronicznym jeszcze w latach konsoli PSX. Geneza jest ciagiem dalszym zdarzeń ukazanych w Tekken 5, aktualnie Jin Kazama staje na czele Mishima Zaibatsu i planuje następną odsłonę słynnego turnieju King of Iron Fist, by ostatecznie uporać się z G Corp. Prezentowany tytuł zapewnia przede wszystkim ogromną liczbę wojowników, których możemy animować. Poza tym do starszych zawodników dołączyła ósemka nowych śmiałków.

NBA 2K11
Prezentowana gra to kolejna, dwunasta już wersja znanego cyklu gier sportowych, pozwalającego branie udziału w rozgrywkach najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA. Gra powstała w studiu Visual Concepts we współpracy z 2K Games, a jej wodzem został Michael Jordan, jeden z najszerzej utytułowanych zawodników naszej ery. Na początku gierki losujemy drużynę, którą będziemy w dalszej cześć kierować do mistrzostwa, kierując nią przez cały sezon, możemy również zwiększyć grę o liczne dodatki menadżerskie – tak, by decydować realnie o wszystkim.

Avatar: The Game
Opisywana produkcja Prezentowana produkcja to gra akcji oparta na motywach z filmu Avatar, reprezentanta gatunku science fiction. Jest to produkcja, w którym wszystkie wydarzenia dostrzegamy z widoku trzeciej osoby. zaangażowanie w procesie tworzenia gry miał sam James Cameron. Historia zaprezentowana w tej produkcji nie jest podobna jak ta opisana w filmowym obrazie co dodatkowo ulepsza grę.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Zaprezentowany tytuł, jak wytworzone starsze części tej gry jest bijatyką, w której obojętnie od wybranej postaci zastosować możemy najrozmaitsze techniki\triki ninja. Niezależnie od|Oprócz tego|Pomijając to| Ponad to podczas walki stosujemy niezwykłe przedmioty np. powiększone shurikeny albo trujące bomby. Walka rozgrywa się na dwóch planach, bliższym i oddalonym, między którymi przenosimy się stosujac proste kombinacje przycisków. Tryb fabularny, przedstawiony tu Master Road daje nam możliwość brania udziału w zdarzeniach zobrazowanych w drugiej serii anime Naruto.

Divinity II: The Dragon Knight
Divinity II: Ego Draconis to kolejna prezentacja grupy gier cRPG. Gra pokazuje losy, które na umieszczają nas w ziemie Rivellon, do okresu na 50 do 100 lat po wydarzeniach znanych z Beyond Divinity. W tytule przeistaczamy się w likwidatora smoków, który wraz z tokiem wydarzeń zostając Dragon Knight i sam jest w stanie przemienić się w smoka.

Key Krusher
Naciskaj klawisze, które są klawiaturze, zanim spadną na ekranie! Otrzymasz dodatkowe punkty za to, że szybkie zareagujesz. Buton w górnym rogu wskazują, ile razy można przegapić literki aż eksploduje klawiatura!

Maze Attack
Ta gra jest klasyczną grę Maze z przeszkodami.

Truck Trial
Przygotuj swój Truck i rozpocznij szalony wyścig po górach i innych ekstremalnych trasach. Utrzymuj ciężarówkę w równowadze, aby dostać się do mety i zwyciężyć.

Ghost chemist 2
Kolejna wersja gry Chemik Ghost, zapewniająca mnóstwo nowych funkcji. Więcej reakcji chemicznych, oraz ogromną liczbę wyzwań.

Little Warrior
Pokonaj zło czerwonych najeźdźców zagrażających światu, którzy wprowadzają wojny i konflikty. Uzbrojony w tarczę i miecz mały wojownik wyrusza, by bronić swoją ojczyznę.Darmowe Gry Online :


Space Rocks

Salve o Brasil das Enchentes

The 19th: Hospital

Between

Intelligence - The new enemy

MicroVenture 1: Ratlings

galaxys moon finder minigame

littleSkywire2

Key Krusher

Book of Mages: The Dark Times

Toothn Claw

Maze 11.0

Gry Komputery / Konsole :

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główna postać budzi się w swoim domu na odludziu i widzi że świat napadł szał. Grupy przeklętych ...
Uzyskanych glosów : 10
Grand Theft Auto 4
Kolejna część Grand Theft Auto to jedna z najmocniej wyczekiwanych gier 2008 roku. Znana, bestsellerowa seria o GTA zo ...
Uzyskanych glosów : 29
Aion: Assault on Balaurea
Akcja produkcji dzieje się w wymyślonym świecie Atreia, gdzie gracze, jako Asmodianie i El ...
Uzyskanych glosów : 16
Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest kolejną częścią wykonanej w 2009 roku gry wyścigowej będącej składem serii Need for Speed. ...
Uzyskanych glosów : 11
Divinity II: The Dragon Knight
Prezentowana gra to kolejna prezentacja grupy gier cRPG. Gra pokazuje losy, które na umieszczają nas w ziemie Rivel ...
Uzyskanych glosów : 12
Mass Effect 2
Mass Effect 2 nieznane jest życie naszej ludzkości. Zaraz po tym, jak Komandorbohater gry Shepard roz ...
Uzyskanych glosów : 20
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na komputerach PC gier rajdowo-tuningowych. Gracz może rozbudowywać swoje auto, startować w wyścigach, zdobywać laski i uznanie na mieście. ...
Kreatorka mody

Dołącz do nadzwyczajnego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje ciuchy do konkursu z innymi dziewczynami, sprz ...
Gry okładki :

Dead Space 2

Sniper: Ghost

Taxi 3 - Extreme Rush

Street Racer Europa

Crysis 2

Gta Chinatown Wars