Rezultaty wyszukiwania dla :

burzenie budynków gra

Symulator Demolki
Opisana gra to kolejna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej stajni GIANTS Software, w której mamy możliwość przekonać się, jak wygląda praca w niezwykłym powszechnym zawodzie. W teej grze nie trzeba prowadzić własne gospodarstwo jako rolnik, dbamy o działanie ekipy wyspecjalizowanej w burzeniu budynków. Produkcja składa się 30 misji w różnych częściach przemysłowych miasta.

cow vs zombie
Użyj klawiszy WSAD do poruszania się myszki do celowania i lewego przycisku myszki, aby strzelać (przytrzymaj lewy przycisk, aby uruchomić rakiet marchew), liczba klucz 03/01 zmiana broni, kliknij ikonę poniżej, aby zbudować produkcji i obrony jednostek, budynków i uruchomić kurnik obory, aby zdobyć pieniądze dla innych jednostek.

X-PLANE 9
X-Plane 9 jest w najwyższym stopniu stworzonym symulatorem lotu dostępnym na świecie. X-Plane 9 to symulator samolotów maszyn powietrznych: od jedno silnikowych po wielosilnikowe odrzutowce; od szybowców po sterowce; od helikopterów do statków kosmicznych. Używając zasad instrukcji napędów śmigłowych, gra dokładnie symuluje właściwości aerodynamiczne dając wypasione odwzorowanie dynamiki lotu.

Harry Potter i Insygnia Śmierci
W ukazanej grze główny bohater musi zmierzyć się z samym Lordem Voldemortem, który niesie spustoszenie zarówno światu magów jak i mugoli, czyli zwykłych ludzi. Autorzy gry zobrazowali wszystkie potrzebne składowe szczególnie niebezpiecznej przeprawy młodego i nieustraszonego bohatera, bogacąc je o mini-gierki i łamigłówki.

Empire: Total War
Empire: Total War to dalsza część jednej z najdoskonalej sprzedających się i bardzo dobrze komentowanych gier strategicznych świata wysyła gracza w czasach ekspansji kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka będą areną działań możnowładców Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie wielkimi statkami wymaga długiego treningu i szczegółowego poznania zasad bitw na wodach.

Star Wars: The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna seria gry akcji, umieszczonej w popularnym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra ma trzy nowe poziomy, które ukazują wydarzenia, jakie działy się pomiędzy teraźniejszą a starą trylogią kinową. Całość gry to odwieczny konflikt pomiędzy wojskami Imperium Galaktycznym, a mocami Sojuszu Rebeliantów. W produkcji wcielamy się w ucznia Dartha Vadera i wraz z mistrzem pilnujemy złe strony Mocy.

gra Mafia 2
Mafia 2 to kolejna cześć stworzonej w 2002 roku gry Mafia: The City of Lost Heaven pomysłodawcy Illusion Softworks. Gra przenosi nas wstecz do ogromnego miasta Empire Bay. Wcielamy się w postać imigranta z Włoch Vito Scaletta i przyjeżdżamy do Ameryki, Gdzie postanawiamy przywrócić naszą pozycję mafioza i zaistnieć w tutejszym środowisku gangsterskim.

Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest kolejną częścią wyścigów samochodowych bardzo znanej serii tego tupu gier. Produkcja cechuje się przede wszystkim dopracowanym, wyśmienitym modelem Kierowania autem zmienianym w związku z typem pojazdu oraz jego wyposażeniem. Gra oferuje mnóstwa wyścigów w rewelacyjnych zawodach gwarantujących maniakom motoryzacji wiele godzin rewelacyjnej zabawy.

Napoleon: Total War
Napoleon: Total War opowiada tym razem historie tytułowego Napoleona, lub także jednego z jego przeciwników chcących podbić ówczesny świat. Przeprowadzimy niebywałe bitwy w prawdziwych terenach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Gra jest rozdzielona na 3 nieduże kampanie. Ma to zapewniać wyobrażenie poczucia błyskawicznej ekspansji wodza. Gra jest zrobiona na silniku z Empire, lecz został on porządnie zmodyfikowany nowinkami.

Formula One
Weź udział w ekscytujących i niezapomnianych wyścigach, gdzie liczy sie szybkość i refleks.

The 19th: Hospital
Po prostu cudem uniknąłeś śmierci wcześniej, jesteś znowu w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Znajdziesz się sam w opuszczonym szpitalu? Jesteś uwięziony w środku i musisz uciec.

Spider Shot
Taktical casual shooter. Strzelaj do wrogów, uciekaj od telefonów.

Super Laser Tank vs The Robot Invasion
Wyśmienita gra akcji, która wciągnie cię w niezapomniany świat walk i potyczek wojennych.

galaxys moon finder minigame
W tym meczu 20 razy kliknij na obrazek księżyca.Darmowe Gry Online :


Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Maze 5.0

Inferno Meltdown

Crazy Snakes

TriBall

Supreme Drifiting

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Escape the Cursed Island

War of the Words

Ghost chemist 2

Super Buddy 2

Ice Rider

Gry Komputery / Konsole :

Rajd Polski
Najważniejszym atutem produkcji Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, um ...
Uzyskanych glosów : 18
Ultimate Motocross
Ściganka na dwóch kółkach dotąd nigdy nie gwarantowała tak dużo frajdy! Prezentowany tytul to prosta w ...
Uzyskanych glosów : 29
Sid Meiers Civilization V
W zaprezentowanej grze zaszły ogromne zmiany właśnie największe w samym interfejsie, który trzeba ...
Uzyskanych glosów : 12
FIFA 11
FIFA 11 jest kolejną częścią niebywale popularnego cyklu gier sportowych od EA Sports. Do FIFAY 11 z ...
Uzyskanych glosów : 12
World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to następny dodatek do niesamowitej gry MMO początku XXI wieku. Świa ...
Uzyskanych glosów : 22
Silent Hill: Shattered Memories
Ponownie przemieniamy się w Harryego Masona poszukującego własnej córeczki, która zniknęła w ni ...
Uzyskanych glosów : 19
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja lubianych na kompach PC gier wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może zmieniać swoje auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, wyrywać dzi ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Sprzedawaj swoje kreacje do konkursu z innymi dziewczyna ...
Gry okładki :

StarCraft 2: Wings of Liberty

Avatar: The Game

BioShock 2

Dead Space 2

Ultimate Motocross

DJ Hero 2