Rezultaty wyszukiwania dla :

budowanie bloków gra

German Truck Simulator
Swoją zabawę z grą zaczynamy jako nikle doświadczony tirowiec i realizujemy mało płatne zlecenia musimy zarobić wystarczająco pieniędzy by móc założyć własną firmę transportową. Gra w miarę rozwoju oferuje coraz więcej opcji, takich jak rozszerzenie liczby ciężarówek, zatrudniania pracowników, wynajmu powierzchni magazynowej oraz planowanie tras przejazdu.

UFC Undisputed 2010
W tej grze bierzemy udział w starciach odbywających się na zamkniętym ringu. Naprzeciw siebie staje para zawodników pragnących zwyciężyć bitwę przy zastosowaniu wszystkich sztuk bijatyki. Pojedynki, z uwagi na ogromny wybór stylów są zwinne i ciekawe.

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące nowoczesne technologie i niebywałą infrastruktura czyniące to miejsce wyśmienitym do przeprowadzki. Jest jednakże poważny problem bardzo duży wzrost przestępczości. Aby go rozwiązać wymyślono specjalną jednostkę policji, mającą superszybkie samochody, której obowiązkiem jest energiczne niszczenie przestępczości. Już teraz masz możliwość wkroczyć do tej niebywałej jednostki i wziąć udział w trudnych misjach, siądź za sterami superradiowozu.

Football Manager 2010
W aktualnej odsłonie na grającego czeka, mnóstwobardzo dużo|duża liczba nowych usprawnień, lepszy interfejs oraz narzędzie Match Analysis. Wypasioną ciekawostką jest moduł taktyczny, poprzez który mamy możliwość podczas meczu cały czas przekazywać wskazówki dla graczy na boisku. Dodatkowo jest 3 ligi polskiej, lub również może zrobienia swojego klubu oraz ligi w edytorze.

Skate 3
W grze ważna jest współpraca skaterska. Pojedynczy gracz w dalszym ciągu znajduje się co prawda w środku wydarzeń, lecz wszystkie istotne aspekty rozgrywki kręcą się wokół rywalizacji sportowych teamów. Na graczy czeka więc przygoda, w ramach współpracy w zadaniach drużynowych przeciwko innym skaterskim teamom. A calosc gry w zupełnie zmienionym otoczeniu. San Vanelona bowiem zmieniono na Port Carverton raj skateboardowy.

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Gra gwarantuje kilkanaście poziomów dla grającegorozgrywającego, położonych na polach najsławniejszych starć tego światowego konfliktu zbrojnego. Wszystkie zadania są na terytorium Europy, a grający ma szansę brać udział w operacjach Operacja Market Garden, Niemiecka kontrofensywa w Ardenach, oraz na rzece Ren. geneza gierki polega na obronie swoich lub zdobytych pozycji, i pozostaniu przy życiu, pośród wojennych kul.

The Sims 3
W prezentowanej grze stwórz niepowtarzalne Simy i zaplanuj im życie. Ich aparycje i charakter uzależniona jest jedynie od Ciebie! Buduj swoim Simom posiadłości od luksusowych willi jak do staromodnych posiadłości. Wyjdź z nimi na ulice i zabaw się w obfitym życiem świecie gry! Świat Simów to cele i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

gra pinball Bloczki
Za pomocą klawiszy strzałek musisz zbierać bonusy i unikać zielonych bloczków, które będą cię blokowały.

Coaster Cars: Twist track
Fast 3D gra wyścigowa na roller coasterach.

Marine Dodger
Jesteś morskim cwaniakiem i musisz unikać inne łodzie. Do pokonania masz 5 trudnych poziomów. Każdy nowy poziom prezentuje więcej jachtów na ominięcia.

4th and Goal 2011
Przygotuj się na Super Bowl z 4 i Goal 2011 roku! Podobnie jak oryginał, gra ta została opracowana z udziałem obecnych zawodników, trenerów i byłych piłkarzy zawodowych. W tegorocznej edycji jest więcej biegania, i działania. Możesz przechwycić piłkę, lub spowodować fumbles poprzez Big Hits!

Stone Evade
Musisz omijać i zbierać kamienie.Darmowe Gry Online :


Strzelaj Moco

Madpet Massacre MOBILE

Tutankamoto Free

Maze 12.0

Stealth Bomber

Steerwheels

gra pinball Bloczki

Alien Hunter

Super Tractor

Marine Dodger

Over The Rock

Snow White Difference

Gry Komputery / Konsole :

NBA Live 10
Prezentowana produkcja to giera na nowo określająca grupę symulacji koszykówki poprzez efekty grafi ...
Uzyskanych glosów : 22
Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W grze poza trybem dla wielu grających Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola ukazuje całkowicie no ...
Uzyskanych glosów : 17
Planet Horse
Prezentowany to gierka dla miłośników jazdy konnej, w której prócz rozmaitych ras koni dos ...
Uzyskanych glosów : 18
Fable 3
Ukazana gra to następna, trzecia już przygoda ukazana w krainie Albionu wytworzona przez Petera Mol ...
Uzyskanych glosów : 21
Hearts of Iron 3
Akcja Produkcji Hearts of Iron 3 dzieje się w latach 1936 – 1948. Posiadamy 3 lata n ...
Uzyskanych glosów : 16
German Truck Simulator
Swoją zabawę z grą zaczynamy jako nikle doświadczony tirowiec i wykonując małe zlecenia musimy ...
Uzyskanych glosów : 17
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja lubianych na komputerach i konsolach gier wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie zmieniać swoje auto, startować w zorganizowanych wyścigach, ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do rywalizacji z i ...
Gry okładki :

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Shift 2 Unleashed

Killzone 2

Gran Turismo 5

God of War III

Mass Effect 2