Rezultaty wyszukiwania dla :

budujesz miasto gra

Symulator Autobusu
Jesteś kierowcą autobusu! Wybierasz jeden z kilkunastu dostępnych pojazdów, od autobusów przegubowych, aż po autobusy piętrowe i wyruszasz w trasę. Fantastycznie pokazane miasto, zmieniające się warunki atmosferyczne oraz pory dnia i nocy dają wczuć się w role kierowcy realistycznego autobusu.

The Sims 3
W prezentowanej grze stwórz fantastyczne Simy i zaplanuj im życie. Ich wizerunek i charakter uzależniona jest tylko od Ciebie! Buduj swoim Simom budynki od luksusowych willi jak do tradycyjnych dworków. Wyjdź z nimi na ulice i zabaw się w obfitym życiem świecie gry! Świat Simów to wyzwania i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, przepełnione przez nowoczesne technologie i niebywałą infrastruktura czyniące to miejsce wyśmienitym do zamieszkania. Istnieje jednak poważny problem wielki wzrost przestępczości. Aby go rozwiązać powołano wyspecjalizowaną grupę policji, posiadającą bardzo szybkie radiowozy, której funkcją jest szybkie niszczenie przestępczości. Od teraz masz szansę dołączyć do tej Niezwykłej jednostki i brać udział w niebezpiecznych misjach, siądź za sterami superradiowozu.

Zombie Mart
Zombi zasiedliły twoje miasto. Jesteś głodny i musisz iść na zakupy. Weź wózek ze Słodyczami i przejedź hordy nieumarłych w walce o jedzenie.

ArmA 2: Armed Assault 2
ArmA 2: Armed Assault 2 tak samo jak część poprzednia jest niezapomnianą strzelanką FPP. Wszelkie misje rozgrywają się na rozległych obszarach, gdzie gracz tak jak chce może się poruszać. Poza rodzajem ataków piechoty możemy także skorzystać z mnustwa przeróżnych pojazdów. Gra przenosi nas na niezapomniane pole walk oferując nie tylko grę w pojedynkę, lecz także opcję multiplayer.

Resident Evil 5
Gra opowiada o innym zagrożeniu Które ukryło się w mrocznych miejscach świata. Niedługo po zmaganiach z ostatniej części gierki, nastąpił czas zupełnie krwawego terroru. Chris Redfield powraca by zniszczyć zło w całkowicie innej armii. Jest oddelegowany do Afryki, gdzie katastrofalne potknięcia bioterrorystów przemieniają ludzi i zwierzęta w bezmózgie z którymi Chris oczywiście będzie musiał dać sobie rady.

Metal Gear Solid: Peace Walker
Prezentowany tytuł ukazuje dalsze losy wykiwanego przez władze Big Bossa. Akcja gierki przenosi nas w realia 1974 roku do Puerto Rico, gdzie nasz bohater wraz z kierowaną przez siebie armią najemników ma za zadanie dowiedzieć się, z jakich przyczyn dyktatorski rząd oraz CIA finansują zorganizowaną grupę militarną.

Tron Evolution
W gierce podejmujemy działania w wydarzeniach mających miejsce przed genezą ukazaną w poprzedniej. Uzyskujemy tu zatem szansę odkrycia całej genezy, rozpoczętej w latach 80. przez reżysera i scenarzystę Stevena Lisbergera. Co najciekawsze, w filmie umieszczone zostały wstawione do gry, więc jego empatia w pewnym stopniu wymaga znajomości TRON: Evolution.

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Program oferuje 10 poziomów dla grającegorozgrywającego, umieszczonych na polach najsławniejszych walk tego światowego konfliktu wojennego. Prezentowane walki są na ziemiach Europy, a gracz ma szansę brać udział w operacjach Operacja Market Garden, Niemiecka kontrofensywa w Ardenach, oraz na rzece Ren. geneza gierki polega na utrzymywaniu własnych bądź zdobytych pozycji, i pozostaniu przy życiu, pośród wojennych kul.

X-PLANE 9
X-Plane 9 jest w największym stopniu zrobionym symulatorem lotu dostępnym w postaci gry. Tytuł to symulator samolotów maszyn powietrznych: od jedno silnikowych po wielosilnikowe odrzutowce; od szybowców po sterowce; od helikopterów do statków kosmicznych. Używając przepisów\wytycznych teorii napędów śmigłowych, X-Plane 9 dokładnie odzwierciedla właściwości aerodynamiczne pokazując wypasione odwzorowanie dynamiki lotu.

Prince of Persia: Zapomniane Piaski
Produkcja rozpoczyna się tuż po zdarzeniach zapamiętanych z Piasków Czasu. W momencie wyczerpującej podróży po regionie Azad główny bohater chce zatrzymać się na chwilę w posiadłości swego brata. Przypadkowo dostrzega silną armię napadającą na zamek. Nie zwlekając zamierza kolejny raz posłużyć się mocy Piasków Czasu i uratować królestwo przed upadkiem.

Stealth Bomber
Uruchom swój bombowiec Stealth i wyrusz na misję. Upewnij się, że bomby są nakierowane na cel. Unikaj pocisków wroga.

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle
Weź udział w szaleńczym wyścigu przez zdradziecką Jungle swoim klimatyzowanym Retro cruiserem. Dodaj do auta rakiety, skrzydła i pistolety pokonując wszystkie poziomy.

Alien Hunter
Alien Hunter. Złap wszystkich obcych panoszących się po planecie.

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.

Maze 7.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.Darmowe Gry Online :


Tutankamoto Free

Just Shut Up & Drive

SkyRace

Monster Tyre Car

Salve o Brasil das Enchentes

SpeedBoat

Youda Farmer 2: Save the Village

Arm of Revenge

Steam Cab

Spider Shot

Maze 11.0

Maze 12.0

Gry Komputery / Konsole :

Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Akcja tytułu dzieje się kilka lat przed zdarzeniami przedstawionymi w Kingdom Hearts. Birth by ...
Uzyskanych glosów : 10
Metro 2033
Produkcja to gra typu FPS, zawierająca liczne elementy charakterystyczne dla survival horroru i cRPG. Osadzona w relatyw ...
Uzyskanych glosów : 21
Auta : Złomka bujdy na resorach
Auta - Złomka bujdy na resorach to niesamowity zbiór mini-gier natchnionych popularnym serialem Disneya o tym samy tytul ...
Uzyskanych glosów : 24
Harry Potter i Insygnia Śmierci
W Grze główny bohater musi zmierzyć się z samym Lordem Voldemortem, który niesie spustoszenie zarówno światu m ...
Uzyskanych glosów : 15
Apache: Air Assault
W produkcji grający przejmie kontrolę nad wieloma wersjami śmigłowców Apache, wyposażonych w ...
Uzyskanych glosów : 14
ArmA 2: Armed Assault 2
ArmA 2: Armed Assault 2 podobnie jak część poprzednia jest niesamowitą strzelanką FPP. Wszelkie zadan ...
Uzyskanych glosów : 12
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na konsolach gierek rajdowo-tuningowych. User może rozbudowywać własne auto, startować w ulicznych wyścigach, wyrywać laski i respekt na mieście. Wsp ...
Kreatorka mody

Wejdź do barwnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Wystawiaj swoje kreacje do rywalizacji z innymi kreatorkami, sprzedawaj swoje ...
Gry okładki :

Two Worlds II

DJ Hero 2

Rajd Polski

Assassins Creed 2

World of Warcraft: Cataclysm

Crysis 2