Rezultaty wyszukiwania dla :

bawienie dzieci gra

Symulator Farmy 2011
Utrzymanie farmy to nie proste zajęcie. Dzięki kolejnej serii gry Symulator Farmy 2011 masz możliwość sprawdzić to na własnej osobie. Zostań farmerem i udoskonalaj własną farmę, kupuj mocno autentyczne maszyny rolnicze i oraj pola, zasiewaj uprawy, gromadź plony, a później sprzedawaj. Pamiętaj również aby zadbać o stan swoich zwierzaków. Masz mozliwosć zatrudnienia obcych pracowników na farme.

Black Mirror II
Fabuła prezentowanej produkcji dziej się w 1993 roku, a więc dwanaście lat po wydarzeniach z poprzedniej sagi The Black Mirror. teraz grający przeistacza się w postać mężczyzny imieniem Darren, a rozgrywka rozpoczyna się w średnim mieście Biddeford, zlokalizowanym w Nowej Anglii. Nasz bohater poznaje tu Angelinę, którą poszukuje niebezpieczna osoba, najwyraźniej nie mająca wobec niej łagodnych intencji.

Aion: Assault on Balaurea
Akcja tytułu toczy się w wymyślonym świecie Atreia, gdzie pogrywający, jako Asmodianie i Elyosi, posiadają za zadanie walczyć z Dragonlordami, zamieszkującymi tereny Balaurea. Co ważne, ich dyktatorski król, odpowiedzialny jest za najazd spokojnej Atreii. Dlatego też decydujemy się na zemstę i przystępujemy do walki również z jego sojusznikami.

Dragon Ball: Raging Blast 2
Dragon Ball: Raging Blast 2 to bijatyka, w której gracz wciela się w bohaterów sławnych z bardzo popularnej marki Dragon Ball i uczestniczy w efektownych, fabularyzowanych starciach. Gra jest dalszą częścią mało granej gry z 2009 roku.Jest klasycznym reprezentantem produkcji tego typu. Grający otrzymuje tu możliwość brania udziału w wielu starciach przerywanymi danymi wyjaśniającymi problemy fabularne.

Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest kolejną częścią jednej z najznakomitszych serii FPS-ów. W tym wypadku wcielamy się w tajnych agentów działających w różnorodnych zadaniach położonych w wielu miejscach świata. Produkcja daje możliwość rozgrywek wieloosobowych. Jest to wyśmienita pozycja dla graczy, dzięki wielu ciekawych trybów zabawy dziejących się na zróżnicowanych mapach.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest kolejną częścią wykonanej w 2009 roku gry wyścigowej będącej częścią serii Need for Speed. W tym wypadku chciano w pewien sposób odłączyć się od rozpoznawanej serii i poprzestać na ulepszeniu sławnych elementów Shifta, stawiając na niezapomniany model kierowania i fizykę, również dla słabiej doświadczonych graczy zostawiono kilka zręcznościowych trików.

Skate 3
W tej grze najważniejsza jest współpraca skaterska. Jednostka dalej znajduje się co prawda w centrum zdarzeń, jednakże wszystkie ważne aspekty gry kręcą się wokół zmagań sportowych teamów. Na grającego oczekuje bowiem frajda, w ramach współpracy w grach drużynowych przeciwko pozostałym skaterskim teamom. A calosc gry w zupełnie nowym otoczeniu. San Vanelona bowiem zmieniono na Port Carverton raj skateboardowy.

Monster Tyre Car
To jest super gra samochodowa. Podczas jazdy w mieście, możesz pokazywać swój samochód innym. Zbieraj złote monety w czasie prowadzenia auta, jadąc tak szybko jak to tylko możliwe. Użyj gazu Nitro przyspieszenia prędkości w trybie turbo. Masz ograniczenia czasu! Miłej jazdy ekstra samochodem.

Youda Farmer 2: Save the Village
Youda Farmer 2: Zapisanie Village, oferuje świetne nowe przygody hodowli! Big Boss zniszczył prawie wszystko, więc teraz do Ciebie należy, aby odbudować to wszystko. Zarabiaj i inwestować swoje pieniądze mądrze, Big Boss wyłapie każdą okazję do realizacji swoich niecnych planów!

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.

Inferno Meltdown
Wciel się w rolę robota fire-fighter i walcz w różnych miejscach w całym mieście.

Trippy Ballz: Flash Version
Trippy Ballz jest to retro gra inspirowana w tradycji bat-ball na wzór jak Arkanoid czy Breakout ... ale bardziej zwariowana. : PDarmowe Gry Online :


The 19th: Hospital

Book of Mages: The Dark Times

Sharkies Revenge

Twin Cat Warriorn 2

War of the Words

Be Water

Burger Quest

Escape the Cursed Island

Monster Truck Trip

Launch!

Slug Racing

Disruptive Ride

Gry Komputery / Konsole :

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest dalszą cześcią wydanej w 2009 roku gry wyścigowej będącej składem serii Nee ...
Uzyskanych glosów : 29
The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest dodatkiem to do 3 części serii The Sims. W tym wypadku oddaje o ...
Uzyskanych glosów : 20
Tekken 6
Ukazany tytuł jest następną częścią rozpoznawanej na całym świecie grą walki, która była na ryn ...
Uzyskanych glosów : 29
Final Fantasy XIV
Jakiś czas temu, państwa-miasta toczyły walki nawzajem wciąż o władze. Zostawiając śmierć, ...
Uzyskanych glosów : 26
Aion: Assault on Balaurea
Akcja gierki rozgrywa się w zmyślonym świecie Atreia, gdzie gracze, jako Asmodianie i Elyosi, posiadają z ...
Uzyskanych glosów : 19
Black Mirror II
Akcja ukazanej gierki dziej się w 1993 roku, a więc kilkanaście lat po zdarzeniach z pierwszej sagi ...
Uzyskanych glosów : 21
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na komputerach gierek rajdowo-tuningowych. Zawodnik może zmieniać swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, wyrywać laski i respekt ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi kreatorkami, sprzedawaj zrobi ...
Gry okładki :

Lara Croft and the Guardian of Light

Heavy Rain

Avatar: The Game

Patapon 2

The Sims 3: Szybka jazda

Sid Meiers Civilization V