Rezultaty wyszukiwania dla :

bazz gra

Rajd Polski
Podstawowym aspektem gierki Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, zezwalająca na dokładne odwzorowanie drogi Rajdu Polski, włącznie z charakterystyką przyrody i rodzajem nawierzchni. Grafika wyścigu narysowana jest na wzór profesjonalnych filmów z wnętrza samochodu podczas rajdu, co gwarantuje doskonałe odzwierciedlenie jazdy samochodem. W grze wykorzystano prawdziwe postaci polskich kierowców rajdowych, i ich pojazdów.

Apache: Air Assault
W produkcji grający dostaje kontrolę nad wieloma modelami helikopterów Apache, wyposażonych w wysokiej klasy osprzęt wojskowy. Twoim zadaniem będzie przeciwdziałanie atakom terrorystycznym w rozmaitych rejonach świata Np. wybrzeża Afryki, góry w Środkowej Europie, oraz lasy Ameryki Południowej. Gra oparta na realistycznej topografii tych terenów.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
zaprezentowana produkcja, jak wszystkie poprzednie części tej gierki jest bijatyką, w której obojętnie od granej osoby stosować możemy rozliczne metody ninja. Niezależnie od|Oprócz tego|Pomijając to| Ponad to podczas starć używamy niebywałe przedmioty np. powiększone shurikeny albo trujące bomby. Walka rozgrywa się na dwóch planach, przybliżonym i dalszym, między którymi przenosimy się używając proste kombinacje przycisków. Tryb fabularny, nazwany tu Master Road zapewnia nam możliwość brania udziału w zdarzeniach przedstawionych w drugiej serii anime Naruto.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to rozszerzenie do jednej z najlepszych serii produkcji społecznościowych. W tej produkcji przewodnim tematem rozszerzenia jest kariera zawodowa lubianych Simów. Otrzymujemy wiele zawodów, w których możemy podjąć pracę, a po czasie piać się na coraz wyższe stanowiska, by zdobyć więcej kasy i muc np. remontować własne mieszkania.

Shift 2: Unleashed
Zostań realnym kierowcą w niesamowitej grze wyścigowej na rynku. Jeździj z najlepszymi kierowcami świata w przeróżnych wyścigach aby zdobyć miano Mistrza Świata federacji FIA GT1 Mocno rozpoznawana gierka Need for Speed: Shift powraca na czołówki w nowszej odsłonie : SHIFT 2 UNLEASHED. Od teraz grający może poczuć ogromnie realne doznania rajdowe i poczuć to co czuje zawodnik za kierownicą wyścigowego bolidu dodatkowo jest możliwość widoku z wnętrza kasku.

NBA Live 10
Prezentowana produkcja to gra na nowo określająca serię symulacji koszykówki poprzez efekty graficznej i ulepszonego kierowania do systemu Dynamic. NBA LIVE 10 zapewnia z większym natężeniem płynną i rewelacyjna zabawę na sportowych parkietach. Tak doskonałej produkcji jeszcze nie było! Wyśmienite poruszanie zawodników na boisku, podania, rzuty, bloki, wsady i drybling wszystko na wysokim poziomie.

Tekken 6
Zaprezentowany tytuł jest następną częścią znanej na całym świecie bijatyki, która była na rynku rozrywkowym jeszcze w czasach konsoli PSX. Historia jest kontynuacją wydarzeń opowiedzianych w Tekken 5, teraz Jin Kazama staje na czele Mishima Zaibatsu i planuje następną odsłonę słynnego turnieju King of Iron Fist, by ostatecznie uporać się z G Corp. Omawiany tytuł zapewnia przede wszystkim dużą liczbę zawodników, których możemy animować. Poza tym do starych znajomych przyłącza się ósemka innych śmiałków.

Trippy Ballz: Flash Version
Trippy Ballz jest to retro gra inspirowana w tradycji bat-ball na wzór jak Arkanoid czy Breakout ... ale bardziej zwariowana. : P

Continuum
Continuum jest zachowana w stylu gry Arkanoid. Musisz w swój sposób niszczyć cegły z Power Ball! Użyj dopalaczy, które pomogą Ci w Twojej misji.

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.

Zoptirik Stunt Biker
Po przygoda w dżungli Zoptirik postanowił spróbować doświadczenie Stunt Bikea. Wyzwanie to odbywa się w różnych środowiskach. W lesie, off-roadu i miasta i innych. Zoptirik jest stunt bike riderem. Pomóż mu, aby zakończył każdy poziom jak najszybciej.

Just Shut Up & Drive
Przejażdżka tak szybko jak sobie nawet nie wyobrażasz, pokonaj rywali w tym wyjątkowym Outrun 3d! Ukończ wyścig przed upływem czasu, zyskuj dodatkowe punkty wyprzedzając inne samochody.Darmowe Gry Online :


Inferno Meltdown

SocioTown: The Uninvited Guests

Sharkies Revenge

Be Water

Park it!

Zombie Racers Score Attack 2.1

Between

Alien Spaceship Shooter

war of money 2

Spider Shot

War of the Words

Steerwheels

Gry Komputery / Konsole :

German Truck Simulator
Swoją przygodę z grą zaczynamy jako mało doświadczony tirowiec i wykonując małe przejazdy musimy zdobyć wystarczająco ...
Uzyskanych glosów : 22
Skate 3
W tej grze ważna jest współpraca skaterska. Grający wciąż jest co prawda w środku zdarzeń, jedn ...
Uzyskanych glosów : 24
Final Fantasy XIV
W przeszłości, państwa-miasta walczyły wzajemnie wciąż o uznanie. Siejąc śmierć, bestialskie ...
Uzyskanych glosów : 11
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główny bohater gry budzi się w swoim domu na odludziu i widzi że świat napadł szał. Grupy prze ...
Uzyskanych glosów : 13
Tron Evolution
W produkcji bierzemy udział w wydarzeniach mających miejsce przed historią opowiedzianą w poprzedniej. Uz ...
Uzyskanych glosów : 26
Tekken 6
Tekken 6 jest dalszą częścią sławnej na całym świecie bijatyki, która istniej na rynku elektronicznym jeszcze ...
Uzyskanych glosów : 15
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja popularnych na komputerach PC gier rajdowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie modyfikować własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wy ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to dopiero początek! Wystawiaj na wystawach swoje kreacje do konkursu z innymi k ...
Gry okładki :

ArmA 2: Armed Assault 2

Symulator Farmy 2011

Street Racer Europa

Terrorist Takedown: Trylogia

Tekken 6

Lost Planet 2