Rezultaty wyszukiwania dla :

biznes po polsku gra planszowa

Skate 3
W SKATE 3 najcenniejsza jest współpraca skaterska. Grający w dalszym ciągu jest co prawda w centrum wydarzeń, lecz wszystkie istotne składowe gry umieszczone są wokół zmagań grupowych teamów. Na graczy czeka bowiem przygoda, w ramach wspólnego działania w zadaniach drużynowych przeciwko innym skaterskim teamom. A wszystko to w zupełnie zmienionym otoczeniu. San Vanelona bowiem zastąpiono na Port Carverton raj skateboardowy.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to rozszerzenie do jednej z najpopularniejszych serii produkcji tego typu. W tej produkcji głównym tematem dodatku jest kariera zawodowa znanych bohaterów gry. Otrzymujemy dużą liczbę zawodów, w których możemy podjąć pracę, a po czasie awansować na coraz lepsze stanowiska, by zdobyć więcej pieniędzy i muc np. remontować swojego mieszkania.

Fable 3
Fable III to następna, trzecia już przygoda umieszczona w krainie Albionu przygotowana przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Tak samo jak jej pierwowzór, jest komputerowym erpegiem, w którym akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a o ciągu fabuły decydują podjęte przez nas wybory. Teraz jednak, w odróżnieniu od pierwowzoru, nie mamy obowiązku stopniowo, w miarę zyskiwania doświadczenia stawać się bohaterem, aktualnie po rozpoczęciu zabawy stajemy się królem całego królestwa

Street Racer Europa
Opisana produkcja to gra wyścigowa, w której bierzemy udział w mistrzostwach wyścigów w sześciu europejskich miejscowościach – Warszawie, Petersburgu, Moskwie, Amsterdamie, Pradze i Barcelonie. Wykonawca gry do naszej dyspozycji oddał kilkanaście modeli pojazdów, a także trzy motorów. Pojazdy te podobne są wyglądem faktyczne samochody, np. Renault Megane, Opla Astrę czy Lexusa IS.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Akcja produkcji wzorem poprzednich części toczy się wokół prawdziwych organizacji i wydarzeń. teraz batalion Fok ma odszukać i przesłuchać ukrytego agenta KGB Alexandera Gozorowa posiadającego klucze do ważnych akt dotyczących uderzenia nuklearnego, który zagraża całemu światu i wymaga natychmiastowej interwencji.

Aion: Assault on Balaurea
Akcja gierki rozgrywa się w wymyślonym świecie Atreia, gdzie pogrywający, jako Asmodianie i Elyosi, posiadają za misję walczyć z Dragonlordami, okupującymi tereny Balaurea. Co najważniejsze, ich tyranowaty król, odpowiedzialny jest za atak wspomnianej Atreii. Więc stawiamy na zemstę i idziemy do walki również z jego ludźmi.

Tekken 6
Ukazany tytuł jest kolejną częścią rozpoznawanej na całym świecie grą walki, która była na rynku elektronicznym jeszcze w czasach konsoli PSX. Historia jest ciagiem dalszym wydarzeń ukazanych w Tekken 5, aktualnie Jin Kazama stoi na czele Mishima Zaibatsu i ogłasza następną odsłonę sławnego turnieju King of Iron Fist, by raz na zawsze uporać się z G Corp. Omawiany tytuł zapewnia przede wszystkim dużą liczbę wojowników, których możemy animować. Dodatkowo do starszych zawodników przyłącza się ósemka innych śmiałków.

StuntBiker
Gra Akcji Flash. Grasz jako rowerzysta stunt.

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter
Kill Zombies, zanim dotrą do Ciebie zmierz się w szalonej walce, gdzie twoje umiejętności będą testowane na pewno. Kontrola TAOFEWA. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na niebo, niektóre z tych nieumarłych używają spadochronów!

Toothn Claw
Koty i psy zmierzą się ze sobą w walce o tytuł najlepszych domowych zwierzaków. Dzisiaj, jak co dzień, konkurencja jest trudne, więc trzeba zrobić nieco więcej, aby utrzymać zespół na górze. Im więcej złota zbierzesz, tym więcej będziesz mógł pomóc zespołowi wygrać dodatkowe życie, aby ubiegać się o koronę. Pamiętaj, jutro jest kolejny dzień, a konkurencja wciąż rośnie.

Maze 10.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

The 19th: Hospital
Po prostu cudem uniknąłeś śmierci wcześniej, jesteś znowu w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Znajdziesz się sam w opuszczonym szpitalu? Jesteś uwięziony w środku i musisz uciec.Darmowe Gry Online :


Zombie Mart

Maze 11.0

Steerwheels

Truck Trial

Penguin Racer

Sheep Sheep Wolf

Madpet Massacre MOBILE

Inferno Meltdown

Youda Farmer 2: Save the Village

Marine Dodger

SpeedBoat

Ghost chemist 2

Gry Komputery / Konsole :

Fallout: New Vegas
Gierka koncentruje się na przedstawieniu konfliktu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i mieszkańców ...
Uzyskanych glosów : 10
Test Drive Unlimited 2
Opisana gra to następna wersja znanego ciągu ściganek samochodowych, za której stworzenie od ...
Uzyskanych glosów : 29
Assassins Creed 2
Assassins Creed II to kolejna czesć bardzo mocno znanej gry akcji, w której wcielamy się w tajemniczego zabój ...
Uzyskanych glosów : 11
Metal Gear Solid: Peace Walker
Opisana gra przedstawia kolejne losy wykiwanego przez rząd Big Bossa. Akcja gry wysyła nas w l ...
Uzyskanych glosów : 23
Sid Meiers Civilization V
W prezentowanej grze zaszły bardzo duże zmiany właśnie największe w samym interfejsie, który musimy określić mianem ...
Uzyskanych glosów : 16
The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest rozszerzeniem to do trzeciej części serii The Sims. Tutaj umożliwia ...
Uzyskanych glosów : 11
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja popularnych na komputerach gierek wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może zmieniać własne auto, startować w wyścigach, wyrywać dziewczyny i respekt na mieście. Su ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Wystawiaj na wystawach swoje ubrania do konkursu z in ...
Gry okładki :

Dantes Inferno

FIFA 11

UFC Undisputed 2010

Call of Duty: Black Ops

BioShock 2

Metro 2033