Rezultaty wyszukiwania dla :

bitwa morska gra planszowa

Final Fantasy XIII
Produkcja przedstawia konflikt pomiędzy władzami utopijnego miasta Cocoon a rebeliantami przybyłymi z planety Pulse. W grze wcielamy się między innymi w rozpoznawalną ze względu na różowy odcień włosów Lightning, pomagając jej w walce z oponentami, poprzez ataki fizyczne, używanie magii oraz efekty specjalne, dostępne po napełnieniu odpowiedniego wskaźnika.

Harry Potter i Insygnia Śmierci
W finalnej Harry Potter musi walczyć z samym Lordem Voldemortem, który niesie niebezpieczeństwo tak jak i światu magów jak i mugoli, czyli zwykłych obywateli. Twórcy ukazali wszelkie najważniejsze składowe niebywale dramatycznej wyprawy młodego i nieustraszonego bohatera, wzbogacając je o mini-gierki i łamigłówki.

Killzone: Liberation
Opisana gra, to znakomite rozwinięcie wydarzeń zobrazowanych dwa lata temu w poprzedniej części serii, zaprezentowanej na PlayStation 2. Rozgrywający ponownie pogra Janem Templarem, i będzie musiał spożytkować swoje możliwości na polu bitwy, aby poplątać plany obcych wojsk. Wracają również inni przyjaciele: Luger, oraz brat walki Rico, który pomoże ci w sytuacjach wymagających ogromnej siły rażenia.

Front Mission Evolved
Front Mission Evolved mówi o starciach potężnych robotów mechów z wrażenia trzeciej osoby. Grajacy ma tutaj możliwość liderowania jednym z takich robotów. Choć twórcy gry na początku pragnęli zrobić z FME strategię, wytworzyli gre z gatunku akcji, ukazanej w klimacie całej serii Front Mission rozgrywanej w 2171 roku.

Star Wars: The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna wersja gry akcji, umieszczonej w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra ma trzy nieznane poziomy, które ukazują wydarzenia, jakie działy się pomiędzy nową a starą trylogią kinową. Całość gry to odwieczny konflikt pomiędzy wojskami Imperium Galaktycznym, a mocami Sojuszu Rebeliantów. W grze wcielamy się w ucznia Dartha Vadera i wraz z mistrzem szerzymy złe strony Mocy.

Red Dead Redemption
Red Dead Redemption to kontynuacja gry akcji toczącej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w skórę Johna Marstona rzezimieszka który stara znaleźć się na Dzikiem Zachodzie wchodzącym w XX wiek. Gra przedstawia dzieje o przedostatnich dniach Dzikiego Zachodu z mnóstwem pojedynków, gonitw i potyczek na tle miasteczek, prerii, pasm górskich etc.

Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest odwzorowaniem wyścigów motoryzacyjnych mocno rozpoznawalnej serii tego tupu gier. Produkcja cechuje się przede wszystkim dopracowanym, wspaniałym sposobem Kierowania autem zmienianym w związku z modelem pojazdu oraz jego wyposażeniem. Gra zapewnia ogromnej liczby wyścigów w rewelacyjnych turniejach zapewniających maniakom motoryzacji liczne godzin wypasionej zabawy.

Toothn Claw
Koty i psy zmierzą się ze sobą w walce o tytuł najlepszych domowych zwierzaków. Dzisiaj, jak co dzień, konkurencja jest trudne, więc trzeba zrobić nieco więcej, aby utrzymać zespół na górze. Im więcej złota zbierzesz, tym więcej będziesz mógł pomóc zespołowi wygrać dodatkowe życie, aby ubiegać się o koronę. Pamiętaj, jutro jest kolejny dzień, a konkurencja wciąż rośnie.

Steam Cab
Jesteś prostym kierowcą taxi. Mieszkasz i pracujesz w mieście z ogromnych ilością mieszańców, przestępczości, policji na dodatek masz złą żony. Czy uda ci się przetrwać.

Ice Rider
Jeździsz na rowerze w Śniegu i po lodzie, balansuj kołami, wykonując powierzone ci zadania.

Sweetie Cheerleaders
W ten weekend jest mecz koszykówki. Jane, Mary i Pearl są wybierani jako cheerleaderki. Wszyscy przechodzą ostatnie próby. Teraz one wybierają swoje ulubione ubrania. Ubierz pięknie dziewczyny zwiększając morale zawodników.

Maze 7.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.Darmowe Gry Online :


Acrobatic Motorbike

Tank Rampage 2012

Last Line Of Defense

Super Buddy 2

Strzelaj Moco

Twin Cat Warriorn 2

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Marine Dodger

Salve o Brasil das Enchentes

GrannyCatches

Drake And The Wizards

Just Shut Up & Drive

Gry Komputery / Konsole :

Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest następną odsłoną jednej z najznakomitszych serii FPS-ów. W tym wypadku wcielamy się w ...
Uzyskanych glosów : 20
ArmA 2: Operation Arrowhead
ArmA II: Operation Arrowhead jest samodzielnym dodatkiem do rewelacyjnej strzelaniny od wytwórni Bohemia Intera ...
Uzyskanych glosów : 16
Need For Speed
Need for Speed: Hot Pursuit jest przede wszystkim na niesamowite, dynamiczne wyścigi, które prze ...
Uzyskanych glosów : 25
Dead Space 2
Głównym zadaniem gracza jest przeżycie. Dokonujem tego jest możliwe poprzez walkę z mutantami z widoku trzeciej oso ...
Uzyskanych glosów : 20
Terrorist Takedown: Trylogia
Terrorist Takedown: Trylogia to zbiór trzech gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego skład wchodzą: Terrorist T ...
Uzyskanych glosów : 12
Tekken 6
Tekken 6 jest już szóstą częścią znanej na całym świecie bijatyki, która jest na rynku elektron ...
Uzyskanych glosów : 12
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na komputerach gierek wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może rozbudowywać swoje auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, wyrywać laski i resp ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Wystawiaj na wystawach swoje ciuchy do konkursu z i ...
Gry okładki :

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Aion: Assault on Balaurea

Killzone: Liberation

Street Racer Europa

Football Manager 2010

German Truck Simulator