Rezultaty wyszukiwania dla :

bilard gra na 2 osoby

Castlevania: Lords of Shadow
Castlevania: Lords of Shadow to najnowsza seria znanej przygodówki, która została stworzona z myślą o entuzjastach tego typu gier. Grę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Przeistaczamy się w Gabriela, jednego z Bractwa Światła i walczymy naprzeciw watahą przeciwników i bezwzględnym bossom aby skrócić władcze plany tytułowych Panów Cienia.

Avatar: The Game
Avatar: The Game to gra fantasy podparta na motywach z filmu Avatar, przedstawiciela filmów science fiction. Jest to gra, w którym wszystkie zdarzenia obserwujemy z widoku innej osoby. zaangażowanie w procesie twórczym gry miał sam James Cameron. Historia zaprezentowana w grze nie jest podobna jak ta opisana w filmowym dziele co dodatkowo uatrakcyjnia grę.

Front Mission Evolved
prezentowana gra opowiada o walce wielkich maszyn mechów z widoku trzeciej osoby. osoba która gra ma ma w grze możliwość kierowania jednym z takich robotów. Choć twórcy gry na początku pragnęli zrobić z FME strategię, wytworzyli gre z gatunku akcji, ukazanej w klimacie całej serii Front Mission rozgrywanej w 2171 roku.

James Bond: Blood Stone
Ukazana gierka nie jest złączona z fabułą omówioną w filmie jest to zupełnie nowa opowieść. Kolejny raz głównemu bohaterowi swojej osoby wypożyczył Daniel Craig. W grze pojawia się również jego dziewczyna Joss Stone. Kwintesencja gierki stanowią rewelacyjne starcia z wrogimi przeciwnikami, jednakże aby urozmaić grę musimy czasami pokierować autem biorąc udział w pościgu.

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W grze poza trybem dla wielu graczy Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola ukazuje zupełnie ulepszona formę w sposobie rozgrywki. Usprawnienia i zmiany na lepsze dostrzegają wszyscy, którzy włączali Ogniem i Mieczem oraz osoby nie mające wcześniej spójności]doczynienia z tą rewelacyjną produkcją. Dodatkowo ulepszono grafika i dodano wiele nowych wyzwań zabawy.

Fable 3
Prezentowana gra to następna, trzecia już przygoda ukazana w krainie Albionu stworzona przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Tak samo jak jej poprzedniczki, jest znanym erpegiem, w którym działania obserwujemy z widoku trzeciej osoby, a o ciągu akcji decydują przemyślane wybory. Aktualnie jednak, inaczej od poprzednich części, nie mamy obowiązku stopniowo, w miarę zdobywania doświadczenia stawać się bohaterem, aktualnie po rozpoczęciu zabawy zostaniemy władcą całego królestwa

Dead Space 2
Głównym zadaniem grających jest przetrwanie. Zrealizowanie tego jest możliwe poprzez walkę z obcymi z widoku trzeciej osoby. Produkcję wytworzyło studio Visceral Games, twórcy m.in. pierwszego Dead Space oraz Dantes Inferno. Od spotkania z mrocznym obeliskiem o nazwie Marker i zaklętymi pod jego mocami Necromorphami mijają trzy lata. Po odległej podróży Isaac Clarke dociera do Sprawl, gdzie jest osada górnicza. I od teraz rozpoczyna się walka ze złem.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
zaprezentowana produkcja, jak wszystkie poprzednie części tej serii jest bijatyką, w której niezależnie od granej postaci zastosować możemy najrozmaitsze techniki\triki ninja. Niezależnie od|Oprócz tego|Pomijając to| Ponad to podczas walki wykorzystujemy niebywałe przedmioty np. powiększone shurikeny oraz trujące bomby. Pojedynek toczy się na 2 planach, przybliżonym i dalszym, pomiędzy którymi przenosimy się stosujac proste kombinacje przycisków. Tryb fabularny, nazwany tu Master Road prezentuje nam możliwość brania udziału w zdarzeniach zobrazowanych w drugiej serii anime Naruto.

Final Fantasy XIII
Produkcja przedstawia konflikt pomiędzy władzami szczęśliwego miasta Cocoon a złoczyńcami przybyłymi z planety Pulse. W grze zostajemy rozpoznawalną ze względu na różowy odcień włosów Lightning, pomagając jej w walce z oponentami, poprzez ataki fizyczne, stosowanie magii oraz efekty specjalne, dostępne po naładowaniu odpowiedniego wskaźnika.

X-PLANE 9
Gra jest najbardziej stworzonym symulatorem lotu dostępnym na świecie. Tytuł to symulator lotu maszyn podniebnych: od jedno silnikowych po wielosilnikowe odrzutowce; od szybowców po sterowce; od helikopterów poprzez statków kosmicznych. Przestrzegając zasad teorii napędów śmigłowych, gierka realistycznie umożliwia właściwości aerodynamiczne pokazując wypasione odwzorowanie dynamiki lotu.

Lost Planet 2
Akcja gierki toczy się kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części gry. Przez tenczas sceneria gry zmieniła się ogromnie. Gracze będą przeprowadzać swoich bohaterów przez różne wątki akcji tworzące niebywałe wrażenia. Producenci gry gwarantują, że dzięki przedstawieniu akcji z perspektyw różnorodnych miejsc i bohaterów będzie ona doskonała.

Lara Croft and the Guardian of Light
zaprezentowana gra przedstawia o zbiorczych przygodach Lary Croft i wojownika Majów o imieniu Totec. Gierka oferuje lekką i pełną humoru opowieść rodem z produkcji przygodowych. Geneza produkcji toczy się wokół tajemniczego artefaktu nazywanego Mirror of Smoke (Lustro Dymu). Przyłączmy się do gry i zwalczajmy hordy umarłych wojowników, wielkie salamandry i inne potwory.

Killzone 2
Niebywała gra gdzie starcie rozpoczyna się wraz z nadejściem Killzone 2. ISA przenosi zmagania wojenne na obszary Helghastów dokonując frontalnego ataku na wroga. Zmagania są jeszcze bardziejzaskakujące, przeciwnicy doskonalej walczą a wojna wciąż się toczy. Już niedługo pochłonie Cię realistycznie ukazany plan zmagań wojennych.

Resident Evil 5
Tytuł opowiada o innym niebezpieczeństwie Które przyczaiło się w tajemniczych miejscach świata. Zaraz po wydarzeniach z poprzedniej części gierki, nastąpił czas niezwykle nowego terroru. Główny bohater wraca by zniszczyć zło w całkowicie innej armii. Jest skierowany do Afryki, gdzie drastyczne potknięcia bioterrorystów przemieniają wszystkich w zombi z którymi Chris oczywiście będzie musiał dać sobie rady.

Street Racer Europa
Opisany tytuł to gra wyścigowa, w której bierzemy członkostwo w mistrzostwach rozgrywanych w sześciu europejskich miejscowościach – Warszawie, Petersburgu, Moskwie, Amsterdamie, Pradze i Barcelonie. Twórca gry do naszej dyspozycji daje kilkanaście marek pojazdów, a także kilka motorów. Pojazdy te upodobnione są wyglądem realistyczne samochody, np. Renault Megane, Opla Astrę czy Lexusa IS.

Just Shut Up & Drive
Przejażdżka tak szybko jak sobie nawet nie wyobrażasz, pokonaj rywali w tym wyjątkowym Outrun 3d! Ukończ wyścig przed upływem czasu, zyskuj dodatkowe punkty wyprzedzając inne samochody.

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.

LL City Parking
Zaparkuj samochód jak najdokładniej w oznaczone miejsce. Nie uderzaj innych samochodów lub innych przeszkód, w przeciwnym razie samochód będzie uszkodzony. Gdy zaparkujesz naciśnij klawisz spacji.

MicroVenture 1: Ratlings
Oto krótka gra, gdzie celem jest po prostu niszczy legowiska wroga. Podczas tej pierwszej gry z serii skup się na walce wręcz, gra zawiera ponadto także dodatkowe elementy w tym mikstury leczące, skarby, mały system informacji, by gracz mógł uzyskać potrzebne wskazówki.

GrannyCatches
Złap jak najwięcej jajek, w 30 sekund, ale uważaj na pomidory i arbuzy! Jak złapiesz arbuza lub pomidora tracisz 2 jajka.Darmowe Gry Online :


Little Warrior

Omikron

Maze Attack

Formula One

SkyRace

Key Krusher

Steam Cab

Maze 5.0

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Sheep Sheep Wolf

Vacation House Escape

Strzelaj Moco

Gry Komputery / Konsole :

Symulator Autobusu
Zostaniesz kierowcą autobusu! Wybierz jeden z kilkunastu podanych samochodów, od autobusów pr ...
Uzyskanych glosów : 13
German Truck Simulator
Swoją zabawę z grą rozpoczynamy jako słabo doświadczony kierowca i realizujemy mało płatne zleceni ...
Uzyskanych glosów : 11
Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Program gwarantuje 10 misji dla grającegorozgrywającego, umieszczonych na polach najznakomit ...
Uzyskanych glosów : 20
Dragon Ball: Raging Blast 2
Dragon Ball: Raging Blast 2 to bijatyka, w której grający przeistacza się w bohaterów znanych z nie ...
Uzyskanych glosów : 21
Splatterhouse
Nowsza wersja gry Splatterhouse, która królowała w 1988 roku na japońskich automatach w formie krwawego beat ...
Uzyskanych glosów : 28
Killzone 2
Killzone 2 gdzie działanie wojenne rozpoczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. ISA przenosi ...
Uzyskanych glosów : 12
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na komputerach gier rajdowo-tuningowych. Gracz może zmieniać swoje auto, uczestniczyć w wyścigach, zdobywać laski i uz ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Pokazuj swoje kreacje do konkursu z innymi graczami, sprzeda ...
Gry okładki :

NBA Live 10

WWE SmackDown vs. Raw 2011

Ultimate Motocross

James Bond: Blood Stone

Black Mirror II

Mass Effect 2