Rezultaty wyszukiwania dla :

bilard gra do pobrania za darmo

Resident Evil 5
Gra mówi o nowym niebezpieczeństwie Które ukryło się w tajemniczych miejscach świata. Niedługo po walkach z poprzedniej części gierki, nastąpił czas zupełnie krwawego terroru. Chris Redfield powraca by niszczyć zło w zupełnie innej armii. Zostaje oddelegowany do Afryki, gdzie katastrofalne błędy bioterrorystów przemieniają ludzi i zwierzęta w bezmózgie z którymi Chris jak by nie było będzie musiał dać sobie rady.

Harry Potter i Insygnia Śmierci
W finalnej Harry Potter musi walczyć z samym Lordem Voldemortem, który zagraża zarówno światu czarodziejów jak i mugoli, czyli przeciętnych obywateli. Producenci gry przedstawili wszystkie nieuniknione elementy szczególnie niebezpiecznej przeprawy młodego i słynnego bohatera, bogacąc je o mini-gierki i łamigłówki.

Final Fantasy XIII
Produkcja przedstawia konflikt pomiędzy panami utopijnego miasta Cocoon a rebeliantami pochodzącymi z planety Pulse. W grze zostajemy znaną ze względu na różowy odcień włosów Lightning, pomagając jej w walce z oponentami, poprzez działania fizyczne, używanie magii oraz akcje specjalne, dostępne po napełnieniu odpowiedniego wskaźnika.

Metro 2033
Produkcja to gra typu FPS, zawierająca rozliczne elementy zarezerwowane dla survival horroru i cRPG. Osadzona w względnie nie odległej przyszłości historia przedstawia o nuklearnej zagładzie, wskutek której populacje największych miast uległa anihilacji, zaś same środowisko zostało napromienione i wyniszczone. Ocalała jedynie nieduża garstka ludzi, która przypadkiem w momencie tragedii była w moskiewskim metrze, wielkim schronie przeciwatomowym. Dopiero teraz rozpoczyna się walka o życie.

Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest kontynuacją wyścigów samochodowych mocno popularnej serii tego tupu gier. Gra odróżnia się ponadto dopracowanym, wyśmienitym sposobem sterowania autem zmieniającym się w zależności z typem pojazdu oraz jego tuningiem. Gra zapewnia ogromnej liczby wyścigów w niezwykłych turniejach zapewniających maniakom motoryzacji liczne godzin niezapomnianej zabawy.

Brothers in Arms: D-Day
Opisywana gra tak samo jak poprzednie części, zezwala nam wkomponować się w wojsko, biorących udział w desancie w Normandii. W swoje ręce bierzemy życie naszych wojsk i razem z Mattem Bakerem i Joegem „Reda” Hartsockiem, uczestniczymy w historycznym wydarzeniu. Wszelkie|Wszystkie obszary walk są autentycznymi mapami lotniczymi z okresu II Wojny Światowej.

Napoleon: Total War
Zaprezentowany tytuł ukazuje tym razem losy tytułowego Napoleona, lub też jednego z jego przeciwników pragnących podbić ówczesny świat. Stoczymy niezapomniane walki w prawdziwych terenach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Gra jest podzielona na 3 nieduże kampanie. Ma to zapewnić wyobrażenie odczucia niebywałej ekspansji Napoleona. Gra jest podparta na silniku z Empire, lecz został on poprawnie zmodyfikowany nowinkami.

Disruptive Ride
Trzęsienie ziemi goni Cię ... Uciekaj jak najszybciej i wydostać się z miasta i autostrady.

Zombie Racers Score Attack 2.1
Kolejna część gry Zombie Racers Score Attack Co nowego!! - 3 nowe misje, szeroki zakres snajpera, bonus

Ice Rider
Jeździsz na rowerze w Śniegu i po lodzie, balansuj kołami, wykonując powierzone ci zadania.

Over The Rock
Wybierz swojego ulubionego monster truck i wystartuj w wyścigu przez przeszkody oczywiście liczy się szybkość przejazdu.

Between
Spróbuj wcisnąć bel słomy i uzyskać wyższy i wyższy poziom do zakończenia gry.Darmowe Gry Online :


Crazy Snakes

Burger XXL Restaurant

Toothn Claw

Spider Shot

Nanobot Healer 5000

Key Krusher

Maze 6.0

Subject

Slug Racing

Sheep Sheep Wolf

Maze 5.0

Ghost Catching

Gry Komputery / Konsole :

Red Dead Redemption
Zaprezentowany tytuł to kontynuacja gry akcji rozgrywającej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w osob ...
Uzyskanych glosów : 23
Front Mission Evolved
gra opowiada o walkach wielkich robotów bojowych z wrażenia trzeciej osoby. Gracz ma ma w grze możliwość liderowania ...
Uzyskanych glosów : 11
BioShock 2
Zaprezentowana gra to rozszerzona rozrywka typu akcji FPP z elementami innych podgatunków, będąca następcę wie ...
Uzyskanych glosów : 28
Harry Potter i Insygnia Śmierci
W finalnej gracz musi zmierzyć się z samym Lordem Voldemortem, który zagraża tak jak i światu magów jak i mugo ...
Uzyskanych glosów : 12
WWE SmackDown vs. Raw 2011
WWE SmackDown vs. Raw 2011 to kolejna odsłona ukazującej się od lat serii gier mówiącej o wrestli ...
Uzyskanych glosów : 24
Metro 2033
Metro 2033: The Last Refuge to gierka typu FPS, obejmująca liczne elementy zarezerwowane dla survival h ...
Uzyskanych glosów : 15
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na blaszakach gier rajdowo-tuningowych. Gracz może dowolnie modyfikować własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyściga ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje ubrania do konkursu z innymi użytkownika ...
Gry okładki :

Shift 2: Unleashed

Final Fantasy XIV

Taxi 3 - Extreme Rush

NHL 11

Empire: Total War

Final Fantasy XIII