Rezultaty wyszukiwania dla :

bingo gra instrukcja

Rajd Polski
Podstawowym atutem gierki Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, zezwalająca na dokładne odtworzenie drogi Rajdu Polski, włącznie z charakterystyką przyrody i rodzajem nawierzchni. Grafika tras narysowana jest na podstawie prawdziwych on boardów, co gwarantuje doskonałe odzwierciedlenie jazdy samochodem. W tytule wykorzystano realne postaci polskich kierowców rajdowych, i ich samochodów.

Braid
osoba grająca wciela się w postać młodego chłopaka i zajmuje się przemierzaniem przygotowanych przez twórców gry plansz. Poziomy skonstruowano w podobny dla dwuwymiarowych zręcznościówek sposób. Trzeba więc przeskakiwać na wyżej wstawione platformy, zbierać przeróżnego rodzaju przedmioty i wyniszczać przeciwników, oraz unikać zagrożeń np. ognia czy wystających z podłoża kolców.

Avatar: The Game
Avatar: The Game to gierka fantasy podparta na motywach z filmu Avatar, przedstawiciela filmów science fiction. Jest to produkcja, w którym wszelkie wydarzenia obserwujemy z widoku trzeciej osoby. zaangażowanie w procesie twórczym gry miał sam James Cameron. Fabuła zaprezentowana w grze nie jest taka sama jak ta przedstawiona w filmowym dziele co dodatkowo uatrakcyjnia grę.

NBA 2K11
Prezentowana gra to następna, dwunasta już odsłona znanego cyklu gier sportowych, pozwalającego branie udziału w zawodach najznakomitszej koszykarskiej ligi świata NBA. Produkcja powstała w pracowni Visual Concepts we partnerstwie z 2K Games, a jej patronem został Michael Jordan, jeden z najbardziej rozpoznawanych zawodników w historii. Na początku rozgrywki wybieramy drużynę, którą będziemy dalej prowadzić do mistrzostwa, kierując nią przez cały sezon, mamy możliwość również zwiększyć grę o liczne dodatki menadżerskie – tak, by decydować praktycznie o wszystkim.

Metro 2033
Produkcja to giera typu FPS, zawierająca rozliczne elementy charakterystyczne dla survival horroru i cRPG. Umieszczona w względnie niedalekiej przyszłości fabuła przedstawia o nuklearnej apokalipsie, wskutek której ludność największych miast uległa unicestwienia, zaś same środowisko zostało napromienione i zniszczone. Ocalała jedynie nieduża garstka ludzi, która przypadkowo w momencie tragedii przebywała w moskiewskim metrze, ogromnym schronie przeciwatomowym. Dopiero teraz zaczyna się walka o życie.

Crysis 2
Geneza produkcji zaczyna się trzy lata po zdarzeniach, których obserwatorami jesteśmy w pierwszej części. Przez ten czas obcy zniszczyli ogromną część naszej planety przeobrażając ją w pole walk. Wielkie miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, zmieniły się w ruiny, których ulicami władają obcy, a przestrzeń nad nimi patrolują statki kosmiczne. Gracz jest umieszczony w samo centrum zrujnowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić czoło rzeczywistości

Castlevania: Lords of Shadow
Zaprezentowana gra to nowa wersja znanej przygodówki, która została stworzona z myślą o fanach tego typu gier. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Wcielimy się w Gabriela, członka Bractwa Światła i walczymy naprzeciw watahą przeciwników i bezwzględnym bossom by skrócić władcze plany tytułowych Panów Cienia.

Little Warrior
Pokonaj zło czerwonych najeźdźców zagrażających światu, którzy wprowadzają wojny i konflikty. Uzbrojony w tarczę i miecz mały wojownik wyrusza, by bronić swoją ojczyznę.

Super Laser Tank vs The Robot Invasion
HOLD Space: Fire twoja opatentowana super bron laserowa niszcząca wszystkich wrogów.

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.

Maze 11.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter
Kill Zombies, zanim dotrą do Ciebie zmierz się w szalonej walce, gdzie twoje umiejętności będą testowane na pewno. Kontrola TAOFEWA. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na niebo, niektóre z tych nieumarłych używają spadochronów!Darmowe Gry Online :


Archery Training

Omikron

Slug Racing

Tutankamoto Free

Ice Rider

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Intelligence - The new enemy

Between

Steerwheels

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

SpeedBoat

Twin Cat Warriorn 2

Gry Komputery / Konsole :

Football Manager 2010
W nowej serii na grającego oczekuje, mnóstwobardzo dużo|duża liczba nowych usprawnień, nowy interfe ...
Uzyskanych glosów : 17
Brothers in Arms: D-Day
Brothers in Arms: D-Day tak samo jak poprzedniczki, zezwala nam wkomponować się w wojsko, biorących udział w desanc ...
Uzyskanych glosów : 10
ArmA 2: Operation Arrowhead
ArmA II: Operation Arrowhead jest oddzielnym dodatkiem do niesamowitej strzelaniny od wytwórni Bohemia Int ...
Uzyskanych glosów : 21
Lost Planet 2
Akcja gry toczy się dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części gry. Przez tenczas plansza akcji zmieniła się ...
Uzyskanych glosów : 23
Metal Gear Solid: Peace Walker
Prezentowana gra przedstawia kolejne historie wykiwanego przez rząd Big Bossa. Akcja tytułu przenosi nas ...
Uzyskanych glosów : 21
DJ Hero 2
zaprezentowana produkcja to kolejna odsłona cyklu gier muzycznych, zapoczątkowanego w 2009 roku przez firmy FreeStyleGa ...
Uzyskanych glosów : 18
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na komputerach i konsolach gier wyścigowo-tuningowych. User może dowolnie rozbudowywać swoje auto, uczestniczyć w ulicznych wyścigach, wyrywać dziewczyn ...
Kreatorka mody

Dołącz do nadzwyczajnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to tylko początek! Pokazuj swoje ubrania do konkursu z innymi graczami, sprzedaw ...
Gry okładki :

BioShock 2

Two Worlds II

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3

Gta Chinatown Wars

NBA Live 10

Kingdom Hearts: Birth by Sleep