Rezultaty wyszukiwania dla :

bombo jack gra

Aion: Assault on Balaurea
Akcja gierki dzieje się w zmyślonym świecie Atreia, gdzie gracze, jako Asmodianie i Elyosi, posiadają za funkcję walczyć z Dragonlordami, zamieszkującymi ziemie Balaurea. Co ważne, ich absolutny władca, odpowiedzialny jest za najazd wspomnianej Atreii. Więc stawiamy na zemstę i idziemy do walki także z jego sojusznikami.

Heavy Rain
Gierka daje możliwość przemienić się w rolę wybranych kluczowych dla gry postaci. Każda będzie miał zupełnie odmienną opowieść oraz kierują nim całkiem inne motywy. Historia prezentuje się w taki sposób, by na pozór niepowiązane ze sobą wątki na koniec tworzyły spójną całość. Podczas gry możemy podziwiać postacie w niezwykle realistyczny sposób oddając ich uczucia. Także wybuchy, wypadki samochodów oraz zjawiska atmosferyczne przedstawiają wielki poziom i świadczą o niesamowitym potencjale gry.

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W grze poza opcją dla wielu grających Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola przedstawia całkowicie ulepszona postać w mechanice rozgrywki. Ulepszenia i przemiany na lepsze dostrzegają gracze, którzy grali Ogniem i Mieczem oraz ludzie nie mające uprzednio styczności z tą wypasioną produkcją. Także poprawiona grafika i dostawiono dużą liczbę nowych wyzwań gry.

God of War: Chains of Olympus
Prezentowany tutuł to pierwsza edycja serii God of War, gdzie podobnie jak poprzednie części ukazuje losy wielkiego wojownika Kratosa. Nasz bohater po jest skierowany do służby bogom Olimpu. Gdy jest na ich usługach zmaga się z bardzo duża liczbą bestialskich, antycznych stworów wykorzystując mnóstwo wypasionych broni oraz moce specjalne, otrzymane od bogów.

Planet Horse
Tytuł to gierka dla miłośników jazdy konno, w której oprócz rozmaitych ras koni mamy do wyboru również zebry czy jednorożce. Odwiedzamy w szczególności leśne polany oraz rozległe amerykańskie stepy. Planet Horse to rozrywka przygotowana z myślą o młodszych entuzjastach jeździectwa, która w bardzo dużym stopniu przypomina takie tytuły jak Horsez czy My Horse and Me.

DJ Hero 2
Ukazana produkcja to dalsza dystrybucja serii gier muzycznych, zapoczątkowanego w 2009 roku przez firmy FreeStyleGames oraz Activision. Produkcja przeznaczona jest dla miłośników techno, transu i houseu, popu oraz rapu, którzy chcą stać się samplującym, miksującym, skreczującym i wykonującymi płynne przejścia dyskdżokejem. W prace nad projektem zaangażowani byli wielcy artyści między innymi: David Guetta, DJ Shadow, Lady Gaga, The Chemical Brothers, Dr. Dre, Kanye West, Rihanna czy Metallica.

X-PLANE 9
Gierka jest w najwyższym stopniu rozbudowanym symulatorem lotu dostępnym na świecie. Tytuł to symulator przelotów maszyn powietrznych: od jedno silnikowych po wielosilnikowe odrzutowce; od szybowców po sterowce; od helikopterów poprzez statków kosmicznych. Przestrzegając przepisów\wytycznych teorii napędów śmigłowych, X-Plane 9 fantastycznie umożliwia właściwości aerodynamiczne pokazując super odwzorowanie dynamiki lotu.

gra pinball Bloczki
Za pomocą klawiszy strzałek musisz zbierać bonusy i unikać zielonych bloczków, które będą cię blokowały.

The Slide Master - Porsche
Zabawne puzzle z pięknego Porsche! Aby wygrać grę należy ułożyć wszystkie obrazki.

Sheep Sheep Wolf
W grze grasz jako wilk przebrany w owczej skórze, z ogromnym apetytem.

Drake And The Wizards
Strzeż się potężnej mocy smoka! Niezwykła gra w której czeka cię sporo niezapomnianych wrażeń.

Steerwheels
Gra zapewnia 20 poziomów? Stań do walki o zwycięstwo, i prestiż na drodze wśród rywali.Darmowe Gry Online :


Twin Cat Warriorn 2

Monster Truck Trip

Between

Sheep Sheep Wolf

Maze 11.0

Super Tractor

Maze 10.0

Karrmageddon

Drake And The Wizards

Zombie Racers Score Attack 2.1

Stone Evade

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter

Gry Komputery / Konsole :

Lost Planet 2
Akcja gierki rozgrywa się kilka lat po zdarzeniach z pierwszej części gry. Przez tenczas sceneria gry odmieniła się mocn ...
Uzyskanych glosów : 13
Napoleon: Total War
Prezentowana gra ukazuje tym razem losy tytułowego Napoleona, lub również jednego z jego wrogów chcą ...
Uzyskanych glosów : 21
NBA 2K11
NBA 2K11 to dalsza, dwunasta już odsłona znanego cyklu gier sportowych, pozwalającego wzięcie udziału w rozgrywkach na ...
Uzyskanych glosów : 26
Test Drive Unlimited 2
Opisana gra to druga wersja lubianego cyklu gierek motoryzacyjnych, za której powstanie odpowiada firma Eden St ...
Uzyskanych glosów : 22
Crysis 2
Akcja gierki zaczyna się trzy lata po wydarzeniach, których obserwatorami jesteśmy w pierwszej części. Przez ...
Uzyskanych glosów : 19
Gran Turismo
Zaprezentowany tytuł ma dwa tryby rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, ochrzczony po prostu Gran Turismo. Pie ...
Uzyskanych glosów : 19
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja znanych na kompach gierek wyścigowo-tuningowych. User może modyfikować własne auto, startować w ulicznych wyścigach, zdobywać laski i respekt na mieście. Wspaniała graf ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to dopiero początek! Pokazuj swoje kreacje do rywalizacji z innymi kreatorkami, sprzedaw ...
Gry okładki :

Lara Croft and the Guardian of Light

Killzone: Liberation

Crysis 2

NHL 11

Avatar: The Game

Shift 2: Unleashed